Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27401 - 27420 Napsat příspěvek

TonyClifton

Zrovna z filmů nepodobných Tiché bolesti mám hodně rád Bumerang.
639791
Zrovna z filmů nepodobných Tiché bolesti mám hodně rád Bumerang.
TonyClifton
0 0
reagovat

MarvinP

Já absolutně nechápu, proč ten film není slavnější ještě víc. Je to ostuda, ale osobně jsem se o tom dozvěděl až při projíždění žebříčků na csfd. Jak psal xxmartinxx, Černí baroni se u nás tohle točí 5x do roka, tohle ani jednou. Přitom mi to v dobové protitotalitní rovině přijde stejně silné jako libovolná dramatická konkurence. A to jak Hrušínský účtuje a posílá do háje pohlaváry je vyloženě epický, přitom to přes tragičnost nezkouzává k uslzenému patosu a že by na něj sakra bylo místo.
Nemám tyhle konspirace moc rád, ale asi skutečně platí, že protikomunistická umělecká tvorba je moderní jen od určitých tvůrců, něco na tom určitě je.

Disk
Díky za tip, až dojedu nej filmy csfd a IMDB, tak si to dám. Řadím si top na watchlist někam k Signum Laudis. Hácha je pozoruhodná osobnost, dlouho vyhlížím nějaký nový film o něm, ale k tomu, aby se veřejně vnímal nečernobíle nedospějeme asi zhruba tak nikdy...
639790
Já absolutně nechápu, proč ten film není slavnější ještě víc. Je to ostuda, ale osobně jsem se o tom dozvěděl až při projíždění žebříčků na csfd. Jak psal xxmartinxx, Černí baroni se u nás tohle točí 5x do roka, tohle ani jednou. Přitom mi to v dobové protitotalitní rovině přijde stejně silné jako libovolná dramatická konkurence. A to jak Hrušínský účtuje a posílá do háje pohlaváry je vyloženě epický, přitom to přes tragičnost nezkouzává k uslzenému patosu a že by na něj sakra bylo místo. Nemám tyhle konspirace moc rád, ale asi skutečně platí, že protikomunistická umělecká tvorba je moderní jen od určitých tvůrců, něco na tom určitě je. [b]Disk[/b] Díky za tip, až dojedu nej filmy csfd a IMDB, tak si to dám. Řadím si top na watchlist někam k Signum Laudis. Hácha je pozoruhodná osobnost, dlouho vyhlížím nějaký nový film o něm, ale k tomu, aby se veřejně vnímal nečernobíle nedospějeme asi zhruba tak nikdy...
MarvinP
0 0
reagovat

Tony

Když už jsi načal Rudolfa Hrušínského: Dej si Noc rozhodnutí. Je to sice "pouze" televizní inscenace, ale Rudolf Hrušínský tu ve své poslední roli absolutně exceluje. Je už na pokraji svých sil, ale málokdo dokázal odejít důstojně jako on. Navíc je Noc rozhodnutí prvním filmem, který se pokusil v diváckém povědomí rehabilitovat tragickou osobnost prezidenta Háchy. Za komunistů něco takového nebylo možné.
639788
Když už jsi načal Rudolfa Hrušínského: Dej si Noc rozhodnutí. Je to sice "pouze" televizní inscenace, ale Rudolf Hrušínský tu ve své poslední roli absolutně exceluje. Je už na pokraji svých sil, ale málokdo dokázal odejít důstojně jako on. Navíc je Noc rozhodnutí prvním filmem, který se pokusil v diváckém povědomí rehabilitovat tragickou osobnost prezidenta Háchy. Za komunistů něco takového nebylo možné.
Tony
0 0
reagovat

TonyClifton

robíš mi radosť :D
639787
robíš mi radosť *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat
tichá bolest :+

"a v té kapce bude všechno"

Jsem rád, že to někdo vyhrabal a připomněl
639785
tichá bolest *:+* "a v té kapce bude všechno" Jsem rád, že to někdo vyhrabal a připomněl
0 0
reagovat

Tony

ale krucinál už, začínám tě nemít rád :D takový kvantum filmů...
639784
ale krucinál už, začínám tě nemít rád *:D* takový kvantum filmů...
Tony
0 0
reagovat
Ležím doma s rýmičkou, takže je poměrně dost času na filmy a s Karlem Zemanem, Miazakim a dalšími se stoná poměrně dobře. :)

