Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28941 - 28960 Napsat příspěvek

KARLOS

To je snad poprvé v životě, co ti dávám plus. :+
633749
To je snad poprvé v životě, co ti dávám plus. *:+*
KARLOS
0 0
reagovat

KARLOS

+1:+
Vystihol si to úplne presne.
633748
+1*:+* Vystihol si to úplne presne.
KARLOS
0 0
reagovat
Myslel sem si, že řekneš předlohu, délku 200-250 stran a minimální měřítko…
Jenže ono nejde přesně adaptovat předlohu slovo od slova a i kdyby šlo, proč by to kdo vůbec dělal? Ano, kdyby to dostal pod pazoury někdo jiný, ta vize by byla zřejmě mnohem menší. Na druhou stranu, Hobbit, tak jak je napsán, vadil i samotnému Tolkienovi a kdyby měl koule, šmahem by ho řádně přepsal do víc LOTRovské podoby. Nestalo se tak a i kdyby to bylo pojato mnohem pohádkovějším stylem, stejně by to pod jacksonovskými prsty dopadlo tak, že by vám to nevonělo. Jednička je pohádková hodně a i na ni si stěžujete.
Další věc, na delší diskuzi je to, co konkrétně si člověk představí pod pojmem pohádka. A má představa se drží poměrně pevně základů, takže na míle vzdálená knižnímu Hobbitu. Ten není ničím jiným, než dobrodružnou a veselou povídkou, která uhne do pohádky jen třikrát (Hádanky, pokec se Šmakem, závěr po bitvě).
Pokaždé, když čtu Hobbit-200 až 250 stran-tři tříhodinové filmy = blbost, si říkám, zda dotyční tu knížku skutečně četli. Vy vážně chcete, aby ten film jel ala „ano, zastavíme se na chvíli v roklince (2.5m), s trolly si řekneme tři říkadla (3m), Medděd nám dá najíst (15m), zazpíváme si s pavouky(4m), v sudech pohodlně odplujeme (0.5m) a opět pokecáme v jezerním městě (20m)“? Jediné Tolkienem vykreslené akční scény jsou ty v mlžných horách a u nich (takže vlastně jedna velká akční scéna) a pak ta bitva (která je popsána víceméně z třetí osoby a mimo Bilba) a mezitím není nic, co by se dalo popsat jinak, než děj tvořený přesunem z bodu A do bodu B.
I kdyby se to drželo věrně knížky a bylo to uděláno „pohádkově“, tím jak je knížka napsaná, tak aby film fungoval, musí ukázat věci, které v té knížce jsou odbyté dvěma větami, ale ve filmu si řeknou třeba o deset minut (Trollové v jedničce jsou toho naprostým důkazem, ti se až na několik dílčích detailů od té knižní scény nijak neliší) a rozhodně nelze brát v úvazu to, že je to tenká knížečka, takže vystačí na jeden celovečerák.
S tím vším souvisí i to měřítko. V knížce logicky vidět není, ale vycítit ho jde. Já nevím jak vy, ale zrovna po zfilmovaném LOTRovi by se mi nechtělo s Hobbitem stěhovat do „slovenských lesů“. To měřítko, i když třeba ne tak megalomanské by bylo uchováno i za toho Del Tora a vlastně pod jakoukoliv režijní taktovkou. Tím, jak se jednou Středozem vytvořila, by byla hloupost ji modifikovat tak, aby nebyla vidět, protože kniha ji napřímo neukazuje (a jde z ní jenom vycítit).
