Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26741 - 26760 Napsat příspěvek

Sleeping with Other People (2015)

Seriously, letos jsem snad neviděl nic vtipnějšího, než scénu, ve které Jason Sudeikis učí Alison Brie self-stimulation pomocí vlastních prstů a prázdné flašky od zeleného čaje. :+ favorita na komedii roku už bych nejspíš měl.
642489
Seriously, letos jsem snad neviděl nic vtipnějšího, než scénu, ve které Jason Sudeikis učí Alison Brie self-stimulation pomocí vlastních prstů a prázdné flašky od zeleného čaje. *:+* favorita na komedii roku už bych nejspíš měl.
Sleeping with Other People (2015)
0 0
reagovat

departed

Tohle je skoro na ban. :D
642462
Tohle je skoro na ban. *:D*
departed
0 0
reagovat

American beauty

čím som starší, tým je to lepšie. úžasný film
642461
čím som starší, tým je to lepšie. úžasný film
American beauty
0 0
reagovat
Americká krása byl film, kvůli kterému jsem se stal filmovým fanouškem. Přivedl mě k tomu můj spolužák ještě na gymplu a byl to nezapomenutelný zážitek. Úžasný film, s geniálně napsanou a zahranou postavou Franka Fittse. Ale ten film je celkově geniální podobně jako geniální dabing. Americká krása je film na celý život.
642460
Americká krása byl film, kvůli kterému jsem se stal filmovým fanouškem. Přivedl mě k tomu můj spolužák ještě na gymplu a byl to nezapomenutelný zážitek. Úžasný film, s geniálně napsanou a zahranou postavou Franka Fittse. Ale ten film je celkově geniální podobně jako geniální dabing. Americká krása je film na celý život.
0 0
reagovat
Tak tvrdit, že Americká krása není geniální... No, to je už docela silná káva.
642459
Tak tvrdit, že Americká krása není geniální... No, to je už docela silná káva.
0 0
reagovat
may (2002)
75% - hodne zvlastni horror. nejvic mi bylo neprijemny to ticho. hlavne kdyz z kazdyho pohybu a vyrazu hlavni hrdinky je jasny ze takovy ticho nikdy nepociti.
642458
may (2002) 75% - hodne zvlastni horror. nejvic mi bylo neprijemny to ticho. hlavne kdyz z kazdyho pohybu a vyrazu hlavni hrdinky je jasny ze takovy ticho nikdy nepociti.
0 0
reagovat

departed

Poustej si to kazdych pet let a cim starsi budes, tim vice to ocenis a ztotoznis se s hlavnim hrdinou...
642457
Poustej si to kazdych pet let a cim starsi budes, tim vice to ocenis a ztotoznis se s hlavnim hrdinou...
departed
0 0
reagovat

studo

Zkoukni to ještě párkrát a poznáš, že to tak kurva dobré fakt je.
642451
Zkoukni to ještě párkrát a poznáš, že to tak kurva dobré fakt je.
studo
0 0
reagovat

studo

Zkoukni to ještě párkrát a poznáš, že to zas tak kurva dobré není.
642450
Zkoukni to ještě párkrát a poznáš, že to zas tak kurva dobré není.
studo
0 0
reagovat

American Beauty (1999)

To bolo tak kurva dobré :+
642446
To bolo tak kurva dobré *:+*
American Beauty (1999)
0 0
reagovat

Mississippi Grind (2015)

Vymazlená gamblerská bromance, v který je od začátku jasný že se všechno posere, jenže ta jiskřička možný změny tam furt je. 8/10
642448
Vymazlená gamblerská bromance, v který je od začátku jasný že se všechno posere, jenže ta jiskřička možný změny tam furt je. 8/10
Mississippi Grind (2015)
0 0
reagovat

TedGeorge

Nechci ti kazit radost, ale o této kauze se psalo už před několika lety v časopise Premiere.
642426
Nechci ti kazit radost, ale o této kauze se psalo už před několika lety v časopise Premiere.
TedGeorge
0 0
reagovat
Právě sem si dočetl nádhernej článek o tom, jak Danny Boyle odmítl Ewana McGregora pro hlavní rolí v Beach ve prospěch Leonarda Di Capria.