Čarodějův učeň (1977)
Příjemná jednohubka s krásnou animovanou vápravou a patřičnš mrazivým příběhem. 8/10 Jedno z nejbizarnějších spojení žánrů s uměleckým prostředkem. Ve výpravě večerníčku docela solidní psycho horor. :))))

Baron Prášil (1961)
Ještě o fous psychedeličtější a výtvarněji stylizované, než Vynález zkázy. IMHO je hrozně moc vidět, jak se tu inspiroval Gilliam a to nejenom stejnojmenným filmem, ale prakticky celou kariérou včetně Monty Pythoní stylizace. Moc mne tam bavila satira "blížíme se k břehům civilizované Evropy" a na pozadí záběry střílejících děl. :) Kopecký si to vyloženě užíval. Když koukám na ocenění vliv, pravděpodobně jedno z nejvýznamnější děl, které dala česká kinematografie světu. 9/10

Zámek v oblacích (2004)
Nádherná epická fantasy se steampunkovým nádechem. Strašně mne bavila ta neortodoxnost děje. 9/10

Laputa: Nebeský zámek (1986)
Nádherná scifi pohádka. 9/10

Naušika z Větrného údolí (1984)
Za mne prozatím nejslabší Miazaki, ale to je pořád strašně moc krásné a epické. 8/10

Bio Ráj (1988)
Nedokáži se rozhodnout, jestli tu větší prim hraje slovo nostagie nebo kýč. 9/10 PS: Proč mám pocit, že se tu mocně inspirovali Pelíšky? Venkovní promítání, Proletáři všech zemí apod.

Pojistka smrti (1944)
Musel jsem se kouknout, jestli jsem místo ze složky "Wilder" nepřehrával ze složky "Hitchcock". Jednoduchá záplatka bez přehnaných twistů s o to působivějším a nervy drásajícím provedením. Přál jsem jim to a třásl se, kde se to podělá. :) 9/10

Nebeští jezdci (1968)
Za mne mnohem lepší než Tmavomodrý svět, který to trumfuje možná jen výpravou a hudbou. Škoda Hrzána, to byl skvělý herec. Jsem vděčný za shodu náhod, která rozvolněných šedesátkách dovolila tomuto filmu vzniknout. 9/10

Sloní muž (1980)

Užásná studie lidských zrůd, z nichž se ani jedna neskrývá pod maskou v tváři Johna Hurta. 9/10

Kid (1921)

S němým filmem jsme měl praktické zkušenosti jenom jako dítě u Laurela a Hardy, kteří poměrně často dříve běželi na ČT. Kdyby mi někdo řřekl, že budu naměko z němé grostesky, pravděpodobně bych mu nevěřil. Mimo to jsem se tlemil těm nejjednodušším vtípkům, které by teď působily neskutečně trapně. Chaplin byl génius. Nádherný kousek filmové historie. 9/10

Happy end (1967)
Sympatická hříčka aneb komediální Memento počesku. Bavil jsem se moc a divím se, že se jim to pod rukama rozsypalo, byť jsem ke konci byl konceptem lehce utahaný. Někdy žasnu nad tím, co se tu všechno okolo rozvolněného 68 natočilo. Někdy dialogy naprosto špičkově přeházené. Zase se ale na druhou stranu nedivím, jestli to někdo zabalí po dvou minutách, taky mi to papírově připadalo šíleně nudné. 8/10

Skřivánci na niti (1969)
Ryzí genialita a neskutečné, co ze sebe dokázal mladý Menzel vymáčknout v tak mladém věku. Naprosto parádně popisující bezútěšnoést tehdejší doby pro určitou sortu lidí. Film po zásluze putoval do trezoru a byl uvedený až za 20 let a upřímně se divím, že je tohle vůbec pustili natáčet a třeba na parodickém výkonu Hrušinského je znát velká rozvolněnost, jakoby ani nepočítal s tím, že to někdo uvidí. Naďa Urbánková a Jitka Zelenohorská tehdy nádherné...... 10/10 za film i obě dámy :)

