Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30501 - 30520 Napsat příspěvek
Hobit 3

zív, to byla ale nuda. Obsadíme pevnost kde je 5 blaznivejch trpasliku (protoze draka jsme se zbavili po 10 minutach), budem si hodinu povidat, jeje, jdou na nas, bez tech 5 trpasliku jsme v haji.... kendor, guldur, mundur, bandur... konec. Alespon to vypadalo celkem pekne 6/10


Imitation game

Prumerna epizoda z "Parades End", kteryzto jako celek povazuju za lepsi. Ale celkem me to bavilo. Oskary? Ani omylem.


Whiplash

To bylo jiný kafe. J.K. Simmons je hroznej borec a po jeho dokonalym nackovi z OZ se zas vyznamenal. Velmi mi to pripomnelo prvni polovinu Full Metal Jacket. Jen skoda toho slunickovyho konce. Kdyz to porovnam treba se Social Network, tak mi k dokonalosti chybi jeste tak 20 minut, co se delo po tom vystoupeni.

9/10
627583
Hobit 3 zív, to byla ale nuda. Obsadíme pevnost kde je 5 blaznivejch trpasliku (protoze draka jsme se zbavili po 10 minutach), budem si hodinu povidat, jeje, jdou na nas, bez tech 5 trpasliku jsme v haji.... kendor, guldur, mundur, bandur... konec. Alespon to vypadalo celkem pekne 6/10 Imitation game Prumerna epizoda z "Parades End", kteryzto jako celek povazuju za lepsi. Ale celkem me to bavilo. Oskary? Ani omylem. Whiplash To bylo jiný kafe. J.K. Simmons je hroznej borec a po jeho dokonalym nackovi z OZ se zas vyznamenal. Velmi mi to pripomnelo prvni polovinu Full Metal Jacket. Jen skoda toho slunickovyho konce. Kdyz to porovnam treba se Social Network, tak mi k dokonalosti chybi jeste tak 20 minut, co se delo po tom vystoupeni. 9/10
0 0
reagovat

Přísně tajné / Top Secret (1984)

Ještě před Jimem Morrisonem byl Val Kilmer Nick Rivers! Přiznám se, že jsem o tomhle filmu bohužel do teď neslyšel a je to velká škoda. Vůbec si to nezadá s klasikama žánru jako jsou Žhavé výstřely nebo Bláznivé střely. Pravda, trochu to sráží, že Val Kilmer nemá takový komediální timing jako Charlie Sheen nebo Leslie Nielsen, ale jako Nick Rivers je ve své první filmové roli úžasný a to pominu fakt, že si všechny písně nazpíval sám včetně výborných tanečních čísel. Zuckerové s Abramsem se překonávají a kadence vtipů, gagů narážek a parodií je naprosto neskutečná, dost možná větší jak v u mne do té doby vedoucí Připotejte se prosím. Koukal jsem se na to v dabingu i originále a ještě jsem toho mraky nepochytil, ta kadence je prostě neskutečná.
V dnešní době se těší karikatury na rokroka Mohameda nebo Interview s Kim Šuk Unem, to je nic ve srovnání s tou kadencí s jakou to schytává Východní Německo, jak to vůbec mohlo projít i tehdy. Jó to byla doba, kdy si dovolili černošskou postavu pojmenovat Grand Chocolat. A jakýho vola tu udělali z Omara Scharifa? Vážně, jak jim na tohle mohl kývnout? :D Ne vážně, u scén jako "Sejdeme se na rohu Fuhrer strasse a Goebles platze" jsem řval smíchy, doslova. Jenom škoda, že jsem nepochytil většinu neotitulkovaných narážek (ani v jedné verzi) v Němčině, protože I know little german 10/10
627566
Ještě před Jimem Morrisonem byl Val Kilmer [link="https://www.youtube.com/watch?v=ZM_URGo5_-U"]Nick Rivers! [/link] Přiznám se, že jsem o tomhle filmu bohužel do teď neslyšel a je to velká škoda. Vůbec si to nezadá s klasikama žánru jako jsou Žhavé výstřely nebo Bláznivé střely. Pravda, trochu to sráží, že Val Kilmer nemá takový komediální timing jako Charlie Sheen nebo Leslie Nielsen, ale jako Nick Rivers je ve své první filmové roli úžasný a to pominu fakt, že si všechny písně nazpíval sám včetně výborných tanečních čísel. Zuckerové s Abramsem se překonávají a kadence vtipů, gagů narážek a parodií je naprosto neskutečná, dost možná větší jak v u mne do té doby vedoucí Připotejte se prosím. Koukal jsem se na to v dabingu i originále a ještě jsem toho mraky nepochytil, ta kadence je prostě neskutečná. V dnešní době se těší karikatury na rokroka Mohameda nebo Interview s Kim Šuk Unem, to je nic ve srovnání s tou kadencí s jakou to schytává Východní Německo, jak to vůbec mohlo projít i tehdy. Jó to byla doba, kdy si dovolili černošskou postavu pojmenovat Grand Chocolat. A jakýho vola tu udělali z Omara Scharifa? Vážně, jak jim na tohle mohl kývnout? *:D* Ne vážně, u scén jako "Sejdeme se na rohu Fuhrer strasse a Goebles platze" jsem řval smíchy, doslova. Jenom škoda, že jsem nepochytil většinu neotitulkovaných narážek (ani v jedné verzi) v Němčině, protože [link="https://www.youtube.com/watch?v=L0lJyDCLYTE"]I know little german[/link] 10/10
Přísně tajné / Top Secret (1984)
0 0
reagovat
Ouch, Taken 3 to na rottenech dobře schytal. Ještě, že s Neesonem točí akčňáky Serra :+
627559
Ouch, Taken 3 to na rottenech dobře schytal. Ještě, že s Neesonem točí akčňáky Serra *:+*
0 0
reagovat
627540
[link="https://www.youtube.com/watch?v=bNr7_JU-UxY"]pepo[/link] *:+*
0 0
reagovat