642425
Právě sem si dočetl nádhernej článek o tom, jak Danny Boyle odmítl Ewana McGregora pro hlavní rolí v Beach ve prospěch Leonarda Di Capria.
0 0
reagovat

Michael Caine

642405
[link="http://editorial.rottentomatoes.com/article/definitive-michael-caine-movies/"]úžasná kariéra[/link]
Michael Caine
0 0
reagovat

La Belle et la bête (2014)

Chladné a navyše preplácané. 5/10
642352
Chladné a navyše preplácané. 5/10
La Belle et la bête (2014)
0 0
reagovat

This Property Is Condemned (1966)

Veľmi slušný film ale nedokáže úplne strhnúť, čo je dosť prekvapivé na to aké esá sa na ňom podieľali. A koniec môže v tejto podobe fungovať na papieri alebo na divadelných doskách ale nie vo filme. 7/10
642350
Veľmi slušný film ale nedokáže úplne strhnúť, čo je dosť prekvapivé na to aké esá sa na ňom podieľali. A koniec môže v tejto podobe fungovať na papieri alebo na divadelných doskách ale nie vo filme. 7/10
This Property Is Condemned (1966)
0 0
reagovat
posledni dobou nemuzu nic dokoukat. preslazeny paraplicka sem musel v pulce utnout. u synecdoche, new york, jako priprave na anomalisu, sem se smal fakt casto, ale zaroven to je tak ubijejici film, ze sem ho zase v pulce utnul. ted zase u the adventures of buckaroo banzai across the 8th dimension sem to dal az po there you are a nemuzu, proste ne, tak snad zitra vsechno dojedu do konce.
jinak tohle si furt poustim dokola.
642346
posledni dobou nemuzu nic dokoukat. preslazeny paraplicka sem musel v pulce utnout. u synecdoche, new york, jako priprave na anomalisu, sem se smal fakt casto, ale zaroven to je tak ubijejici film, ze sem ho zase v pulce utnul. ted zase u the adventures of buckaroo banzai across the 8th dimension sem to dal az po [link="https://youtu.be/jv_jkju_iZg"]there you are[/link] a nemuzu, proste ne, tak snad zitra vsechno dojedu do konce. jinak [link="https://youtu.be/QUK0qaAY_Mg"]tohle[/link] si furt poustim dokola.
0 0
reagovat

A Matter of Life and Death (1946)

Vizuálne ÚŽASNÉ s výbornými hercami a odohrávajúce sa v skvelo vymyslenom svete. Ale s výnimkou parádneho úvodu ma to aj napriek chytľavému námetu a sympatickým postavám nedokázalo príbehovo úplne zaháčkovať. Každopádne veľmi dobý film. 8/10

Karel, Ted, Tony, disk - šup do toho
642281
Vizuálne ÚŽASNÉ s výbornými hercami a odohrávajúce sa v skvelo vymyslenom svete. Ale s výnimkou parádneho úvodu ma to aj napriek chytľavému námetu a sympatickým postavám nedokázalo príbehovo úplne zaháčkovať. Každopádne veľmi dobý film. 8/10 Karel, Ted, Tony, disk - šup do toho
A Matter of Life and Death (1946)
0 0
reagovat
642260
[link="http://www.bleedingcool.com/2015/12/01/mad-max-fury-road-named-best-film-by-national-board-of-review/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter"]Mad Max: Fury Road Named Best Film By National Board Of Review[/link]
0 0
reagovat
Animovali to frantíci... ale jinak nevím, film jsem neviděl.
642202
Animovali to frantíci... ale jinak nevím, film jsem neviděl.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se