Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26721 - 26740 Napsat příspěvek

Memphis

Tys skočil do nějaké časové smyčky? :))
642551
Tys skočil do nějaké časové smyčky? *:))*
Memphis
0 0
reagovat

Kamy

Vážně? :D Jako i ten původní motiv má něco do sebe, ale ten novější dává v kontextu celý série větší smysl.

Ještě dodám, že jsem si následně projel ty dosavadní teasery a trailery na Epizodu VIII a řeknu vám jedno, bude to dobrý. 8)
642550
Vážně? *:D* Jako i ten původní motiv má něco do sebe, ale ten novější dává v kontextu celý série větší smysl. Ještě dodám, že jsem si následně projel ty dosavadní teasery a trailery na Epizodu VIII a řeknu vám jedno, bude to dobrý. *8)*
Kamy
0 0
reagovat
Režisér nového Tomb Raidera a jeho posledný film Bolgen si budete môcť pozrieť v januári aj v CZ a SK kinách link

Vcelku som zvedavý aj keď katastrofické filmy moc neobľubujem.
642549
Režisér nového Tomb Raidera a jeho posledný film Bolgen si budete môcť pozrieť v januári aj v CZ a SK kinách http://www.youtube.com/watch?v=AvCg60qxSw0 Vcelku som zvedavý aj keď katastrofické filmy moc neobľubujem.
0 0
reagovat

Pe7er

jo... zejmena v te Blu-ray verzi je to hodne podobne
642548
jo... zejmena v te Blu-ray verzi je to hodne podobne
Pe7er
0 0
reagovat

speta

Jo. :D
642547
Jo. *:D*
speta
0 0
reagovat
Nedávno som pozeral konečne komplet starú trilógiu a musím povedať, že v VI sa to už nebezpečne blížilo novej.
642546
Nedávno som pozeral konečne komplet starú trilógiu a musím povedať, že v VI sa to už nebezpečne blížilo novej.
0 0
reagovat
vedeli jste ze pro blu-ray pridali Ewokum mrkani? :D
642545
vedeli jste ze pro blu-ray pridali Ewokum mrkani? *:D*
0 0
reagovat

Flaskepost fra P (2016)

Tretie pokračovanie (Vzkaz v láhvi) krimi série s detektívom Carlom Morckom bude mať premiéru 3. marca. K dispozícii zatiaľ pekný teaser link Trailer pravdepodobne až po novom roku. 8)
642544
Tretie pokračovanie (Vzkaz v láhvi) krimi série s detektívom Carlom Morckom bude mať premiéru 3. marca. K dispozícii zatiaľ pekný teaser http://www.youtube.com/watch?v=ZXHDkviXQ7M Trailer pravdepodobne až po novom roku. *8)*
Flaskepost fra P (2016)
0 0
reagovat
Já bych souhlasil, že ten upravený konec EVI je lepší, ale jinak jsem nedávno dal taky komplet starou trilogii v despecialized verzi a od teď SW už jedině takhle. Hlavně jsem pak krátce po tom dal šestku v tý lucasovský edici, jelikož jsem si k tomu pouštěl track commentary od RedLetterMedia a upřímně... Normálně jsem tu krabičku vzal a vyhodil. Je to příšerný a smutný. Od 'Jedi Rocks' songu po ty CG nechutný mimozemšťany až k tomu Christensenovi.
642543
Já bych souhlasil, že ten upravený konec EVI je lepší, ale jinak jsem nedávno dal taky komplet starou trilogii v despecialized verzi a od teď SW už jedině takhle. Hlavně jsem pak krátce po tom dal šestku v tý lucasovský edici, jelikož jsem si k tomu pouštěl track commentary od RedLetterMedia a upřímně... Normálně jsem tu krabičku vzal a vyhodil. Je to příšerný a smutný. Od 'Jedi Rocks' songu po ty CG nechutný mimozemšťany až k tomu Christensenovi.
0 0
reagovat
Asi budu kacíř, ale na Star Wars na Blu-rayi nedám dopustit. Definitivní speciální verze se mi prostě líbí. Včetně Haydena Christensena v závěru šesté epizody.
642542
Asi budu kacíř, ale na Star Wars na Blu-rayi nedám dopustit. Definitivní speciální verze se mi prostě líbí. Včetně Haydena Christensena v závěru šesté epizody.
0 0
reagovat
Mně se ty nové oslavy a song taky líbí víc. Christensen je samozřejmě hroznej.
642541
Mně se ty nové oslavy a song taky líbí víc. Christensen je samozřejmě hroznej.
0 0
reagovat

Memphis

Si asi prvý človek, u ktorého čítam, že sa mu viac páčil nový záver s oslavami na viacerých planetách (a hlavne ten song) , ako originálny Yub nub :D už som sa bál že som taký jediný :D:+
642540
Si asi prvý človek, u ktorého čítam, že sa mu viac páčil nový záver s oslavami na viacerých planetách (a hlavne ten song) , ako originálny Yub nub *:D* už som sa bál že som taký jediný *:D**:+*
Memphis
0 0
reagovat

Star Wars Despecialized

Jsem o víkendu dal všechny tři epizody a tady jsou moje dojmy.