Tichá bolest (1990)
Vážnější verze Černých Baronů s naprosto fenomenální Hrušinským v jedné z jeho posledních rolí. 9/10














639783
Ležím doma s rýmičkou, takže je poměrně dost času na filmy a s Karlem Zemanem, Miazakim a dalšími se stoná poměrně dobře. *:)* [b]Čarodějův učeň (1977)[/b] Příjemná jednohubka s krásnou animovanou vápravou a patřičnš mrazivým příběhem. 8/10 Jedno z nejbizarnějších spojení žánrů s uměleckým prostředkem. Ve výpravě večerníčku docela solidní psycho horor. :)))) [b]Baron Prášil (1961)[/b] Ještě o fous psychedeličtější a výtvarněji stylizované, než Vynález zkázy. IMHO je hrozně moc vidět, jak se tu inspiroval Gilliam a to nejenom stejnojmenným filmem, ale prakticky celou kariérou včetně Monty Pythoní stylizace. Moc mne tam bavila satira "blížíme se k břehům civilizované Evropy" a na pozadí záběry střílejících děl. :) Kopecký si to vyloženě užíval. Když koukám na ocenění vliv, pravděpodobně jedno z nejvýznamnější děl, které dala česká kinematografie světu. 9/10 [b]Zámek v oblacích (2004)[/b] Nádherná epická fantasy se steampunkovým nádechem. Strašně mne bavila ta neortodoxnost děje. 9/10 [b]Laputa: Nebeský zámek (1986) [/b] Nádherná scifi pohádka. 9/10 [b]Naušika z Větrného údolí (1984) [/b] Za mne prozatím nejslabší Miazaki, ale to je pořád strašně moc krásné a epické. 8/10 [b]Bio Ráj (1988)[/b] Nedokáži se rozhodnout, jestli tu větší prim hraje slovo nostagie nebo kýč. 9/10 PS: Proč mám pocit, že se tu mocně inspirovali Pelíšky? Venkovní promítání, Proletáři všech zemí apod. [b]Pojistka smrti (1944) [/b] Musel jsem se kouknout, jestli jsem místo ze složky "Wilder" nepřehrával ze složky "Hitchcock". Jednoduchá záplatka bez přehnaných twistů s o to působivějším a nervy drásajícím provedením. Přál jsem jim to a třásl se, kde se to podělá. :) 9/10 [b]Nebeští jezdci (1968) [/b] Za mne mnohem lepší než Tmavomodrý svět, který to trumfuje možná jen výpravou a hudbou. Škoda Hrzána, to byl skvělý herec. Jsem vděčný za shodu náhod, která rozvolněných šedesátkách dovolila tomuto filmu vzniknout. 9/10 [b] Sloní muž (1980)[/b] Užásná studie lidských zrůd, z nichž se ani jedna neskrývá pod maskou v tváři Johna Hurta. 9/10 [b] Kid (1921) [/b] S němým filmem jsme měl praktické zkušenosti jenom jako dítě u Laurela a Hardy, kteří poměrně často dříve běželi na ČT. Kdyby mi někdo řřekl, že budu naměko z němé grostesky, pravděpodobně bych mu nevěřil. Mimo to jsem se tlemil těm nejjednodušším vtípkům, které by teď působily neskutečně trapně. Chaplin byl génius. Nádherný kousek filmové historie. 9/10 [b]Happy end (1967) [/b] Sympatická hříčka aneb komediální Memento počesku. Bavil jsem se moc a divím se, že se jim to pod rukama rozsypalo, byť jsem ke konci byl konceptem lehce utahaný. Někdy žasnu nad tím, co se tu všechno okolo rozvolněného 68 natočilo. Někdy dialogy naprosto špičkově přeházené. Zase se ale na druhou stranu nedivím, jestli to někdo zabalí po dvou minutách, taky mi to papírově připadalo šíleně nudné. 8/10 [b]Skřivánci na niti (1969) [/b] Ryzí genialita a neskutečné, co ze sebe dokázal mladý Menzel vymáčknout v tak mladém věku. Naprosto parádně popisující bezútěšnoést tehdejší doby pro určitou sortu lidí. Film po zásluze putoval do trezoru a byl uvedený až za 20 let a upřímně se divím, že je tohle vůbec pustili natáčet a třeba na parodickém výkonu Hrušinského je znát velká rozvolněnost, jakoby ani nepočítal s tím, že to někdo uvidí. Naďa Urbánková a Jitka Zelenohorská tehdy nádherné...... 10/10 za film i obě dámy :) [b]Tichá bolest (1990)[/b] Vážnější verze Černých Baronů s naprosto fenomenální Hrušinským v jedné z jeho posledních rolí. 9/10
0 0
reagovat
jurassic world (2015)
60% - vsechny postavicky sem si uzival a to dokonce i nejakyho neznamyho brigadnika od sklenenych kouly. jinak to ma uchazejici akci, ktera je ke konci az moc ulitla.