Ano, mluví ze mě hlavně Jacksonův fanoušek, ale na Hobbita, i když jsem schopný se na něj dívat bez růžových brýlí, nedám dopustit. Je to možná místy přestřelené, místy kýčovité, často dětinské, ale pořád natolik nápadité, děláno s chutí a zápalem, vypipláno do posledního detailu (to, že se vám ty detaily nelíbí neznamená, že tam třeba nejsou, žejo) a jak řekl Duro - „Jednou ještě za tuhle hravou Jecksonovu verzi budeme hodně rádi.“
Apropo Šmak – to mi příjde už jako velká naštvanost a stavění daného do špatného světla a ne subjektivní, ale nezaujaté zhodnocení daného prvku. Protože Šmak je jednoznačně to nejlepší, co lze nalést v Hobbitovi – technicky velmi kvalitní (mám silný pocit, že pokud se odprostíš od sentimentu, určitě uznáš, že technicky je na tom Šmak daleko lépe), charakterově velmi věrný knize, ale osobitě zpracován, Benedictem podán možná mainstreamově, ale poutavě a celkově má Šmak charisma...
633747
Myslel sem si, že řekneš předlohu, délku 200-250 stran a minimální měřítko… Jenže ono nejde přesně adaptovat předlohu slovo od slova a i kdyby šlo, proč by to kdo vůbec dělal? Ano, kdyby to dostal pod pazoury někdo jiný, ta vize by byla zřejmě mnohem menší. Na druhou stranu, Hobbit, tak jak je napsán, vadil i samotnému Tolkienovi a kdyby měl koule, šmahem by ho řádně přepsal do víc LOTRovské podoby. Nestalo se tak a i kdyby to bylo pojato mnohem pohádkovějším stylem, stejně by to pod jacksonovskými prsty dopadlo tak, že by vám to nevonělo. Jednička je pohádková hodně a i na ni si stěžujete. Další věc, na delší diskuzi je to, co konkrétně si člověk představí pod pojmem pohádka. A má představa se drží poměrně pevně základů, takže na míle vzdálená knižnímu Hobbitu. Ten není ničím jiným, než dobrodružnou a veselou povídkou, která uhne do pohádky jen třikrát (Hádanky, pokec se Šmakem, závěr po bitvě). Pokaždé, když čtu Hobbit-200 až 250 stran-tři tříhodinové filmy = blbost, si říkám, zda dotyční tu knížku skutečně četli. Vy vážně chcete, aby ten film jel ala „ano, zastavíme se na chvíli v roklince (2.5m), s trolly si řekneme tři říkadla (3m), Medděd nám dá najíst (15m), zazpíváme si s pavouky(4m), v sudech pohodlně odplujeme (0.5m) a opět pokecáme v jezerním městě (20m)“? Jediné Tolkienem vykreslené akční scény jsou ty v mlžných horách a u nich (takže vlastně jedna velká akční scéna) a pak ta bitva (která je popsána víceméně z třetí osoby a mimo Bilba) a mezitím není nic, co by se dalo popsat jinak, než děj tvořený přesunem z bodu A do bodu B. I kdyby se to drželo věrně knížky a bylo to uděláno „pohádkově“, tím jak je knížka napsaná, tak aby film fungoval, musí ukázat věci, které v té knížce jsou odbyté dvěma větami, ale ve filmu si řeknou třeba o deset minut (Trollové v jedničce jsou toho naprostým důkazem, ti se až na několik dílčích detailů od té knižní scény nijak neliší) a rozhodně nelze brát v úvazu to, že je to