Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 43961 - 43980 Napsat příspěvek

Transformers: Revenge of the Fallen_DABING

Psal jsem si s label managerem Pavlem Novákem z Bontofilmu, který ma na starost UIP Paramount a věc se má tak.
33 dabovaných kopií a 4 titulkované kopie (dohromady) do Prahy a Brna. Majoritní koproducent filmu HASBRO (výrobce hraček) žádal dabing.
Na můj dotaz, zda-li by bylo možné po nějaké době kopii filmu s původním zněním nechat putovat po ČR mi bylo dána kladná odpověď. Regionální multikina prý ale nemají zájem, nejspíš se bojí o tržby. Podle mě by bylo lepší tlačit na vedení regionálních multikin aby po nějakém čase nasadily titulkované kopie (už jsem zahájil frontální útok na multikino v Českých Budějovicích) Já osobně bych si rád počkal.
Kina na tom neprodělají - první vlna návštěvníků opadne a je možnost, že třeba půjdou ještě jednou na titulky.
Takže lidičky, pište do kin ať je vidět zájem. A třeba se ty burani vzpamatujou a po nějaké době se Transformeři dostanou s titulky i k vám.
530979
Psal jsem si s label managerem Pavlem Novákem z Bontofilmu, který ma na starost UIP Paramount a věc se má tak. 33 dabovaných kopií a 4 titulkované kopie (dohromady) do Prahy a Brna. Majoritní koproducent filmu HASBRO (výrobce hraček) žádal dabing. Na můj dotaz, zda-li by bylo možné po nějaké době kopii filmu s původním zněním nechat putovat po ČR mi bylo dána kladná odpověď. Regionální multikina prý ale nemají zájem, nejspíš se bojí o tržby. Podle mě by bylo lepší [b]tlačit na vedení regionálních multikin[/b] aby po nějakém čase nasadily titulkované kopie (už jsem zahájil frontální útok na multikino v Českých Budějovicích) Já osobně bych si rád počkal. Kina na tom neprodělají - první vlna návštěvníků opadne a je možnost, že třeba půjdou ještě jednou na titulky. Takže lidičky, pište do kin ať je vidět zájem. A třeba se ty burani vzpamatujou a po nějaké době se Transformeři dostanou s titulky i k vám.
Transformers: Revenge of the Fallen_DABING
0 0
reagovat
verbst > nic ve zlym, ale dostat od tebe takovej pridrzlej mail, tak te spis poslu do prdele. ty asi s lidma moc dobre jednat neumis, co?:D
530980
verbst > nic ve zlym, ale dostat od tebe takovej pridrzlej mail, tak te spis poslu do prdele. ty asi s lidma moc dobre jednat neumis, co?*:D*
0 0
reagovat
COŽE? Takže čmelák ani šroubek nebudou? Tak to bych snad i na tu dabovanou verzi s největším sebezapřením vyrazil, protože ty infantilní jmény byly tou pověstnou kapkou, takhle to snad ještě kousnu... :o
530978
COŽE? Takže čmelák ani šroubek nebudou? Tak to bych snad i na tu dabovanou verzi s největším sebezapřením vyrazil, protože ty infantilní jmény byly tou pověstnou kapkou, takhle to snad ještě kousnu... *:o*
0 0
reagovat
Mno,alespon ze neuslysim cmelaka a sroubka (toho by sem neslysel sice tak jako tak,ale nevadi)
530975
Mno,alespon ze neuslysim cmelaka a sroubka (toho by sem neslysel sice tak jako tak,ale nevadi)
0 0
reagovat

Můj mail na Bontonfilm

Chtel bych se zeptat v jakem pomeru budete uvadet film Transformers:
Revenge of the Fallen. Jsem z Brna a dozvedel jsem se od pracovniku
Palace Cinemas, ze hodlate titulkovane kopie uvadet pouze v Praze.
Nemam nic proti lidem, kteri jdou na dabovany film, i ja bych na nej
sel, kdyby to nebylo takove zverstvo (jakoze prvni Transformers jsou).
Slyset Cmelacka a spol v kine opravdu nehodlam. A znam spoustu lidi,
kteri take ne.
Navic mate spatne prelozeny i nazev samotneho filmu. Fallen zde nejsou
porazeni, ale jedna z hlavnich "postav". A tato skutecnost je znama
nekolik mesicu, takze jste se podle toho mohli zaridit.