me and earl and the dying girl (2015)
65% - ta stylizace na me byla az moc. aspon ze ty michel gondry momenty fungovaly. thomas mann me hodne bavil. genialni vyuziti brian eno - the big ship.

spy (2015)
70% - na to jakej to byl nekompromisni humor tak mi pripadalo ze se az moc casto brnka na tu samou notu. statham byl ale naprosto uzasnej.

avengers: age of ultron (2015)
80% - asi sem fakt divnej ale zral sem visiona. je to paradne napsany a problem sou tak sceny kde se toho moc nenamluvy. u me o kousek lepsi jak jednicka.

irreversible (2002)
90% - jeste sem od nej nic nevidel ale hned mi bylo jasny ze gaspar bude muj clovek. nejvic sem se bal kecu ale po scene v metru me to preslo. proste parada po vsech strankach. takhle drasticky vyuzit osudovosti je proste masakr.

stop making sense (1984)
100% - uz ten psycho killer na uvod to zabiji.
639781
jurassic world (2015) 60% - vsechny postavicky sem si uzival a to dokonce i nejakyho neznamyho brigadnika od sklenenych kouly. jinak to ma uchazejici akci, ktera je ke konci az moc ulitla. me and earl and the dying girl (2015) 65% - ta stylizace na me byla az moc. aspon ze ty michel gondry momenty fungovaly. thomas mann me hodne bavil. genialni vyuziti brian eno - the big ship. spy (2015) 70% - na to jakej to byl nekompromisni humor tak mi pripadalo ze se az moc casto brnka na tu samou notu. statham byl ale naprosto uzasnej. avengers: age of ultron (2015) 80% - asi sem fakt divnej ale zral sem visiona. je to paradne napsany a problem sou tak sceny kde se toho moc nenamluvy. u me o kousek lepsi jak jednicka. irreversible (2002) 90% - jeste sem od nej nic nevidel ale hned mi bylo jasny ze gaspar bude muj clovek. nejvic sem se bal kecu ale po scene v metru me to preslo. proste parada po vsech strankach. takhle drasticky vyuzit osudovosti je proste masakr. stop making sense (1984) 100% - uz ten psycho killer na uvod to zabiji.
0 0
reagovat

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

Francouzská bláznivá komedie v tom nejlepším slova smyslu. :D:+
639779
Francouzská bláznivá komedie v tom nejlepším slova smyslu. *:D**:+*
Hořčice mi stoupá do nosu (1974)
0 0
reagovat
Ten som pozeral vcera v noci ked som prisiel domov ;)
639777
Ten som pozeral vcera v noci ked som prisiel domov *;)*
0 0
reagovat

SteKi

radšej si mal dať na HBO Comedy Kiss Kiss Bang Bang.
639776
radšej si mal dať na HBO Comedy Kiss Kiss Bang Bang.
SteKi
0 0
reagovat