tenká knížečka, takže vystačí na jeden celovečerák. S tím vším souvisí i to měřítko. V knížce logicky vidět není, ale vycítit ho jde. Já nevím jak vy, ale zrovna po zfilmovaném LOTRovi by se mi nechtělo s Hobbitem stěhovat do „slovenských lesů“. To měřítko, i když třeba ne tak megalomanské by bylo uchováno i za toho Del Tora a vlastně pod jakoukoliv režijní taktovkou. Tím, jak se jednou Středozem vytvořila, by byla hloupost ji modifikovat tak, aby nebyla vidět, protože kniha ji napřímo neukazuje (a jde z ní jenom vycítit). Ano, mluví ze mě hlavně Jacksonův fanoušek, ale na Hobbita, i když jsem schopný se na něj dívat bez růžových brýlí, nedám dopustit. Je to možná místy přestřelené, místy kýčovité, často dětinské, ale pořád natolik nápadité, děláno s chutí a zápalem, vypipláno do posledního detailu (to, že se vám ty detaily nelíbí neznamená, že tam třeba nejsou, žejo) a jak řekl Duro - „Jednou ještě za tuhle hravou Jecksonovu verzi budeme hodně rádi.“ Apropo Šmak – to mi příjde už jako velká naštvanost a stavění daného do špatného světla a ne subjektivní, ale nezaujaté zhodnocení daného prvku. Protože Šmak je jednoznačně to nejlepší, co lze nalést v Hobbitovi – technicky velmi kvalitní (mám silný pocit, že pokud se odprostíš od sentimentu, určitě uznáš, že technicky je na tom Šmak daleko lépe), charakterově velmi věrný knize, ale osobitě zpracován, Benedictem podán možná mainstreamově, ale poutavě a celkově má Šmak charisma...
0 0
reagovat
Protože předloha? Která z nějakých 250 stránek 200 komorní jednoduchou pohádkou je. Samozřejmě mimo samotný závěr a i ten byl ve filmu v měřítku odhadem tak 10x až 20x přestřelen. A i bitva je podaná Bilbovýma očima v knížce komorně, stejně jako spoustu jiných událostí, ze kterých je ve filmu zveličením akorát guláš.
Plně chápu proč to všechno vzniklo v taokvém rozsahu, ale z hlediska přenesení celé atmosféry a vyznění knížky je to na úrovni adaptací jeden z největších failů.
633746
Protože předloha? Která z nějakých 250 stránek 200 komorní jednoduchou pohádkou je. Samozřejmě mimo samotný závěr a i ten byl ve filmu v měřítku odhadem tak 10x až 20x přestřelen. A i bitva je podaná Bilbovýma očima v knížce komorně, stejně jako spoustu jiných událostí, ze kterých je ve filmu zveličením akorát guláš. Plně chápu proč to všechno vzniklo v taokvém rozsahu, ale z hlediska přenesení celé atmosféry a vyznění knížky je to na úrovni adaptací jeden z největších failů.
0 0
reagovat
Když už se to tu rozebírá s odstupem času, bez velkých emocí a fekálních přívlastků, pak se rád zapojím do diskuze i já.
Můžeš prosím Tony rozvést, proč by měl být Hobbit komorní pohádka?
633744
Když už se to tu rozebírá s odstupem času, bez velkých emocí a fekálních přívlastků, pak se rád zapojím do diskuze i já. Můžeš prosím Tony rozvést, proč by měl být Hobbit komorní pohádka?
0 0
reagovat

