Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 43981 - 44000 Napsat příspěvek
1) našetřit peníze
2) nechat si udělat rozsáhlý průzkum na téma titulky vs dabing
3) sehnat někoho, kdo dané problematice rozumí, aby data analyzoval
4a) několik titulkovaných kopií by bylo pro distributory a kinaře výhodnější - omlátit jim to o hlavu
4b) dabované kopie jsou pro distributory a kinaře výhodnější - našetřit víc peněz a zaplatit si výzkum, z kterého vyplyne varianta 4a
:D
530930
1) našetřit peníze 2) nechat si udělat rozsáhlý průzkum na téma titulky vs dabing 3) sehnat někoho, kdo dané problematice rozumí, aby data analyzoval 4a) několik titulkovaných kopií by bylo pro distributory a kinaře výhodnější - omlátit jim to o hlavu 4b) dabované kopie jsou pro distributory a kinaře výhodnější - našetřit víc peněz a zaplatit si výzkum, z kterého vyplyne varianta 4a *:D*
0 0
reagovat
Zrovna u Avataru to bude problem, protoze titulky u 3D filmu nevidim uplne technicky realne. Jedine vyzebrat orig. bez titulku, coz by mohlo byt trosku obtiznejsi.
530929
Zrovna u Avataru to bude problem, protoze titulky u 3D filmu nevidim uplne technicky realne. Jedine vyzebrat orig. bez titulku, coz by mohlo byt trosku obtiznejsi.
0 0
reagovat
deiwi: rozhodně je to dlouhodobější činnost, kdybysme začali teď, tak bych rozhodně nečekal změnu, dřív než za rok, hlavní princip bych neviděl ani tak v posílání majlů, ale ve sdružování lidí, kteří budou majly posílat, aby se počet navyšoval.

Karlos: nope, tímhle se nic nedosáhne, respektive distributor a filmy s šancí na úspěch jsou úrodná půda, ale jde o to, aby ty majly zasáhli co největší část distribuční sítě. Když propíchneš jednu pneumatiku, tak ji vyměníš, když propíchneš čtyři, tak už musíš něco dělat.

Silence: přesně tak:+, ale musí se to nějak koordinovat, lidi jsou zapomětliví. Naprosto nejlepší by bylo mít seznam, kde by se lidi odškrtávali, že majli odeslali.

A případ Gonzi, těch bude víc, někteří opravdu neví, kam by to posílali, tak by se šiklo udělat i seznam majlů, který by si potom člověk mohl nahzet do poštovního klienta.
530927
deiwi: rozhodně je to dlouhodobější činnost, kdybysme začali teď, tak bych rozhodně nečekal změnu, dřív než za rok, hlavní princip bych neviděl ani tak v posílání majlů, ale ve sdružování lidí, kteří budou majly posílat, aby se počet navyšoval. Karlos: nope, tímhle se nic nedosáhne, respektive distributor a filmy s šancí na úspěch jsou úrodná půda, ale jde o to, aby ty majly zasáhli co největší část distribuční sítě. Když propíchneš jednu pneumatiku, tak ji vyměníš, když propíchneš čtyři, tak už musíš něco dělat. Silence: přesně tak*:+*, ale musí se to nějak koordinovat, lidi jsou zapomětliví. Naprosto nejlepší by bylo mít seznam, kde by se lidi odškrtávali, že majli odeslali. A případ Gonzi, těch bude víc, někteří opravdu neví, kam by to posílali, tak by se šiklo udělat i seznam majlů, který by si potom člověk mohl nahzet do poštovního klienta.
0 0
reagovat
Tak ja take nechtel nic zakladat,slo mi presne o to,co linknul Silence.
530926
Tak ja take nechtel nic zakladat,slo mi presne o to,co linknul Silence.
0 0
reagovat
Nemusí se nic zakládat, možná je i lepší, dělat to jako jednotlivci, když se domluví hodně lidí a bude ze všech koutů republiky bombardovat emaily....
Na titulní stránce UFD v pravém sloupci najdete odkazy na distributory...
530922
Nemusí se nic zakládat, možná je i lepší, dělat to jako jednotlivci, když se domluví hodně lidí a bude ze všech koutů republiky bombardovat emaily.... Na titulní stránce UFD v pravém sloupci najdete odkazy na distributory...
0 0
reagovat