Big Country (1958)

Najväčšou chybou je, že tam málo Charltona Hestona. Film veľký svojou formou, obsadením, dĺžkou aj dopadom. Proste veľkofilm, ktorý mohol vzniknúť jedine v zlatej ére Hollywoodu. Prekvapivá je hlavne takmer úplná absencia akcie, čo však naplno vynahrádza nádherná atmosféra, nejednoznačnosť postáv a občasná hra s ich vývojom ( "Čo sme si dokázali? " ). Márne spomínam či som okrem Leonoviek, 7 statočných a Unforgiven videl lepší western 10/10
P.S. záberovanie počas súboja Peck vs.Heston ma zrazilo do kolien a mimochodom vyvolalo spomienku na jeden nedávny blockbuster ( Interstellar žmurk, žmurk :) )
627537
Najväčšou chybou je, že tam málo Charltona Hestona. Film veľký svojou formou, obsadením, dĺžkou aj dopadom. Proste veľkofilm, ktorý mohol vzniknúť jedine v zlatej ére Hollywoodu. Prekvapivá je hlavne takmer úplná absencia akcie, čo však naplno vynahrádza nádherná atmosféra, nejednoznačnosť postáv a občasná hra s ich vývojom ( "Čo sme si dokázali? " ). Márne spomínam či som okrem Leonoviek, 7 statočných a Unforgiven videl lepší western 10/10 P.S. záberovanie počas súboja Peck vs.Heston ma zrazilo do kolien a mimochodom vyvolalo spomienku na jeden nedávny blockbuster ( Interstellar žmurk, žmurk :) )
Big Country (1958)
0 0
reagovat

Bachy

Jarmush.

Myslel som to prostredím(taxi)
627524
Jarmush. Myslel som to prostredím(taxi)
Bachy
0 0
reagovat

Ace in the Hole (1951)

Billy Wilder bol proste kráľ. Začína to ako zábavná satira aby sa to postupne prepracovalo do temnej drámy. Jeden z najlepších filmov o médiách. Kombinácia Network, Mad city a Front Page s fantastickým Douglasom v jednej z jeho najlepších rolí..Škoda jedného trošku ťažkopádneho zvratu,ktorý je tam iba kvôli tomu aby scenáristovi vyšiel koniec( scéna s nožnicami) 10/10
627522
Billy Wilder bol proste kráľ. Začína to ako zábavná satira aby sa to postupne prepracovalo do temnej drámy. Jeden z najlepších filmov o médiách. Kombinácia Network, Mad city a Front Page s fantastickým Douglasom v jednej z jeho najlepších rolí..Škoda jedného trošku ťažkopádneho zvratu,ktorý je tam iba kvôli tomu aby scenáristovi vyšiel koniec( scéna s nožnicami) 10/10
Ace in the Hole (1951)
0 0
reagovat

Sex, lži a video (1989)

