Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3581 - 3600 Napsat příspěvek

Stone Cold (1991)

Bože to je i po letech pořád nadupaný motorkářský bečko jak bejk, Bosworth jede bomby, potěši Henriksen a Forsythe a mihne se tu i hajzlík z Temnýho anděla, vůbec to nezestárlo a dabing Vašuta je parádní, moc mě to bavilo, jo a v 18 minutě hraje Adam Sandler na steroidech :D:+
952968
Bože to je i po letech pořád nadupaný motorkářský bečko jak bejk, Bosworth jede bomby, potěši Henriksen a Forsythe a mihne se tu i hajzlík z Temnýho anděla, vůbec to nezestárlo a dabing Vašuta je parádní, moc mě to bavilo, jo a v 18 minutě hraje Adam Sandler na steroidech *:D**:+*
Stone Cold (1991)
5 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Na Prokletou vesnici jsou zase jenom slovenský titulky!!! No to bude horor ...:(
952962
Na Prokletou vesnici jsou zase jenom slovenský titulky!!! No to bude horor ...*:(*
952885
0 -1
reagují: Rokle
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Krutý boj je fakt krutej, místama má hnusně brutální momenty a je tam Yasuaki Kurata, mám ho rád z First of Legend a Operace kondor, nebo Šťastné hvězdy ale tady je ta choreografie strašná 😂Studený jak kámen je super, to bych si mohl pustit. Pamatuju si jak řikal Lance,- “poslední slova mého otce byla, polož tu zbraň chlapče, je to nabitý!”😂😂jo to bylo bomba, jaj to si dám dneska na noční 👍👍👍👍
952949
Krutý boj je fakt krutej, místama má hnusně brutální momenty a je tam Yasuaki Kurata, mám ho rád z First of Legend a Operace kondor, nebo Šťastné hvězdy ale tady je ta choreografie strašná 😂Studený jak kámen je super, to bych si mohl pustit. Pamatuju si jak řikal Lance,- “poslední slova mého otce byla, polož tu zbraň chlapče, je to nabitý!”😂😂jo to bylo bomba, jaj to si dám dneska na noční 👍👍👍👍
952944
1 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Já jsem si vloni připomněl po fůře let Studený jak kámen, ještě v dabingu s Vašutem, a dlouho jsem se takhle nebavil, s klidem pořád těch 4/5. Ke spárům jsem se od dětství už neodvážil, Bola si zas mimo ty nejslavnější výstupy pamatuju z Shootfighter: Smrtelný sport a teď jsem se chvilku zasekl na čsfd, snažil jsem se vyhrabat film, co jsme měli na kazetě hned s Krvavým sportem, byla to v podstatě variace a hle, je to pro změnu Krutý boj :D... je to na YT, ale to si asi radši připomínat nebudu, tehdy jsem to samozřejmě žral.  
952944
Já jsem si vloni připomněl po fůře let Studený jak kámen, ještě v dabingu s Vašutem, a dlouho jsem se takhle nebavil, s klidem pořád těch 4/5. Ke spárům jsem se od dětství už neodvážil, Bola si zas mimo ty nejslavnější výstupy pamatuju z Shootfighter: Smrtelný sport a teď jsem se chvilku zasekl na čsfd, snažil jsem se vyhrabat film, co jsme měli na kazetě hned s Krvavým sportem, byla to v podstatě variace a hle, je to pro změnu [url=https://www.csfd.cz/film/97524-kruty-boj/recenze/]Krutý boj[/url] *:D*... je to na YT, ale to si asi radši připomínat nebudu, tehdy jsem to samozřejmě žral.  
952894
1 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Embrya - Noroi. Ten výjev nezapomeneš, ale název mi vypadává pravidelně :). S Grave souhlas, na Pengabdi se dlouho chystám. Vloni jsem si to spletl s Sebelum Iblis Menjemput, ale to je zas Timo Tjahjanto, čímž se mi potvrdilo, že od něj mě baví jen filmy, kde se mlátí lidi, ne horory. U tohodle jsem párkrát viděl nálepku „indonéské Evil Dead“, ale až na pár výjevů je to vlastně nuda s celkem přepáleně hysterickou hlavní hrdinkou.
952942
Embrya - Noroi. Ten výjev nezapomeneš, ale název mi vypadává pravidelně :). S Grave souhlas, na Pengabdi se dlouho chystám. Vloni jsem si to spletl s Sebelum Iblis Menjemput, ale to je zas Timo Tjahjanto, čímž se mi potvrdilo, že od něj mě baví jen filmy, kde se mlátí lidi, ne horory. U tohodle jsem párkrát viděl nálepku „indonéské Evil Dead“, ale až na pár výjevů je to vlastně nuda s celkem přepáleně hysterickou hlavní hrdinkou.
952885
2 0
reagovat
reaguje na: departed
Naopak me prislo ze tu sympatickou skoro p...cu hraje skvele. :D Nikdy predtim jsem ji nikde nemusel.
952921
Naopak me prislo ze tu sympatickou skoro p...cu hraje skvele. *:D* Nikdy predtim jsem ji nikde nemusel.
952911
1 0
reagovat
reaguje na: kyller
Verím že pri dobrej návštevnosti z toho môže byť fajn precedens do budúcna. 
952919
Verím že pri dobrej návštevnosti z toho môže byť fajn precedens do budúcna. 
952902
0 0
reagovat
reaguje na: kyller
Ale u nás samozrejme nie :-
952918
Ale u nás samozrejme nie *:-*
952902
0 0
reagovat