Silence

Myslim, že 3 orig. a zbytek dabing
530921
Myslim, že 3 orig. a zbytek dabing
Silence
0 0
reagovat

KARLOS

to by chtělo nějaký seznam distributorů, jejich mailů apod. myslím že Fluke to tak nějak myslel, že nejde o združení, ale o činnost... já třeba vážně nevím, kam jinam bych ty maily posílal....
530920
to by chtělo nějaký seznam distributorů, jejich mailů apod. myslím že [b]Fluke[/b] to tak nějak myslel, že nejde o združení, ale o činnost... já třeba vážně nevím, kam jinam bych ty maily posílal....
KARLOS
0 0
reagovat
Myslim,ze obracet se na kinare je az ten jedem z poslednich kroku,zvlast u tf2.Zasypaťat distributora a zamerit se nb filmy,kde by byla jeste nejaka sance na uspech...
Co mam na mysli? avatar prece ;). Jen by bylo fajn tu hodit kontakt na nekoho,jdo to ma z distributoru pod palcem a rikat jednotne pozadavky,jak uz tady zaznelo.Az potom,co bude jiste,zebude co hrat se obratit na multaky.
530919
Myslim,ze obracet se na kinare je az ten jedem z poslednich kroku,zvlast u tf2.Zasypaťat distributora a zamerit se nb filmy,kde by byla jeste nejaka sance na uspech... Co mam na mysli? avatar prece ;). Jen by bylo fajn tu hodit kontakt na nekoho,jdo to ma z distributoru pod palcem a rikat jednotne pozadavky,jak uz tady zaznelo.Az potom,co bude jiste,zebude co hrat se obratit na multaky.
0 0
reagovat
deiwi: Pokud někde s titulkama, tak ve Slovači a právě ve Village, takže to špatně být nemusí. Nevím, jestli už někdo zjišťoval, kolik orig. kopií budou TF2 mít...
530918
deiwi: Pokud někde s titulkama, tak ve Slovači a právě ve Village, takže to špatně být nemusí. Nevím, jestli už někdo zjišťoval, kolik orig. kopií budou TF2 mít...
0 0
reagovat
Rozhodně to stojí alespoň za pokus. Já mám zřejmě smůlu (místní kino není multiplex a tak je dabing jasná volba - přijde víc lidí), ale nechci každej tejden jezdit až do Prahy do kina. Pokud by se to povedlo a v každém multiplexu by pustili alespoň jednu titulkovanou kopii, tak by se dalo jezdit někam blíž. Jinak do kina přestanu chodit, dabovaný TF a další pecky si nechám s těžkým srdcem až na DVD.

Btw. tady píšou titulky, nemaj to špatně? :)
link
530917
Rozhodně to stojí alespoň za pokus. Já mám zřejmě smůlu (místní kino není multiplex a tak je dabing jasná volba - přijde víc lidí), ale nechci každej tejden jezdit až do Prahy do kina. Pokud by se to povedlo a v každém multiplexu by pustili alespoň jednu titulkovanou kopii, tak by se dalo jezdit někam blíž. Jinak do kina přestanu chodit, dabovaný TF a další pecky si nechám s těžkým srdcem až na DVD. Btw. tady píšou titulky, nemaj to špatně? :) http://www.villagecinemas.cz/1277-transformers-pomsta-porazenych.html
0 0
reagovat

Silence

jj, o to mi jde, aby to pak ten člověk neposlal sám, chce to nejakej systém a informování.
530915
jj, o to mi jde, aby to pak ten člověk neposlal sám, chce to nejakej systém a informování.
Silence
0 0
reagovat
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda bude v Ostravském Cinestaru také alespoň
nějakou dobu k shlédnutí nenadabovaná verze Transformers 2,
předpokládám, že ten film budu chtít vidět vícekrát a nerad bych kvůli
tomu jezdil přes půl republiky. Na českou verzi odmítám jít, zvláště po
shlédnutí traileru před Star Trekem. Děkuji za odpověď,

s pozdravem,
ehm.. Gonzi :D

Dobrý večer,

filmové představení Transformers 2 - Pomsta poražených, uvedeme
25.6.2009, český dabing.