Into the Woods

Pre krista boha, to bolo CO toto?!? Jeden z najnudnejsich filmov co som kedy videl. Pritom to je tak slubny namet a napad spojit vsetky tie rozpravky dohromady. Stacilo aby to bolo odlahcene, hrave, vtipne a malo to prijemne zapamatatelne pesnicky a hudbu. A ono to bolo trapne, nudne a chcel som si vypichnut usi pri tom zavyjani ake tie postavy predvadzali. Davam tomu 1/5 len preto, ze vizualne to na mna celkom robilo dojem.
Ach jaj. Mal som si radsej pozrie na HBO2 "3 Days to Kill" :-
639775
Pre krista boha, to bolo CO toto?!? Jeden z najnudnejsich filmov co som kedy videl. Pritom to je tak slubny namet a napad spojit vsetky tie rozpravky dohromady. Stacilo aby to bolo odlahcene, hrave, vtipne a malo to prijemne zapamatatelne pesnicky a hudbu. A ono to bolo trapne, nudne a chcel som si vypichnut usi pri tom zavyjani ake tie postavy predvadzali. Davam tomu 1/5 len preto, ze vizualne to na mna celkom robilo dojem. Ach jaj. Mal som si radsej pozrie na HBO2 "3 Days to Kill" *:-*
Into the Woods
0 0
reagovat
Submarino (2010, T. Vinterberg) - 9/10
Krásne "hnusný" film. U mňa lepšie ako Hon.

Horns (2013, A. Aja) - 7/10
Fajný prierez žánrami, dobre vybraným soundtrackom a slušne hrajúcim D. Radcliffom. Dojem kazí posledných cca. 25 min.

Song of the Sea (2014, Tomm Moore) - 7/10
Na už moc pre deti, naviac som si už odvykol, že rozprávky môžu mať aj pomalé tempo, takže som si na to chvíľu zvykal. Aspoň už viem ako sa má správne vyslovovať meno Saoirse.

Zvedá se vítr (2013, Hajao Mijazaki) - 7,5
Láskavého konštruktéra stíhačiek som ešte bral, miluškých náckov už nie veľmi.

Two Faces of January
(2014, Hossein Amini) - 5/10
Super obsadenie (Dunst, Mortensen, Isaac) + pekné scenérie Grécka, ale ono je to tak o ničom. V rámci kategórie "dobre sa mi u toho drieme", je to ale O.K.

Electric Slide (2014, Tristan Patterson)- 4,5/10
Jim Sturgess tu hrá charizmatického bankového lupiča a je totálne neznesiteľný. Hrozný blábol. Nefunguje príbeh, postavy, hudba, nič, iba na I. Lucas je príjemný pohľad.




639767
[b]Submarino[/b] (2010, T. Vinterberg) - 9/10 Krásne "hnusný" film. U mňa lepšie ako Hon. [b]Horns[/b] (2013, A. Aja) - 7/10 Fajný prierez žánrami, dobre vybraným soundtrackom a slušne hrajúcim D. Radcliffom. Dojem kazí posledných cca. 25 min. [b]Song of the Sea[/b] (2014, Tomm Moore) - 7/10 Na už moc pre deti, naviac som si už odvykol, že rozprávky môžu mať aj pomalé tempo, takže som si na to chvíľu zvykal. Aspoň už viem ako sa má správne vyslovovať meno Saoirse. [b]Zvedá se vítr[/b] (2013, Hajao Mijazaki) - 7,5 Láskavého konštruktéra stíhačiek som ešte bral, miluškých náckov už nie veľmi. [b] Two Faces of January[/b] (2014, Hossein Amini) - 5/10 Super obsadenie (Dunst, Mortensen, Isaac) + pekné scenérie Grécka, ale ono je to tak o ničom. V rámci kategórie "dobre sa mi u toho drieme", je to ale O.K. [b]Electric Slide[/b] (2014, Tristan Patterson)- 4,5/10 Jim Sturgess tu hrá charizmatického bankového lupiča a je totálne neznesiteľný. Hrozný blábol. Nefunguje príbeh, postavy, hudba, nič, iba na I. Lucas je príjemný pohľad.
0 0
reagovat

Same Time, Next Year (1978)

Nádherný film. Možno až prílš divádelné (z pochopiteľných dôvodov) ale všetko valcuje ten krásny príbeh, úžasná herecká dvojica a veľmi pekná hudba. 9/10
639757
Nádherný film. Možno až prílš divádelné (z pochopiteľných dôvodov) ale všetko valcuje ten krásny príbeh, úžasná herecká dvojica a veľmi pekná hudba. 9/10
Same Time, Next Year (1978)
0 0
reagovat