verbst

Já se to snažil bránit i sám před sebou, ale zpětně se to prostě nedá. :- Jenom abys z Dračího srdce nebyl zklamanej, je to v podstatě komorní pohádka, než komplexní fantasy. Ale podobně na tom měl být i Hobit, že ano...
633739
Já se to snažil bránit i sám před sebou, ale zpětně se to prostě nedá. *:-* Jenom abys z Dračího srdce nebyl zklamanej, je to v podstatě komorní pohádka, než komplexní fantasy. Ale podobně na tom měl být i Hobit, že ano...
verbst
0 0
reagovat

Tony

Taky jsem pyšná lembasová hlava, ale Hobit je pro mě selhání ve všech ohledech... :-
Dračí srdce jsem nikdy neviděl, ale vypadá to, že to asi shlídnu :):+ Díky.


Jinak dneska jsem si v práci dal soundtrack z Superman Returns a to je tak skvělá oldschool věc! Jedna z nejlepších poct, kterou jsem kdy slyšel, a Ottman by toho měl skládat víc...
Teď jsem ještě doposlouchal soundtrack k The Happening a i když všichni víme, jak je ten film špatnej, tak ten soundtrack je naprosto špičkovej. Místy krásně strašidelnej, atmosférickej a taky docela oldchool. :+
633738
Taky jsem pyšná lembasová hlava, ale Hobit je pro mě selhání ve všech ohledech... *:-* Dračí srdce jsem nikdy neviděl, ale vypadá to, že to asi shlídnu *:)**:+* Díky. Jinak dneska jsem si v práci dal soundtrack z [b]Superman Returns[/b] a to je tak skvělá oldschool věc! Jedna z nejlepších poct, kterou jsem kdy slyšel, a Ottman by toho měl skládat víc... Teď jsem ještě doposlouchal soundtrack k [b]The Happening[/b] a i když všichni víme, jak je ten film špatnej, tak ten soundtrack je naprosto špičkovej. Místy krásně strašidelnej, atmosférickej a taky docela oldchool. *:+*
Tony
0 0
reagovat

Gilda (1946)

"I hate you too, Johnny. I hate you so much. I think I'm going to die from it... Darling." . Nemôžem sa zbaviť dojmu, že celá ( strašne skratkovitá) krimi linka tam bola iba kvôli tomu aby sa chlapi mohli vydýchať medzi každou scénou s jednou s najpôsobiveších femme fatale aké nám kinematografia dala. To čo tu predvádza Rita Hayworth je dokonalým príkladom ako si film ukradnúť pre seba a dostať sa všetkým do hlavy a srdca. A každý ju za to musel nenávidieť. A nenávisť môže byť veľmi vzrušujúca 10/10

btw. To je ten film čo sa stále pozeral v Shawshanku ;)
633732
"I hate you too, Johnny. I hate you so much. I think I'm going to die from it... Darling." . Nemôžem sa zbaviť dojmu, že celá ( strašne skratkovitá) krimi linka tam bola iba kvôli tomu aby sa chlapi mohli vydýchať medzi každou scénou s jednou s najpôsobiveších femme fatale aké nám kinematografia dala. To čo tu predvádza Rita Hayworth je dokonalým príkladom ako si film ukradnúť pre seba a dostať sa všetkým do hlavy a srdca. A každý ju za to musel nenávidieť. A nenávisť môže byť veľmi vzrušujúca 10/10 btw. To je ten film čo sa stále pozeral v Shawshanku *;)*
Gilda (1946)
0 0
reagovat