Nová naděje
V Despecialized edici mi popravdě docela chybí scéna s Biggsem před útokem na hvězdu smrti. Od začátku se o něm mluví (ostatně původně měl mít ještě větší roli), ale v kinosestřihu ho potkáme až během bitvy a jeho smrt najednou postrádá výraznější dramatickej dopad. Smysl taky dává nahrazení anglických nápisů (tractor beam) a přidání podnázvu epizody do úvodních titulků, což snad Lucasovi ani nikdo zazlívat nemůže. Naopak vůbec nechybí scéna s Jabbou a digitální zvířátka, jejichž absence jenom prospívá tempu filmu. Čas od času taky člověk zaznamená rozdílnou kvalitu některých scén, ale není to nic, co by rušilo. Celkově Harmyho a spol. za odvedenou práci nezkonale obdivuju.

Impérium
Epizodě V "prospěla" speciální edice relativně nejvíc. Nebyly přidaný žádný infantilní kraviny, víceméně jen vylepšený Oblačný město. Jako proč ne. Jinak Impérium má pořád úžasně strhující tempo a je jasně nejlepší ze všech dílů po scénáristický, režijní a herecký stránce. Kershner si do toho asi nenechal moc kecat.

ROTJ
Tady to naopak po herecký stánce trochu hapruje a např. romance mezi Leiou a Hanem najednou přestává fungovat. Despecialized verze odstraňuje zejména tu příšernou "hudební" vložku v Jabbově paláci a Vaderovo "No" při vrhu Císařem, který se objevilo v pozdějších Blu verzích, což jsou jednoznačně pozitivní změny. Na druhou stranu mi tady trochu chybí záběry na oslavy Palpatinovy smrti a zejména skvělej hudební motiv, kterej je doprovází. Pryč je samozřejmě Christensen se svým pedofilním pohledem.

Pro fanouška by měla bejt Despecialized Edice jasnou volbou. Nová naděje v SE přichází o svoje nízkorozpočtový kouzlo a v podstatě nikde efekty neznamenaj žádnej výraznej přínos ani vizuální požitek. Mos Eisley i bez nich pořád vypadá dobře a spíš zamrzí nahrazení stylových masek za kompletně digitální mimozemšťany. O přínosu ději se samozřejmě nedá mluvit vůbec. Naopak kvůli přidaným záběrům místama drhne tempo, o čemž už jsem psal nahoře.

Nicméně, chápu Lucase, proč se snažil starou trilogii vizuálně přiblížit nový. Bohužel k tomu zvolil dost nešťastnej způsob. Neodepisoval bych ale SE kompletně. Jako "režisérskej sestřih" by mohla svoji existenci naprosto bez problému obhájit, za předpokladu, že by vedle ní existovalo i oficiální vydání původních verzí v rozumný kvalitě.