S pozdravem
Lenka Zounová

------------------------------------------------------------------

nasrat a rozmazat, odpověď suchá jak cip :(
530914
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda bude v Ostravském Cinestaru také alespoň nějakou dobu k shlédnutí nenadabovaná verze Transformers 2, předpokládám, že ten film budu chtít vidět vícekrát a nerad bych kvůli tomu jezdil přes půl republiky. Na českou verzi odmítám jít, zvláště po shlédnutí traileru před Star Trekem. Děkuji za odpověď, s pozdravem, ehm.. Gonzi *:D* Dobrý večer, filmové představení Transformers 2 - Pomsta poražených, uvedeme 25.6.2009, český dabing. S pozdravem Lenka Zounová ------------------------------------------------------------------ nasrat a rozmazat, odpověď suchá jak cip :(
0 0
reagovat
Já budu klidně bombardovat maily CineStar, CinemaCity, distributory, UFD (tu nejradši:D, ale abych zase nebyl sám... i když to ničemu nepomůže, tak alespoň se rozvíří voda a třeba o tom začnou přemýšlet... a bude sranda :D
Ale chtělo by to vymyslet pár myšlenek, které by měl mít každý ten mail, ať už bude napsaný každý jiným stylem... Myslím, že důležité je zmínit, že by člověk na ten film šel, ale kvůli znehodnocení zážitku nepůjde nebo půjde v praze na orig. (tudíž kino, kterému je adresován email přijde o tržbu), že se jako jeden člověk může zdát zanedbatelný, ale s přibývajícími dabovanými filmy a nespokojenými lidmy se bude zvyšovat i ušlý zisk. Distributorům naznačit, že s nastupující digitalizací začíná být výmluva na náklady na výrobu kopie (přestože i ta digitální něco stojí) omšelá a že vedle osmi denních projekcí Harryho Pottera by mohla běžet ještě jedna s titulkama třeba v každém multikině (V podstatě ze stejného HD s jinou audiostopou). (Ten Harry je příklad, ale další díl třeba už uvidíme digitálně...) A myslím, že nás ještě nějaké základní body napadnou...
530910
Já budu klidně bombardovat maily CineStar, CinemaCity, distributory, UFD (tu nejradši:D, ale abych zase nebyl sám... i když to ničemu nepomůže, tak alespoň se rozvíří voda a třeba o tom začnou přemýšlet... a bude sranda :D Ale chtělo by to vymyslet pár myšlenek, které by měl mít každý ten mail, ať už bude napsaný každý jiným stylem... Myslím, že důležité je zmínit, že by člověk na ten film šel, ale kvůli znehodnocení zážitku nepůjde nebo půjde v praze na orig. (tudíž kino, kterému je adresován email přijde o tržbu), že se jako jeden člověk může zdát zanedbatelný, ale s přibývajícími dabovanými filmy a nespokojenými lidmy se bude zvyšovat i ušlý zisk. Distributorům naznačit, že s nastupující digitalizací začíná být výmluva na náklady na výrobu kopie (přestože i ta digitální něco stojí) omšelá a že vedle osmi denních projekcí Harryho Pottera by mohla běžet ještě jedna s titulkama třeba v každém multikině (V podstatě ze stejného HD s jinou audiostopou). (Ten Harry je příklad, ale další díl třeba už uvidíme digitálně...) A myslím, že nás ještě nějaké základní body napadnou...
0 0
reagovat
To je ono, Tribun lidu:D
530901
To je ono, Tribun lidu*:D*
0 0
reagovat
andy dufresne budiž příkladem :D mimochodemm akinator ho uhodnul clekm snadno... :D
530897
andy dufresne budiž příkladem *:D* mimochodemm akinator ho uhodnul clekm snadno... *:D*
0 0
reagovat
:D prokoukli mě bastardi.