Z for Zachariah

Výborný minimalistický film. Má to veľa podobného s The Road až na to že tu sa neputuje a postavy oveľa viac vtiahnu. A je to lepšie. Je mi prevelikou záhadou, že to má také slabé užívateľské hodnotenia aj na ČSFD aj IMDB. 8/10
639755
Výborný minimalistický film. Má to veľa podobného s The Road až na to že tu sa neputuje a postavy oveľa viac vtiahnu. A je to lepšie. Je mi prevelikou záhadou, že to má také slabé užívateľské hodnotenia aj na ČSFD aj IMDB. [b]8/10[/b]
Z for Zachariah
0 0
reagovat

Year of the Dragon (1985)

Trochu rozvláčne ale parádne natočené. Na niektoré zábery a scény som čumel s otvorenými ústami. Škoda, že Rourke aj Cimino si tak strašne domrvili kariéru 8/10
639750
Trochu rozvláčne ale parádne natočené. Na niektoré zábery a scény som čumel s otvorenými ústami. Škoda, že Rourke aj Cimino si tak strašne domrvili kariéru 8/10
Year of the Dragon (1985)
0 0
reagovat

Vynález zkázy (1958)

Nádherná audiovizuální retrofuturistická dobrodružná pohádka. Z dnešního pohledu už možná příběhově slabší i vzhledem k tomu, že z tohoto příběhového konstruktu vychází neskrývaně polovina bondovek. Ale Karel Zeman tomu vtisknul neopakovatelné kouzlo. Když koukám zpětně na Miazakiho nebo Kurosawu, vůbec bych se ho k nim nebál zařadit. zeman na hrad! Tohle nezestárne nikdy, ale když se teď koukám na Tintina nebo animované zemeckisoviny, to už je hnusné teď, v tomhle by se od něj moderní trikaři a animátoři mohli solidně učit, že u odlehčeného žánru opravdu nejde o realismus a tohle je důkazem. 10/10

PS: Musím se připojit k nedávnému příspěvku Jokera o tragické digitální distribuci. U Alzy není zdánlivě 55 Kč žádná tragédie, ale kvalita hrozná, uplně to zabíjelo ten špičkový remaster. Sekalo se mi to na mobilu i compu a to jindy dávám i full HD stream a x gigová mkv videa naprosto v klidu na obojím. Na uloztu je to v mnohem lepší kvalitě dostupné během pár kliků bez jedinného zaseknutí a můžu si to hodin během vteřin na flashce k TV. Hodně smutná vizitka toto, takhle opravdu ne chlapci, to se z toho pirátství nikdy nedostaneme. Hlavně že u toho mají Full HD (1080p), přitom je to v podstatě horší než na DVD. A hlavně to za takovou cenu mít půjčené jenom na 2 dny? Hodně velké uf... Když jsem naposledy čekal na hlaávku, tak bych si za tuhle cenu koupil na DVD 5 klasických filmů. U novinky pár měsíců staré neřeknu, to by byla adekvátní cena, ale u takhle letitého kousku je to šílenost... Chtěl jsem hned od začátku placené stremování podporovat, ale s tímhle ať jdou do háje zeleného fakt!!!!
639748
Nádherná audiovizuální retrofuturistická dobrodružná pohádka. Z dnešního pohledu už možná příběhově slabší i vzhledem k tomu, že z tohoto příběhového konstruktu vychází neskrývaně polovina bondovek. Ale Karel Zeman tomu vtisknul neopakovatelné kouzlo. Když koukám zpětně na Miazakiho nebo Kurosawu, vůbec bych se ho k nim nebál zařadit. zeman na hrad! Tohle nezestárne nikdy, ale když se teď koukám na Tintina nebo animované zemeckisoviny, to už je hnusné teď, v tomhle by se od něj moderní trikaři a animátoři mohli solidně učit, že u odlehčeného žánru opravdu nejde o realismus a tohle je důkazem. 10/10 PS: Musím se připojit k nedávnému příspěvku Jokera o tragické digitální distribuci. U Alzy není zdánlivě 55 Kč žádná tragédie, ale kvalita hrozná, uplně to zabíjelo ten špičkový remaster. Sekalo se mi to na mobilu i compu a to jindy dávám i full HD stream a x gigová mkv videa naprosto v klidu na obojím. Na uloztu je to v mnohem lepší kvalitě dostupné během pár kliků bez jedinného zaseknutí a můžu si to hodin během vteřin na flashce k TV. Hodně smutná vizitka toto, takhle opravdu ne chlapci, to se z toho pirátství nikdy nedostaneme. Hlavně že u toho mají Full HD (1080p), přitom je to v podstatě horší než na DVD. A hlavně to za takovou cenu mít půjčené jenom na 2 dny? Hodně velké uf... Když jsem naposledy čekal na hlaávku, tak bych si za tuhle cenu koupil na DVD 5 klasických filmů. U novinky pár měsíců staré neřeknu, to by byla adekvátní cena, ale u takhle letitého kousku je to šílenost... Chtěl jsem hned od začátku placené stremování podporovat, ale s tímhle ať jdou do háje zeleného fakt!!!!
Vynález zkázy (1958)
0 0
reagovat

