Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28981 - 29000 Napsat příspěvek

ted

zase hlawoun zahviezdil? 8)
632398
zase hlawoun zahviezdil? *8)*
ted
0 0
reagovat
Vzkaz pro amatérské překladatele titulků...
"To have a beef with someone" znamená konzumování hovězího pouze v menšině případů...
632397
Vzkaz pro amatérské překladatele titulků... "To have a beef with someone" znamená konzumování hovězího pouze v menšině případů...
0 0
reagovat

pepo

(Já bych si dovolil se opět na něco zeptat, i když k samotnému filmu se zase dostanu kdo-ví-kdy... poslední dobou stíhám za měsíc asi tolik filmů, co ty za 2 dny :D)

Jakej je tam Damian? V komiksu (Batman a syn) byl totiž tak nesnesitelný až se mi to málem nechtělo číst.
632396
(Já bych si dovolil se opět na něco zeptat, i když k samotnému filmu se zase dostanu kdo-ví-kdy... poslední dobou stíhám za měsíc asi tolik filmů, co ty za 2 dny *:D*) Jakej je tam Damian? V komiksu (Batman a syn) byl totiž tak nesnesitelný až se mi to málem nechtělo číst.
pepo
0 0
reagovat

Batman vs. Robin

Konflikty medzi postavami sú vybudované super ale celá dejová linka s legendou o sovích strážcoch je strašne od veci. Ale aj tak veľmi fajn. A Batman má cool Hulkbuster :) 7/10
632395
Konflikty medzi postavami sú vybudované super ale celá dejová linka s legendou o sovích strážcoch je strašne od veci. Ale aj tak veľmi fajn. A Batman má cool Hulkbuster *:)* 7/10
Batman vs. Robin
0 0
reagovat

Skin Trade (2014)

Škoda totálně lobotomických dialogů a naprosto šílené režie a kamery. Obsazení parádní Tony Jaa, Dolph Lundgren, Peter Weller, Michael Jai White, Ron Perlman, to z béčkového pohledu může být lepší jenom o málo. Souboje solidní, akce taky, ale nasmínaná tak šíleně, tohle by bylo out i před 30 lety. Ale námět docela oldschoolový. Škoda, že to dělal nějaký thajský naprostý neumětel. Tohle by s takhle rozdanými kartami dokázal takový Isaac Florentine věřím natočit parádně. 4/10
632390
Škoda totálně lobotomických dialogů a naprosto šílené režie a kamery. Obsazení parádní Tony Jaa, Dolph Lundgren, Peter Weller, Michael Jai White, Ron Perlman, to z béčkového pohledu může být lepší jenom o málo. Souboje solidní, akce taky, ale nasmínaná tak šíleně, tohle by bylo out i před 30 lety. Ale námět docela oldschoolový. Škoda, že to dělal nějaký thajský naprostý neumětel. Tohle by s takhle rozdanými kartami dokázal takový Isaac Florentine věřím natočit parádně. 4/10
Skin Trade (2014)
0 0
reagovat

Fack Ju Gohte

Ničím originálna, ale skvele napísaná a hlavne výborne obsadená komédia, ktorá je síce zo školského prostredia, ale je rozhodne len pre dospelých. Odporúčam dať tomu šancu a neodsudzovať to lebo je z Nemecka. 8/10

Night at the Museum: Secret of the Mummy (alebo jak sa to volá...)
Presne taká srajda jak každý očakával. Tu už sa o ten humor vlastne ani nesnažia. 3/10
632389
Ničím originálna, ale skvele napísaná a hlavne výborne obsadená komédia, ktorá je síce zo školského prostredia, ale je rozhodne len pre dospelých. Odporúčam dať tomu šancu a neodsudzovať to lebo je z Nemecka. 8/10 [b]Night at the Museum: Secret of the Mummy[/b] (alebo jak sa to volá...) Presne taká srajda jak každý očakával. Tu už sa o ten humor vlastne ani nesnažia. 3/10
Fack Ju Gohte
0 0
reagovat

Sudden Impact (1983)

Príbehovo najambicióznejší a pre mňa druhý najlepší diel pentalógie Dirty Harry. 8/10
632382
Príbehovo najambicióznejší a pre mňa druhý najlepší diel pentalógie Dirty Harry. 8/10
Sudden Impact (1983)
0 0
reagovat
:+
632381
*:+*
0 0
reagovat

GuidoA.