Dračí srdce / Dragonhearth (1996) vs. Hobbit

Nedávno jsem znovu nakoukal všechny Jacksonovy Hobity a i jako nejhrdější ze všech hrdých lembasových hlav je mi z toho k pláči, u všech třech filmů jsem musel s odstupem čawsu snížit hodnocení, to je tak neopravdový, tak nepohádkový, tak nijaký. Proč o tom ale píšu tady, ono méně je ne někdy, ale často více.
Dračí srdce je film mého dětství. Zpětně jsem ho nikdy nepovažoval za kdovíjak kvalitní, jako spíš z ranku guilty pleasure. S jedinou výjimkou, soundtrack patří do absolutní podkresové topky vůbec, jen těsně pod Pouledourisovým Conanem, tam se Randy Edelman opravdu vytáhnul. :+
Po pár minutách filmu a ještě více letech jsem měl jasno Dračí srdce > Hobití trilogie, prakticky ve všech kategoriích. Dennis Quaid jeden z nej filmových rytířů a taaaaakhle jinde, než slaboučký Richard Armitage. Draco > Šmak, dělí je pomalu 20 a CGI urazila za tu dobu několik milníků, ale Draco je prostě hezčí, pohádkovější, opravdovější, je to postava, Šmak byl digitál s hlasem Cumberbatche, který byl imho ještě slabší jak Conneryho Draco. Ale hlavně se to odehrávalo v opravdických lesích! (na Slovensku) často jsem si říkal, sakra takhle komorního Hobita jsem vlastně taky chtěl, natočenýho normálně v přírodě, netrpícího CGI megalomanií. I vedlejší postavy - skvělý Thewlis, Isaacs, Pete Postlehwaite... i tohle jsem v Hobitovi hrozně postrádal a to točil prosím Rob Cohen a jak ukázal Jacksonovi do budoucnosti záda. Jasně, ten film se točil v uplně jiných intencích, ale to měl i Hobit. Za nějakých 10 let si zase radši pustím tohle, než Hobity, který mám pocit, že už v životě nechci vidět.
633730
Nedávno jsem znovu nakoukal všechny Jacksonovy Hobity a i jako nejhrdější ze všech hrdých lembasových hlav je mi z toho k pláči, u všech třech filmů jsem musel s odstupem čawsu snížit hodnocení, to je tak neopravdový, tak nepohádkový, tak nijaký. Proč o tom ale píšu tady, ono méně je ne někdy, ale často více. Dračí srdce je film mého dětství. Zpětně jsem ho nikdy nepovažoval za kdovíjak kvalitní, jako spíš z ranku guilty pleasure. S jedinou výjimkou, [link="https://www.youtube.com/watch?v=u8uCBgTmd84"]soundtrack[/link] patří do absolutní podkresové topky vůbec, jen těsně pod Pouledourisovým Conanem, tam se Randy Edelman opravdu vytáhnul. *:+* Po pár minutách filmu a ještě více letech jsem měl jasno Dračí srdce > Hobití trilogie, prakticky ve všech kategoriích. Dennis Quaid jeden z nej filmových rytířů a taaaaakhle jinde, než slaboučký Richard Armitage. Draco > Šmak, dělí je pomalu 20 a CGI urazila za tu dobu několik milníků, ale Draco je prostě hezčí, pohádkovější, opravdovější, je to postava, Šmak byl digitál s hlasem Cumberbatche, který byl imho ještě slabší jak Conneryho Draco. Ale hlavně se to odehrávalo v opravdických lesích! (na Slovensku) často jsem si říkal, sakra takhle komorního Hobita jsem vlastně taky chtěl, natočenýho normálně v přírodě, netrpícího CGI megalomanií. I vedlejší postavy - skvělý Thewlis, Isaacs, Pete Postlehwaite... i tohle jsem v Hobitovi hrozně postrádal a to točil prosím Rob Cohen a jak ukázal Jacksonovi do budoucnosti záda. Jasně, ten film se točil v uplně jiných intencích, ale to měl i Hobit. Za nějakých 10 let si zase radši pustím tohle, než Hobity, který mám pocit, že už v životě nechci vidět.
Dračí srdce / Dragonhearth (1996) vs. Hobbit
0 0
reagovat

Žena v kleci

Super. Na konci sem se úplně zpotil. Není to Fincher, ale je to napínavý, akorát tak dlouhý, a už hned kupuju Zabijáky. Doporučení pro všechny co ještě neviděli.
633728
Super. Na konci sem se úplně zpotil. Není to Fincher, ale je to napínavý, akorát tak dlouhý, a už hned kupuju Zabijáky. Doporučení pro všechny co ještě neviděli.
Žena v kleci
0 0
reagovat

GuidoA.

:+ dokonalý film
633729
*:+* dokonalý film
GuidoA.
0 0
reagovat
uz se tesim na recenze od scotta tobiase na the dissolve. pekne essential pro heaven knows what a jeden a pul hvezdicky pro tu sracku s dlouhym jmenem, kterou ani mike d'angelo nedokoukal.
633727
uz se tesim na recenze od [link="http://letterboxd.com/scotttobias/films/diary/"]scotta tobiase[/link] na the dissolve. pekne essential pro heaven knows what a jeden a pul hvezdicky pro tu sracku s dlouhym jmenem, kterou ani mike d'angelo nedokoukal.
0 0
reagovat