Weapons

Výborná záležitost, temná, napínavá, děsivá, ale zároveň v určitých momentech cíleně groteskní. Pěkný mix soustředěné režie, dobrého herectví a mrazivé atmosféry.

Nicméně, ještě někomu přijde Julia Garner jako úplný neherecký dřevo? Její výkon byl úplně stejně plochý jako ve Wolf Manovi.
952911
Výborná záležitost, temná, napínavá, děsivá, ale zároveň v určitých momentech cíleně groteskní. Pěkný mix soustředěné režie, dobrého herectví a mrazivé atmosféry. Nicméně, ještě někomu přijde Julia Garner jako úplný neherecký dřevo? Její výkon byl úplně stejně plochý jako ve Wolf Manovi.
Weapons
1 0
reagují: speta.jr
reagovat

Černý kotel (1985)

Pořád je to velká paráda a čtyřicetileté stáří tady není vůbec znát. Co myslíte, sebere studio Disney odvahu na hranou verzi? A chtěli byste to?
952908
Pořád je to velká paráda a čtyřicetileté stáří tady není vůbec znát. Co myslíte, sebere studio Disney odvahu na hranou verzi? A chtěli byste to?
Černý kotel (1985)
1 0
reagovat
reaguje na: kyller
Jop na sing-along do cca 1000ky na dva dni
952904
Jop na sing-along do cca 1000ky na dva dni
952902
0 0
reagovat
Netflix nakoniec poslal Kpop Demon Hunters aj do kín? :o 
952902
Netflix nakoniec poslal Kpop Demon Hunters aj do kín? *:o* 
0 0
reagují: Tyller, SteKi, studo
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Jo bylo toho požehnaně, Red Force nebo Ultra Force jsou klasiky i dneska, nebo Lamas frčel, Patrací eso (zase Hues) nebo půlnoční samuraj, blata jako Americký Ninja 5 a docela mám do dneška rád Martial Law celou trilogii a zase Hues 😂
952901
Jo bylo toho požehnaně, Red Force nebo Ultra Force jsou klasiky i dneska, nebo Lamas frčel, Patrací eso (zase Hues) nebo půlnoční samuraj, blata jako Americký Ninja 5 a docela mám do dneška rád Martial Law celou trilogii a zase Hues 😂
952900
2 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Jo to byla pecka doba Intersonic nás zásobil a krom Spáru, taky všechny ty Red Force, Bláznivé mise atd. Bolo je žijící legenda :+
952900
Jo to byla pecka doba Intersonic nás zásobil a krom Spáru, taky všechny ty Red Force, Bláznivé mise atd. Bolo je žijící legenda *:+*
952894
2 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Takhle sem se citil u Supermana :D Holt každý trpí jinak 8)
952895
Takhle sem se citil u Supermana *:D* Holt každý trpí jinak *8)*
952891
2 0
reagovat