Jeden z nejlépe napsaných diskuzních dojmů na film tady.
632380
Jeden z nejlépe napsaných diskuzních dojmů na film tady.
GuidoA.
0 0
reagovat
american sniper (2014)
65% - dobry
632378
american sniper (2014) 65% - dobry
0 0
reagovat

pepo

Elizabeth Berkley naprosto neskutečná... :D
632377
Elizabeth Berkley naprosto neskutečná... *:D*
pepo
0 0
reagovat

(=LIFTY=)

:+ tiež som to nedávno pozeral a mal som to z minulosti zafixované ako fajn film. Až na druhé pozretie som to ale naplno ocenil. Neskutočne fantastický film.
632376
*:+* tiež som to nedávno pozeral a mal som to z minulosti zafixované ako fajn film. Až na druhé pozretie som to ale naplno ocenil. Neskutočne fantastický film.
(=LIFTY=)
0 0
reagovat

TedGeorge

Elizabeth Shue bola neskutočná z dobrého dôvodu.... lebo tam nebola :) :) :) a ten film je úplne v poho 60tka
632375
Elizabeth Shue bola neskutočná z dobrého dôvodu.... lebo tam nebola :) :) :) a ten film je úplne v poho 60tka
TedGeorge
0 0
reagovat
LIFTY: Až na to, že víc jak polovinu geniality té scény a vlastně celého filmu dělá Newman... a ten za to tu sošku nedostal. Ale jinak souhlas, film je to parádní.
632374
LIFTY: Až na to, že víc jak polovinu geniality té scény a vlastně celého filmu dělá Newman... a ten za to tu sošku nedostal. Ale jinak souhlas, film je to parádní.
0 0
reagovat

Showgirls (1995)

Mělo to něco do sebe. Elizabeth Shue byla neskutečná, chvílemi sem byl hypnotizován.

6/10 ehm
632372
Mělo to něco do sebe. Elizabeth Shue byla neskutečná, chvílemi sem byl hypnotizován. 6/10 ehm
Showgirls (1995)
0 0
reagovat

(=LIFTY=)

Tiež to mám tak, že čím som starší tak je ten film lepší. A už keď som mal 18 to bola megapecka:+

632369
Tiež to mám tak, že čím som starší tak je ten film lepší. A už keď som mal 18 to bola megapecka*:+*
(=LIFTY=)
0 0
reagovat

Americká krása

Napotřetí a po několika letech, protože si momentálně ujíždím na Six Feet Under (Banshee dostane extra hvězdičku v hodnocení za to, že mě k tomuto seriálu dostal) a chtěl jsem si připomenout Ballovu Oscarovku. Krásný film o kráse a čím starší jsem, tím větší je pro mě Lester hrdina. Úžasný scénář, v pár momentech připomínající již zmíněný seriál z pohřebního prostředí. A když se toho ještě chopí kvalitní režisér, který dokáže natočit scénu s poletujícím sáčkem tak magicky, že nedokážete vnímat okolní svět, tak je Oscar za hlavní kategorie zasloužený.
632370
Napotřetí a po několika letech, protože si momentálně ujíždím na Six Feet Under (Banshee dostane extra hvězdičku v hodnocení za to, že mě k tomuto seriálu dostal) a chtěl jsem si připomenout Ballovu Oscarovku. Krásný film o kráse a čím starší jsem, tím větší je pro mě Lester hrdina. Úžasný scénář, v pár momentech připomínající již zmíněný seriál z pohřebního prostředí. A když se toho ještě chopí kvalitní režisér, který dokáže natočit scénu s poletujícím sáčkem tak magicky, že nedokážete vnímat okolní svět, tak je Oscar za hlavní kategorie zasloužený.
Americká krása
0 0
reagovat