popik

ja se na to dival uz 3krat, ani jednou jsem to nedokoukal :D #greatescape
633726
ja se na to dival uz 3krat, ani jednou jsem to nedokoukal *:D* #greatescape
popik
0 0
reagovat
the great escape
100% - to byl skvelej vikend a to i z kulturniho hlediska. peslechnul sem si top album a podival se na top film. asi pul hodiny pred koncem sem prodelal krizi, ale vynalozil sem vsechny sily, abych ten kolos dokoukal. pak sem jeste do dvou delal vselijaky picoviny, protoze se mi uz spat nechtelo. nejvic me bavil james coburn. taky sem cumel kolik znamejch ksichtu se tam objevilo. ze zacatku je to strasna psina, ale s postupem casu je to cim dal tim vic a vic depresivni. nema to zadnej slabej moment. je to proste vyjimecnej film.
633725
the great escape 100% - to byl skvelej vikend a to i z kulturniho hlediska. peslechnul sem si top album a podival se na top film. asi pul hodiny pred koncem sem prodelal krizi, ale vynalozil sem vsechny sily, abych ten kolos dokoukal. pak sem jeste do dvou delal vselijaky picoviny, protoze se mi uz spat nechtelo. nejvic me bavil james coburn. taky sem cumel kolik znamejch ksichtu se tam objevilo. ze zacatku je to strasna psina, ale s postupem casu je to cim dal tim vic a vic depresivni. nema to zadnej slabej moment. je to proste vyjimecnej film.
0 0
reagovat
Já to kdysi vypnul asi po deseti minutách. Toho fracka bych musel zabít...


Ale co, vždycky mi zůstane trailer, kterej mě dovedl k Arcade Fire...
633705
Já to kdysi vypnul asi po deseti minutách. Toho fracka bych musel zabít... Ale co, vždycky mi zůstane trailer, kterej mě dovedl k Arcade Fire...
0 0
reagovat
Mne pobavila skutečnost, že autor předlohy to původně chtěl psát o koních, ale neuměl je nakraslit, tak vznikly Maxipříšerky. :)
633704
Mne pobavila skutečnost, že autor předlohy to původně chtěl psát o koních, ale neuměl je nakraslit, tak vznikly Maxipříšerky. *:)*
0 0
reagovat
decká nemám, to čo píšeš som mi neušlo, ale neprišlo mi to dostatočne nosné. A ten film je oproti ďalším Jonzovm filmom fail. Rovnako ako u Spielberga Always, Hitchocka Sabotage alebo Greengrasa Green Zone. Keby to robil hocikto iný, som k tomu pravdepodobne zhovievavejší.
633706
decká nemám, to čo píšeš som mi neušlo, ale neprišlo mi to dostatočne nosné. A ten film je oproti ďalším Jonzovm filmom fail. Rovnako ako u Spielberga Always, Hitchocka Sabotage alebo Greengrasa Green Zone. Keby to robil hocikto iný, som k tomu pravdepodobne zhovievavejší.
0 0
reagovat

pepo

Where the Wild Things Are (2009)

Typuju, že nemáš děti, co? Stane se toho tam strašně moc. Nejdokonalejší dětskej scénář ever. Až někdy budeš mít to štěstí a uslyšíš v parku přibližně tak starýho člověka jak si hraje a mluví za jednotlivý imaginární postavy, třeba ti dojde, jak geniálně je tam tahle "logika" dodržená.Chápu, že se ti to nemuselo trefit, ale označit to za fail je celkem fail.
633703
Where the Wild Things Are (2009) Typuju, že nemáš děti, co? Stane se toho tam strašně moc. Nejdokonalejší dětskej scénář ever. Až někdy budeš mít to štěstí a uslyšíš v parku přibližně tak starýho člověka jak si hraje a mluví za jednotlivý imaginární postavy, třeba ti dojde, jak geniálně je tam tahle "logika" dodržená.Chápu, že se ti to nemuselo trefit, ale označit to za fail je celkem fail.
pepo
0 0
reagovat

ad Kingsman cenzura

Nakonec jsem rad, ze u nas v kinech bezela necenzurovana verze, jelikoz uz jsem videl tusim 3 cenzurovane verze. Ano, hlavni je scena v kostele a pak svedska princezna pro ty co vedi ;)

V jedne verzi je Firthuv proslov, ze je Catholic whore a Hail Satan temer vystrizen, ale masakr je cely a finalni zaber misto aby sjel na zadek tak uhne do strany.