Edit: Milý Ježíšku, ze všeho nejvíc bych si přál možnost editace příspěvků na MovieZone. Doufám, že letos moje přání konečně vyslyšíš.
642539
Jsem o víkendu dal všechny tři epizody a tady jsou moje dojmy. [b]Nová naděje[/b] V Despecialized edici mi popravdě docela chybí scéna s Biggsem před útokem na hvězdu smrti. Od začátku se o něm mluví (ostatně původně měl mít [link="https://youtu.be/f00IkrWvur4?t=26s"]ještě větší roli[/link]), ale v kinosestřihu ho potkáme až během bitvy a jeho smrt najednou postrádá výraznější dramatickej dopad. Smysl taky dává nahrazení anglických nápisů ([link="https://plus.google.com/u/0/photos/109609428403596349302/albums/5932164278535972945/5932166710917063890?pid=5932166710917063890&oid=109609428403596349302"]tractor beam[/link]) a přidání podnázvu epizody do úvodních titulků, což snad Lucasovi ani nikdo zazlívat nemůže. Naopak vůbec nechybí scéna s Jabbou a digitální zvířátka, jejichž absence jenom prospívá tempu filmu. Čas od času taky člověk zaznamená rozdílnou kvalitu některých scén, ale není to nic, co by rušilo. Celkově Harmyho a spol. za odvedenou práci nezkonale obdivuju. [b]Impérium[/b] Epizodě V "prospěla" speciální edice relativně nejvíc. Nebyly přidaný žádný infantilní kraviny, víceméně jen vylepšený Oblačný město. Jako proč ne. Jinak Impérium má pořád úžasně strhující tempo a je jasně nejlepší ze všech dílů po scénáristický, režijní a herecký stránce. Kershner si do toho asi nenechal moc kecat. [b]ROTJ[/b] Tady to naopak po herecký stánce trochu hapruje a např. romance mezi Leiou a Hanem najednou přestává fungovat. Despecialized verze odstraňuje zejména tu příšernou "hudební" vložku v Jabbově paláci a Vaderovo "No" při vrhu Císařem, který se objevilo v pozdějších Blu verzích, což jsou jednoznačně pozitivní změny. Na druhou stranu mi tady trochu chybí záběry na oslavy Palpatinovy smrti a zejména skvělej hudební motiv, kterej je doprovází. Pryč je samozřejmě Christensen se svým pedofilním pohledem. Pro fanouška by měla bejt Despecialized Edice jasnou volbou. Nová naděje v SE přichází o svoje nízkorozpočtový kouzlo a v podstatě nikde efekty neznamenaj žádnej výraznej přínos ani vizuální požitek. Mos Eisley i bez nich pořád vypadá dobře a spíš zamrzí nahrazení stylových masek za kompletně digitální mimozemšťany. O přínosu ději se samozřejmě nedá mluvit vůbec. Naopak kvůli přidaným záběrům místama drhne tempo, o čemž už jsem psal nahoře. Nicméně, chápu Lucase, proč se snažil starou trilogii vizuálně přiblížit nový. Bohužel k tomu zvolil dost nešťastnej způsob. Neodepisoval bych ale SE kompletně. Jako "režisérskej sestřih" by mohla svoji existenci naprosto bez problému obhájit, za předpokladu, že by vedle ní existovalo i oficiální vydání původních verzí v rozumný kvalitě. Edit: Milý Ježíšku, ze všeho nejvíc bych si přál možnost editace příspěvků na MovieZone. Doufám, že letos moje přání konečně vyslyšíš.
Star Wars Despecialized
0 0
reagovat

Turbo Kid (2015)

Fragmenty z filmu jsem už viděl v pár výročních sestřizích, že jsem se musel na vlastní oči přesvědčit co vede autory mashupů k jeho použítí. Sice nejde o žádnou velkou bombu, ale o velmi hravé, za pár šušní natočené, fandovské postapo ovlivněné 80's feelingem. Hrdinové se prohánějí na BMXkových kolech za zvuků parádní hudby skupiny Le Matos, na sobě vláčej kostýmy ze starejch dílů Šílenýho Maxe, do toho sem tam zableksne pár jednoduchých digi efektů, všichni herci vesele přehrávaj a nadšení pro věc z nich cáká až do vašeho obýváku. 7,5/10
642534
Fragmenty z filmu jsem už viděl v pár výročních sestřizích, že jsem se musel na vlastní oči přesvědčit co vede autory mashupů k jeho použítí. Sice nejde o žádnou velkou bombu, ale o velmi hravé, za pár šušní natočené, fandovské postapo ovlivněné 80's feelingem. Hrdinové se prohánějí na BMXkových kolech za zvuků parádní hudby skupiny Le Matos, na sobě vláčej kostýmy ze starejch dílů Šílenýho Maxe, do toho sem tam zableksne pár jednoduchých digi efektů, všichni herci vesele přehrávaj a nadšení pro věc z nich cáká až do vašeho obýváku. 7,5/10
Turbo Kid (2015)
0 0
reagovat