Man On High Heels (2014)

Naprosto luxusní kriminálka o drsném poldovi, kterého se bojí i obávaní gangsteři. On však má tajemství - je sice drsný a s mafiány nezná slitování, ale ve skutečnosti se identifikuje jako žena. Nápad dát dohromady film s výbornými a krvavými souboji a akčními scénami (je jich minimum) v kombinaci s psychologickým dramatem o hledání vlastní identity je jednoduše originální. Seung-won Cha v hlavní roli podává naprosto ohromující herecký výkon. Samozřejmě je nutno počítat s tím, že všichni si dávají načas, ale závěrečné finále stojí za to. Je docela škoda, že v západních končinách na podobné snímky nemají producenti odvahu.
639733
Naprosto luxusní kriminálka o drsném poldovi, kterého se bojí i obávaní gangsteři. On však má tajemství - je sice drsný a s mafiány nezná slitování, ale ve skutečnosti se identifikuje jako žena. Nápad dát dohromady film s výbornými a krvavými souboji a akčními scénami (je jich minimum) v kombinaci s psychologickým dramatem o hledání vlastní identity je jednoduše originální. Seung-won Cha v hlavní roli podává naprosto ohromující herecký výkon. Samozřejmě je nutno počítat s tím, že všichni si dávají načas, ale závěrečné finále stojí za to. Je docela škoda, že v západních končinách na podobné snímky nemají producenti odvahu.
Man On High Heels (2014)
0 0
reagovat

pepove okienko :)

Kiss me Deadly (1955)

Po parádnom úvode som trochu vychladol. Nebavila ma hlavná postava a ani baby neboli tie pravé femme fatale. Príbeh ma príliš nebral. Od otvorenia skrinky a odhalením what´s ago to však nabralo neuveriteľné grády, každom scénou to bolo lepšie a lepšie a korunu tomu nasadilo úžasné finále. Silných 8/10 a teším sa na druhé pozretie pri ktorom možno docením druhú tretinu

Out of past (1947)

Trošku mi to prišlo zbytočne prekombinované ale inak výborná noirovka s perfektnými postavami. V každem spoločnej scéne s Mitchumom a Douglasom ich spoločná charizma prepaľuje obrazovku. A scéna s rybárskm prútom je supercool. 8/10


Kontraband (2012)
Veľmi slušná žánrovka 7/10




639730
Kiss me Deadly (1955) Po parádnom úvode som trochu vychladol. Nebavila ma hlavná postava a ani baby neboli tie pravé femme fatale. Príbeh ma príliš nebral. Od otvorenia skrinky a odhalením what´s ago to však nabralo neuveriteľné grády, každom scénou to bolo lepšie a lepšie a korunu tomu nasadilo úžasné finále. Silných 8/10 a teším sa na druhé pozretie pri ktorom možno docením druhú tretinu Out of past (1947) Trošku mi to prišlo zbytočne prekombinované ale inak výborná noirovka s perfektnými postavami. V každem spoločnej scéne s Mitchumom a Douglasom ich spoločná charizma prepaľuje obrazovku. A scéna s rybárskm prútom je supercool. 8/10 Kontraband (2012) Veľmi slušná žánrovka 7/10
pepove okienko :)
0 0
reagovat

SteKi

nemáš za čo :) nedávno som to tu hajpoval :)
639704
nemáš za čo :) nedávno som to tu hajpoval :)
SteKi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se