The Enforcer (1976)

Nepísaná poučka o sérii Dirty Harry platí. S každým zvyšujúcim sa číslom v nepriamej úmere klesá kvalita filmu a dvíha sa cool faktor Clinta Eastwooda 7/10 Okrem mena hlavnej postavy to so špinavou jedničkou už nemá takmer nič spoločné a je to už "iba" klasický akčný film. Ale aj tak je to fajn
632366
Nepísaná poučka o sérii Dirty Harry platí. S každým zvyšujúcim sa číslom v nepriamej úmere klesá kvalita filmu a dvíha sa cool faktor Clinta Eastwooda 7/10 Okrem mena hlavnej postavy to so špinavou jedničkou už nemá takmer nič spoločné a je to už "iba" klasický akčný film. Ale aj tak je to fajn
The Enforcer (1976)
0 0
reagovat

Popoluška

Žiadna revolúcia ani evolúci sa nekoná. Dokonca je to celkom retro.Žiadne popkultúrne narážky ani žiadna hra na temnotu ako je v posledných rozprávkach zvykom. Je to tradičná Popoluška v tom najkrajšom balení aké mohla dostať. 100% precízna a funkčná filmárčina a najlepší Branaghov film od Frankensteina ( 21 rokov? to je už tak dávno?). A pri scéne schádzania po schodoch na plese som si niekde medzi 10. a 15. slzou pripomenul prečo mám tak rád filmy. Veľmi, veľmi pekné. Akurá škoda toho nešťastného dabingu :( 9/10 P.S. fanúšikovom Jarmusha, Kusturicu alebo Tarkovského je samozrejme vstup zakázaný pretože by dostali cukrovku.
632368
Žiadna revolúcia ani evolúci sa nekoná. Dokonca je to celkom retro.Žiadne popkultúrne narážky ani žiadna hra na temnotu ako je v posledných rozprávkach zvykom. Je to tradičná Popoluška v tom najkrajšom balení aké mohla dostať. 100% precízna a funkčná filmárčina a najlepší Branaghov film od Frankensteina ( 21 rokov? to je už tak dávno?). A pri scéne schádzania po schodoch na plese som si niekde medzi 10. a 15. slzou pripomenul prečo mám tak rád filmy. Veľmi, veľmi pekné. Akurá škoda toho nešťastného dabingu :( 9/10 P.S. fanúšikovom Jarmusha, Kusturicu alebo Tarkovského je samozrejme vstup zakázaný pretože by dostali cukrovku.
Popoluška
0 0
reagovat
Takhle aktuálně v 57 letech vypadá Dolph Lundgren, z článku amerického Muscle & Fitness. Nenapadá mne moc i o čtvrtstoletí mladších herců, co jsou od pohledu větší badass. Ať mu někdo dá ještě nějakou pořádnou roli mimo ty céčka a Expendles. Neměl bych mu problém věřit cokoliv, když se kouknu co na pomezí áčkovýho žánru všechno zkouší akci za jelita...
632365
[link="https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/11067522_10152876804782677_2207253840470379937_n.jpg?oh=c9bd16807df10c410cdd8ed7132b82ea&oe=559ADDD6"]Takhle[/link] aktuálně v 57 letech vypadá Dolph Lundgren, z článku amerického Muscle & Fitness. Nenapadá mne moc i o čtvrtstoletí mladších herců, co jsou od pohledu větší badass. Ať mu někdo dá ještě nějakou pořádnou roli mimo ty céčka a Expendles. Neměl bych mu problém věřit cokoliv, když se kouknu co na pomezí áčkovýho žánru všechno zkouší akci za jelita...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se