odpoved
Dobrý den,
Titulkovaná kopie bude i ve Špalíčku. Překlad Bioskopu z videa prvního dílu
nepřebíráme. Poznámku k názvu jsem přepískal našemu marketingu.
Zdravím
Aleš Danielis
530970
Chtel bych se zeptat v jakem pomeru budete uvadet film Transformers: Revenge of the Fallen. Jsem z Brna a dozvedel jsem se od pracovniku Palace Cinemas, ze hodlate titulkovane kopie uvadet pouze v Praze. Nemam nic proti lidem, kteri jdou na dabovany film, i ja bych na nej sel, kdyby to nebylo takove zverstvo (jakoze prvni Transformers jsou). Slyset Cmelacka a spol v kine opravdu nehodlam. A znam spoustu lidi, kteri take ne. Navic mate spatne prelozeny i nazev samotneho filmu. Fallen zde nejsou porazeni, ale jedna z hlavnich "postav". A tato skutecnost je znama nekolik mesicu, takze jste se podle toho mohli zaridit. [b]odpoved[/b] Dobrý den, Titulkovaná kopie bude i ve Špalíčku. Překlad Bioskopu z videa prvního dílu nepřebíráme. Poznámku k názvu jsem přepískal našemu marketingu. Zdravím Aleš Danielis
Můj mail na Bontonfilm
0 0
reagovat
K jakýkoliv iniciativě v tomhle směru se s radostí přidám. Dabovaný TF2 mě deptaj víc než lze slovy vyjádřit, protože doby, kdy jsem jezdil za filmama do Prahy (před invazí multiikin do Plzně) už mám nejspíš za sebou.

Bohužel nevěřim v nějakej rozumnej výsledek. Takovej problém, aby je to vybičovalo k nějaký aktivitě s tím IMO mají akorát filmový fandové, kterejch tolik není. Co takhle zkusit pro začátek facebook?
530967
K jakýkoliv iniciativě v tomhle směru se s radostí přidám. Dabovaný TF2 mě deptaj víc než lze slovy vyjádřit, protože doby, kdy jsem jezdil za filmama do Prahy (před invazí multiikin do Plzně) už mám nejspíš za sebou. Bohužel nevěřim v nějakej rozumnej výsledek. Takovej problém, aby je to vybičovalo k nějaký aktivitě s tím IMO mají akorát filmový fandové, kterejch tolik není. Co takhle zkusit pro začátek facebook?
0 0
reagovat
Jo takhle, přímo 3D titulky... nj, ale to by se stejně bilo s původním obrazem a asi by asi musely dělat o dost větší aby byly vůbec čitelné...?) není to jednoduchý :)
530966
Jo takhle, přímo 3D titulky... nj, ale to by se stejně bilo s původním obrazem a asi by asi musely dělat o dost větší aby byly vůbec čitelné...*?)* není to jednoduchý :)
0 0
reagovat
Ale o tom prave mluvim.Potrebujes xy souradnice na uchyceni v obraze.Aby ti title vystouply,potrebujes tyhle souradnice dvoje.Co brani tomu,aby se dle praveho a leveho snimku nenilo x(y nema vliv)?U IMAXu byl problem,ze se title poustely ze samostatneho digi proj,tady se ale title lepi primo do obrazu a vse jde na jeden proj.Mozna je tam nekde hacek a ja tudis placam nesmysly,ale nerealny to neni.
530964
Ale o tom prave mluvim.Potrebujes xy souradnice na uchyceni v obraze.Aby ti title vystouply,potrebujes tyhle souradnice dvoje.Co brani tomu,aby se dle praveho a leveho snimku nenilo x(y nema vliv)?U IMAXu byl problem,ze se title poustely ze samostatneho digi proj,tady se ale title lepi primo do obrazu a vse jde na jeden proj.Mozna je tam nekde hacek a ja tudis placam nesmysly,ale nerealny to neni.
0 0
reagovat
KARLOS: Mluvím hlavně o předsunutí roviny s titulky před plátno... samozřejmě dát je nahoru není problém, byly tam už kdysi u DLP ve Slováči
530962
KARLOS: Mluvím hlavně o předsunutí roviny s titulky před plátno... samozřejmě dát je nahoru není problém, byly tam už kdysi u DLP ve Slováči
0 0
reagovat