Night Owls

Trochu Before Sunrise, ale vyměňte dva intelektuály za dva ztroskotance. Lepší chemii mezi dvěma hercema jsem letos asi neviděl. Jděte do toho. 80% (Na RT 100%, nevim, odkud se vzala ta 1* na CSFD)
642532
Trochu Before Sunrise, ale vyměňte dva intelektuály za dva ztroskotance. Lepší chemii mezi dvěma hercema jsem letos asi neviděl. Jděte do toho. 80% (Na RT 100%, nevim, odkud se vzala ta 1* na CSFD)
Night Owls
0 0
reagovat
Práve na STV1= RTVS Lawrence z Arábie :+
642531
Práve na STV1= RTVS Lawrence z Arábie *:+*
0 0
reagovat

ad American Beauty

Ok, počkám pět let a pak se na to kouknu potřetí, zkusím prozřít, vidět v tom tu genialitu a změnit názor. Čus. :)
642514
Ok, počkám pět let a pak se na to kouknu potřetí, zkusím prozřít, vidět v tom tu genialitu a změnit názor. Čus. *:)*
ad American Beauty
0 0
reagovat
the adventures of buckaroo banzai across the 8th dimension (1984)
50% - takovej scenaristickej rotacni kurvomet sem jeste nevidel. guardians of galaxy povazuju za otravny. z tohodle si minimale jednu milou scenu budu pamatovat do konce zivota. furt mi vrta hlavou ten meloun.

synecdoche, new york (2008)
65% - zemri. u tohodle sem se paradne nasmal, ale potreboval sem to nakonci necim splachnout. takze sem si potom hned dal znovu being john malkovich (80%).

paris, texas (1984)
70% - harry dean stanton a nastassja kinski byli famozni a konec stal za to, ale jinak me to moc netankovalo. rezie nulova a sountrack protivnej.

the brothers bloom (2008)
75% - miluju ten jeho lacinej vizual a je to snad poprve, co me ve filmu nesrala praha. ze zacatku je spousta napadityho humoru, jenze postupne tomu dochazi stava.

this must be the place (2011)
80% - ten sorrentino neni zas tak marnej. presto me ta jeho rezije furt irituje. moc pekna jiza od zacatku do konce.

l'avventura (1960)
85% - zacatek na ostrove byl bezchybnej. nastesti dal uz nebyly zadny otravny sceny jako z burzy v l'eclisse, takze zbytek stal taky za to.

the umbrellas of cherbourg (1964)
85% - nadherny barvicky a paradni finis.

the iron giant (1999)
95% - brad bird umi. kazda scena vytezuje stoprocent potencialu. dokonce i slzicka ukapla.
642512
the adventures of buckaroo banzai across the 8th dimension (1984) 50% - takovej scenaristickej rotacni kurvomet sem jeste nevidel. guardians of galaxy povazuju za otravny. z tohodle si minimale jednu milou scenu budu pamatovat do konce zivota. furt mi vrta hlavou ten meloun. synecdoche, new york (2008) 65% - zemri. u tohodle sem se paradne nasmal, ale potreboval sem to nakonci necim splachnout. takze sem si potom hned dal znovu being john malkovich (80%). paris, texas (1984) 70% - harry dean stanton a nastassja kinski byli famozni a konec stal za to, ale jinak me to moc netankovalo. rezie nulova a sountrack protivnej. the brothers bloom (2008) 75% - miluju ten jeho lacinej vizual a je to snad poprve, co me ve filmu nesrala praha. ze zacatku je spousta napadityho humoru, jenze postupne tomu dochazi stava. this must be the place (2011) 80% - ten sorrentino neni zas tak marnej. presto me ta jeho rezije furt irituje. moc pekna jiza od zacatku do konce. l'avventura (1960) 85% - zacatek na ostrove byl bezchybnej. nastesti dal uz nebyly zadny otravny sceny jako z burzy v l'eclisse, takze zbytek stal taky za to. the umbrellas of cherbourg (1964) 85% - nadherny barvicky a paradni finis. the iron giant (1999) 95% - brad bird umi. kazda scena vytezuje stoprocent potencialu. dokonce i slzicka ukapla.
0 0
reagovat

Man On the Moon

Hrozné niečo. Nerozumiem tomu ale toto mi fakt nesadlo. :o
642510
Hrozné niečo. Nerozumiem tomu ale toto mi fakt nesadlo. *:o*
Man On the Moon
0 0
reagovat

One Flew Over the Cuckoos Nest (1975)

Ten začiatok bol taký nemastný, neslaný. Asi preto, lebo sme nemali k Nicholsonovej postave, žiadny vzťah (Save the Cat!!). Ako náhle ale začne učiť basket na ihrisku, film zrazu dostáva nie nohy, ale krídla a potom to už bola neskutočná jazda. 9.5/10 :+
642491
Ten začiatok bol taký nemastný, neslaný. Asi preto, lebo sme nemali k Nicholsonovej postave, žiadny vzťah (Save the Cat!!). Ako náhle ale začne učiť basket na ihrisku, film zrazu dostáva nie nohy, ale krídla a potom to už bola neskutočná jazda. 9.5/10 *:+*
One Flew Over the Cuckoos Nest (1975)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se