V dalsi verzi co jsem si proklikal v letadle je proslov cely, ale masakr skoro cely vystrizen, takze to pusobilo velmi divne. To mne tak nastvalo ,ze jsem to pak vypnul.

No a ted vysel brrip, kde je kostel kompletni, ale zminka o analu je vystrizena a zaber na zadek taky sjede bokem.
Coz prave, ze se jednalo o blu-ray rip mne dost prekvapilo. Snad u nas to vyjde opravdu uncensored, na takovou verzi jim fakt kaslu, jelikoz si to chci pak koupit. :(:-
633701
Nakonec jsem rad, ze u nas v kinech bezela necenzurovana verze, jelikoz uz jsem videl tusim 3 cenzurovane verze. Ano, hlavni je scena v kostele a pak svedska princezna pro ty co vedi *;)* V jedne verzi je Firthuv proslov, ze je Catholic whore a Hail Satan temer vystrizen, ale masakr je cely a finalni zaber misto aby sjel na zadek tak uhne do strany. V dalsi verzi co jsem si proklikal v letadle je proslov cely, ale masakr skoro cely vystrizen, takze to pusobilo velmi divne. To mne tak nastvalo ,ze jsem to pak vypnul. No a ted vysel brrip, kde je kostel kompletni, ale zminka o analu je vystrizena a zaber na zadek taky sjede bokem. Coz prave, ze se jednalo o blu-ray rip mne dost prekvapilo. Snad u nas to vyjde opravdu uncensored, na takovou verzi jim fakt kaslu, jelikoz si to chci pak koupit. *:(**:-*
ad Kingsman cenzura
0 0
reagovat

Kingsman

Stylová špionážní řacha, která si v rámci akce nebere servítky a je natočená tak kulervoucně, jak by si každý fanda akčních filmů přál. Navíc je to celý okořeněný příjemně sednoucím soundtrackem a vkusnými licencovanými songy, které do každé akční scény přidávají intenzivní vibrace do celého těla (nejlepším příkladem budiž část v kostele za doprovodu Free Bird od Lynyrd Skynyrd).

Dobře obsazený casting (Firth ftw) se záporákem s vadou řeči, jenž nesnáší pohled na krev, jinak okamžitě zvrací, který je neurážejícím výsměchem všem těm klišoidním zlopánům s otřepanými frázemi podle stejné šablony z jiných, podobně laděných filmů. Jackson si to naprosto vychutnával.

Audiovizuální pecka s citem pro akci a elegantnost, za mě nejlepší Vaughn. :+
633696
Stylová špionážní řacha, která si v rámci akce nebere servítky a je natočená tak kulervoucně, jak by si každý fanda akčních filmů přál. Navíc je to celý okořeněný příjemně sednoucím soundtrackem a vkusnými licencovanými songy, které do každé akční scény přidávají intenzivní vibrace do celého těla (nejlepším příkladem budiž část v kostele za doprovodu Free Bird od Lynyrd Skynyrd). Dobře obsazený casting (Firth ftw) se záporákem s vadou řeči, jenž nesnáší pohled na krev, jinak okamžitě zvrací, který je neurážejícím výsměchem všem těm klišoidním zlopánům s otřepanými frázemi podle stejné šablony z jiných, podobně laděných filmů. Jackson si to naprosto vychutnával. Audiovizuální pecka s citem pro akci a elegantnost, za mě nejlepší Vaughn. *:+*
Kingsman
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se