Karbous

3D může být úplně bezproblémů v originále s českými titulky,viz. Krvavý Valentýn3D.
530961
3D může být úplně bezproblémů v originále s českými titulky,viz. Krvavý Valentýn3D.
Karbous
0 0
reagovat
Je uz v lidskych silach. A nepochybuji,ze ty slavne kino-procesory to dokazou.
530960
Je uz v lidskych silach. A nepochybuji,ze ty slavne kino-procesory to dokazou.
0 0
reagovat
To mi prave imho prijde na zvyku a trenovanosti zraku.Kdo casto jezdi napr autem,nebude mu to dle meho delat problemy.Ale rikam,asi to bude u kazdeho jine.Navic ja v IMAXu title zazil jen jako popisky ve filmu (nazev mista atd),takze mluvim jen z chabych zkusenosti.
A o techoicke proveditelnosti nepochybuji,DCI to ma urcite posefovany a nastavit (prezenu) dvoje xy souradnice,tak aby se stridaly...
530959
To mi prave imho prijde na zvyku a trenovanosti zraku.Kdo casto jezdi napr autem,nebude mu to dle meho delat problemy.Ale rikam,asi to bude u kazdeho jine.Navic ja v IMAXu title zazil jen jako popisky ve filmu (nazev mista atd),takze mluvim jen z chabych zkusenosti. A o techoicke proveditelnosti nepochybuji,DCI to ma urcite posefovany a nastavit (prezenu) dvoje xy souradnice,tak aby se stridaly...
0 0
reagovat
Ja si to prave nedokazu moc predstavit, jak by to fungovalo, aby clovek mohl vnimat dobre obraz i titulky a nebolela ho z toho po 5 minutach hlava. A myslim, ze u 3D filmu proste ty titulky jen tak jednoduse "naplacnout" nejde. Cimz chci rict, ze sance na titulkovane kopie u 3D filmu je pravdepodobne jeste nizsi nez u 2D filmu. :-
530952
Ja si to prave nedokazu moc predstavit, jak by to fungovalo, aby clovek mohl vnimat dobre obraz i titulky a nebolela ho z toho po 5 minutach hlava. A myslim, ze u 3D filmu proste ty titulky jen tak jednoduse "naplacnout" nejde. Cimz chci rict, ze sance na titulkovane kopie u 3D filmu je pravdepodobne jeste nizsi nez u 2D filmu. *:-*
0 0
reagovat
okkac: No Psema to risknul a vydržel 15 minut..., ale asi to nebylo titulkama :D.

JJ kdysi před Beowulfem se to snad zkoušelo a nejlepší byl apozice nahoře mírně před plátnem... takže technicky komplikované, to nikdo dělat nebude...
530951
okkac: No Psema to risknul a vydržel 15 minut..., ale asi to nebylo titulkama :D. JJ kdysi před Beowulfem se to snad zkoušelo a nejlepší byl apozice nahoře mírně před plátnem... takže technicky komplikované, to nikdo dělat nebude...
0 0
reagovat
Jo a pokud by lezly do obrazu,musely by se posunout nahoru.Coz by imho mohly byt po celou dobu.Ci je umistit do cernych pruhu,kdyby byly.Moznosti tu sou moznost dat na kopii obe zvuk.stopy a title taky,pak uz by to bylo jen na kine.
530950
Jo a pokud by lezly do obrazu,musely by se posunout nahoru.Coz by imho mohly byt po celou dobu.Ci je umistit do cernych pruhu,kdyby byly.Moznosti tu sou moznost dat na kopii obe zvuk.stopy a title taky,pak uz by to bylo jen na kine.
0 0
reagovat
Title u 3d je samozrejme mozne a navic by to nebyl problem,jen by se musela vychytat hloubka v obrazu.myslim tim titulky.Nesmely by byt prilepeny na platno.
530949
Title u 3d je samozrejme mozne a navic by to nebyl problem,jen by se musela vychytat hloubka v obrazu.myslim tim titulky.Nesmely by byt prilepeny na platno.
0 0
reagovat
My bloody valentine 3D bylo pry s titulkama. Nebyl jsem na tom, tak jestli by nekdo mohl ric, jak to vypada.
530948
My bloody valentine 3D bylo pry s titulkama. Nebyl jsem na tom, tak jestli by nekdo mohl ric, jak to vypada.
0 0
reagovat
Štěpán, imho je to technicky možný.
Ale jde o to, že ten, kdo titulky musí číst, bude stíhat sledovat obraz i titulky ještě hůř, než u normálních filmů...
A imho by titulky kazily i 3D perspektivu... představ si, že tam máš titulky přes celý plátno a najednou ti něco má "vyletět" z plátna, to znamená, že aby ten efekt fungoval, tak by to muselo proletetět titulkama.. jenže takhle ty titulky budeš mít pořád před tím objektem, co jakoby vyletěl z plátna, aniž ty titulky samotné by aplikovali jakýkoliv 3D efekt... jasný? :D :D
530946
Štěpán, imho je to technicky možný. Ale jde o to, že ten, kdo titulky musí číst, bude stíhat sledovat obraz i titulky ještě hůř, než u normálních filmů... A imho by titulky kazily i 3D perspektivu... představ si, že tam máš titulky přes celý plátno a najednou ti něco má "vyletět" z plátna, to znamená, že aby ten efekt fungoval, tak by to muselo proletetět titulkama.. jenže takhle ty titulky budeš mít pořád před tím objektem, co jakoby vyletěl z plátna, aniž ty titulky samotné by aplikovali jakýkoliv 3D efekt... jasný? :D :D
0 0
reagovat
btw proc sou titulky u 3D nerealny? .... akorat se musej delat jinak, ale ze by byly nerealny?
530943
btw proc sou titulky u 3D nerealny? .... akorat se musej delat jinak, ale ze by byly nerealny?
0 0
reagovat
Karbous: LOL ;))
530942
Karbous: LOL ;))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se