Prvotina Stevena Soderbergha a dodnes jeho, pro mě, nepřekonanej film. Plnej hodně podivnejch existencí, který bych asi nechtěl mít za kámoše, ale jejich pohnutky a chování se dá docela chápat.
627505
Prvotina Stevena Soderbergha a dodnes jeho, pro mě, nepřekonanej film. Plnej hodně podivnejch existencí, který bych asi nechtěl mít za kámoše, ale jejich pohnutky a chování se dá docela chápat.
Sex, lži a video (1989)
0 0
reagovat
"paráda"
627504
"paráda"
0 0
reagovat
"klasiky"
627499
"klasiky"
0 0
reagovat
cheche to je paráda si zpětně pouštět klasiky od Marvelu z fáze 1 :-)
627494
cheche to je paráda si zpětně pouštět klasiky od Marvelu z fáze 1 :-)
0 0
reagovat

popik

The Imitation Game (2014)
Není to za deset hvězd, ale rozhodně to je dobrej film! 8-9/10* Kukumbrbačovi přeju alespoň nominačku :+
Jinak, co se týká toho Alana Turinga, moc o něm nevím jen jsem tak prolít wiki, ale ten jeho "život" a smrt po konci války se mi zdají poněkud prapodivné, skoro se mi zdá, že i ta homosexualita na něj byla navlíknuta MI6, nebo jinýma vládníma složkama, protože si pouštěl hubu na špacír. Má o tom někdo víc info? Nějakej konspirátor, co? :D
627492
The Imitation Game (2014) Není to za deset hvězd, ale rozhodně to je dobrej film! 8-9/10* Kukumbrbačovi přeju alespoň nominačku *:+* Jinak, co se týká toho Alana Turinga, moc o něm nevím jen jsem tak prolít wiki, ale [spoiler]ten jeho "život" a smrt po konci války se mi zdají poněkud prapodivné, skoro se mi zdá, že i ta homosexualita na něj byla navlíknuta MI6, nebo jinýma vládníma složkama, protože si pouštěl hubu na špacír. Má o tom někdo víc info? Nějakej konspirátor, co? *:D* [/spoiler]
popik
0 0
reagovat
fack ju gohte (2013)
50% - prvni polovina k posrani a druha ujde.
627490
fack ju gohte (2013) 50% - prvni polovina k posrani a druha ujde.
0 0
reagovat

Kostěj

:+:+:+
627484
*:+**:+**:+*
Kostěj
0 0
reagovat

popik

Každej s trochou vkusu už dávno ví, že Oblivion je pecka! ?)
627473
Každej s trochou vkusu už dávno ví, že Oblivion je pecka! *?)*
popik
0 0
reagovat

Kostěj

vítej do klubu ohrožených fanoušků :D:+
627459
vítej do klubu ohrožených fanoušků *:D**:+*
Kostěj
0 0
reagovat

Oblivion (2013)

Wow, tak tady mi vážně něco uniklo. Naprostej libovec ve všech ohledech - od designu (nazvat to jen vizuálem by bylo zjednodušení), přes casting, fantastickou hudbu (něco mezi Zimmerem v Inception módu a Stevem Jablonskym) a ani ten příběh mě nijak neurazil. Z Kosinského ještě něco bude! :+

9/10 a ta druhá, přehypovaná loňská sci-fi Cruisovka se může jít klouzat 8). Se vší úctou, Olga + Andrea > Emily :))
627457
Wow, tak tady mi vážně něco uniklo. Naprostej libovec ve všech ohledech - od designu (nazvat to jen vizuálem by bylo zjednodušení), přes casting, fantastickou hudbu (něco mezi Zimmerem v Inception módu a Stevem Jablonskym) a ani ten příběh mě nijak neurazil. Z Kosinského ještě něco bude! *:+* 9/10 a ta druhá, přehypovaná loňská sci-fi Cruisovka se může jít klouzat *8)*. Se vší úctou, Olga + Andrea > Emily *:))*
Oblivion (2013)
0 0
reagovat
The Imitation Game - naivně vystavěné, formou jako milion předchozích filmů, a k Sherlockovi už tam chyběl jenom ten Freeman... No, když ale může mít King's Speech 94% na Rottenech, tak proč by tohle nemohlo mít 90%? Budu fandit Boyhood. 6/10
627452
The Imitation Game - naivně vystavěné, formou jako milion předchozích filmů, a k Sherlockovi už tam chyběl jenom ten Freeman... No, když ale může mít King's Speech 94% na Rottenech, tak proč by tohle nemohlo mít 90%? Budu fandit Boyhood. 6/10
0 0
reagovat
Ďakujem za tipy, Woman in Black bola sračka snáď Rec a Descent budú lepšie ;)
627450
Ďakujem za tipy, Woman in Black bola sračka snáď Rec a Descent budú lepšie *;)*
0 0
reagovat

Loki

Jj, 4. února vyjde i u nás. Čteš nesprávný weby :) link
627449
Jj, 4. února vyjde i u nás. Čteš nesprávný weby :) http://www.hdmag.cz/clanek/potvrzeno-dobry-rocnik-dorazi-na-tuzemsky-blu-ray-4-unora
Loki
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se