No jasně, že chci něco dělat;) Jen nevím, co by prospělo dřív, jestli vytvořit místo, kde se budeme domlouvat, anebo se rovnou vrhnout na tvorbu emailů.
530896
*:D* prokoukli mě bastardi. No jasně, že chci něco dělat*;)* Jen nevím, co by prospělo dřív, jestli vytvořit místo, kde se budeme domlouvat, anebo se rovnou vrhnout na tvorbu emailů.
0 0
reagovat
:D:D:D
530895
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat

Barbosa

Fluke je rozenej řečník/politik - řekne toho tolik a ty stejně nevíš nic :D
530894
Fluke je rozenej řečník/politik - řekne toho tolik a ty stejně nevíš nic *:D*
Barbosa
0 0
reagovat

Fluke

Já jen vždycky z tvýho příspěvku nepochopim,jestli teda něco chceš dělat anebo se cheš domluvit na tom,že se domluvíme na něčem????
530892
Já jen vždycky z tvýho příspěvku nepochopim,jestli teda něco chceš dělat anebo se cheš domluvit na tom,že se domluvíme na něčem????
Fluke
0 0
reagovat
Jako ten, kdo rozjel tuhle diskuzi, bych asi měl přispět s "T"roškou do mlýna:)

Nazval jsem to spíše iniciativou, poněvadž k dosáhnutí změny poměru titulkovaných kopií je třeba hlavně činnost, ne oficiální sdružení. Tomu se samozřejmě nebráním, může to definovat naši skupinu, ale stejně to dokáže internetová stránka, fórum, či jiná společná forma komunikace.
Jde o základní princip všech menšin, umí se ozvat, tudíž je často vidět, že menšina má větší práva, než logicky většina.

Cíl je seskupit počet lidí (čím více, tím lépe, sto lidí už něco znamená), který je schopen svým jménem reagovat emaily, popřípadě telefonicky, na každý film, který je v naprosté většině v kinech v dabingu. A to jak samotnému multikinu, nehledě na lokaci, tak distributorovi (respektive email se pošle klidně každému multikinu v ČR, dnes je to naprosto snadné:))

Vtip je v tom, že velký počet lidí, pravidelně reagující, se nedá ignorovat, a vytváří uměle dojem toho co trh chce, poněvadž se narozdíl od běžného člověka ozývá. Osobně jsem ještě neviděl lidi reagovat masově dnes nebo dříve za podporu dabingu v kinech;)

Cíl je prostý vzbudit v nich dojem, že jsou tu lidi, kteří nechodí do kina, právě kvůli absenci titulkových kopií, na kterých se dá vydělat a mít schopnost houfně reagovat na multikina v menších městech, kde se ozve pár lidí. Nevadí, že tam nebydlíme, oni to těžko poznají.

Tak to by bylo zatím celé:)
530891
Jako ten, kdo rozjel tuhle diskuzi, bych asi měl přispět s "T"roškou do mlýna:) Nazval jsem to spíše iniciativou, poněvadž k dosáhnutí změny poměru titulkovaných kopií je třeba hlavně činnost, ne oficiální sdružení. Tomu se samozřejmě nebráním, může to definovat naši skupinu, ale stejně to dokáže internetová stránka, fórum, či jiná společná forma komunikace. Jde o základní princip všech menšin, umí se ozvat, tudíž je často vidět, že menšina má větší práva, než logicky většina. Cíl je seskupit počet lidí (čím více, tím lépe, sto lidí už něco znamená), který je schopen svým jménem reagovat emaily, popřípadě telefonicky, na každý film, který je v naprosté většině v kinech v dabingu. A to jak samotnému multikinu, nehledě na lokaci, tak distributorovi (respektive email se pošle klidně každému multikinu v ČR, dnes je to naprosto snadné*:)*) Vtip je v tom, že velký počet lidí, pravidelně reagující, se nedá ignorovat, a vytváří uměle dojem toho co trh chce, poněvadž se narozdíl od běžného člověka ozývá. Osobně jsem ještě neviděl lidi reagovat masově dnes nebo dříve za podporu dabingu v kinech*;)* Cíl je prostý vzbudit v nich dojem, že jsou tu lidi, kteří nechodí do kina, právě kvůli absenci titulkových kopií, na kterých se dá vydělat a mít schopnost houfně reagovat na multikina v menších městech, kde se ozve pár lidí. Nevadí, že tam nebydlíme, oni to těžko poznají. Tak to by bylo zatím celé:)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se