Orlí a tygří spáry

Pamatuje tohle z 90s, VHS era společnosti Intersonic? Teda aspoň myslím, dneska jsem to viděl snad po 25 letech a teda děs, pamatuju že jsem to měl rád, dneska je to nostalgie, Blanks a Hues budiž, ale ten Merhi je poleno jak řemen, Bolo je klasika a Rothrock co nehrála za Hong-Kong taky bída, spíš se u toho člověk zasměje, ale je hezký vidět jak málo nám tehdy stačilo a jakej to byl boom, dneska už to neobstojí, ale normálně bych si to koupil na Blu-ray, taková blbina, ale mělo to svoje a vím, že Hues mě bavil a to jeho haro dlouhý, pamatuju že krátký vlasy má jen v Karate Tiger 2: zuřicí blesk. A co vy? Na co rádi vzpomínáte?
952894
Pamatuje tohle z 90s, VHS era společnosti Intersonic? Teda aspoň myslím, dneska jsem to viděl snad po 25 letech a teda děs, pamatuju že jsem to měl rád, dneska je to nostalgie, Blanks a Hues budiž, ale ten Merhi je poleno jak řemen, Bolo je klasika a Rothrock co nehrála za Hong-Kong taky bída, spíš se u toho člověk zasměje, ale je hezký vidět jak málo nám tehdy stačilo a jakej to byl boom, dneska už to neobstojí, ale normálně bych si to koupil na Blu-ray, taková blbina, ale mělo to svoje a vím, že Hues mě bavil a to jeho haro dlouhý, pamatuju že krátký vlasy má jen v Karate Tiger 2: zuřicí blesk. A co vy? Na co rádi vzpomínáte?
Orlí a tygří spáry
4 0
reagovat

M:I 8

50 minut a dávám si pauzu...
Tohle se nedá sledovat v kuse, protože me to vysira na tolika rovinách a jsou příjemnější způsoby, jak trávit neděli.
Jedeme radši nakupovat...
952891
50 minut a dávám si pauzu... Tohle se nedá sledovat v kuse, protože me to vysira na tolika rovinách a jsou příjemnější způsoby, jak trávit neděli. Jedeme radši nakupovat...
M:I 8
5 0
reagují: speta.jr
reagovat

Grave Torture

Mám to nachystané víceméně od premiery, ale tehdy me chladne reakce tady odradily od toho se na to podívat. 
Ze začátku jsem vam dával za pravdu a tu prvni půlku už nemám potřebu vidět. 
Ale v momentě, kdy se to zlomí a dojde na děsivost, tak je to neskutečná jízda, navíc s výbornou pointou a tak šílenou psycho posledni pětiminutovkou, až jsem si vzpomněl na... Ten film s embriema, co jsem zase zapomněl, jak se jmenuje:D
A praní už taky nebude probíhat tak, jako dřív...
Od režiséra jsem viděl ještě Tedem doporučenou skvělou Prokletou vesnici a teď mam chut si dat dva díly Pengabdi Setan, ktere jsou prý hodně děsivé, čemuž bych věřil, protoze režisér jede silný level děsu, navíc s chytře provedenými a vystavěnými lekačkami - tam, kde by v beznem hororu 5x vyskočil bubák, tak si dává na čas a teror pak intenzivně stupňuje, až do infarktoveho závěru. 
952885
Mám to nachystané víceméně od premiery, ale tehdy me chladne reakce tady odradily od toho se na to podívat.  Ze začátku jsem vam dával za pravdu a tu prvni půlku už nemám potřebu vidět.  Ale v momentě, kdy se to zlomí a dojde na děsivost, tak je to neskutečná jízda, navíc s výbornou pointou a tak šílenou psycho posledni pětiminutovkou, až jsem si vzpomněl na... Ten film s embriema, co jsem zase zapomněl, jak se jmenuje*:D* A praní už taky nebude probíhat tak, jako dřív... Od režiséra jsem viděl ještě Tedem doporučenou skvělou Prokletou vesnici a teď mam chut si dat dva díly Pengabdi Setan, ktere jsou prý hodně děsivé, čemuž bych věřil, protoze režisér jede silný level děsu, navíc s chytře provedenými a vystavěnými lekačkami - tam, kde by v beznem hororu 5x vyskočil bubák, tak si dává na čas a teror pak intenzivně stupňuje, až do infarktoveho závěru. 
Grave Torture
1 0
reagují: esmo, Ash_Black
reagovat
reaguje na: Gonzi
Vidíš to, já mám rád Rush právě kvůli tomu, jak strašně dobré ty postavy Laudy a Hunta jsou (a jak jsou samozřejmě zahrané), zatímco Shelby z Ford vs. Ferrari mě v Damonově podání/Mangoldově převedení moc neba (Baleův Miles je násobně lepší postava imho)...
952878
Vidíš to, já mám rád [i]Rush[/i] právě kvůli tomu, jak strašně dobré ty postavy Laudy a Hunta jsou (a jak jsou samozřejmě zahrané), zatímco Shelby z [i]Ford vs. Ferrari[/i] mě v Damonově podání/Mangoldově převedení moc neba (Baleův Miles je násobně lepší postava imho)...
952875
5 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Ten Supik padá brutálně, až je mi ho líto. Já ho viděl minulý víkend a byl ještě červený. 
952877
Ten Supik padá brutálně, až je mi ho líto. Já ho viděl minulý víkend a byl ještě červený. 
952835
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se