Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26681 - 26700 Napsat příspěvek

Sicario

Velice mě mrzí, že jsem tento film neviděl v kině, protože jeho atmosféra mě dokonale pohltila. Napětí a nekompromisní krutost války proti drogovým kartelům, kde neplatí žádné zákony, musí nějak zasáhnout každého. Na rovinu se musím přiznat, že mi byl od začátku sympatičtější hrdina Alejandro a jeho nekompromisní metody než naivní a podle mě vážně realitu nechápající agentka FBI Kate, která se podle všeho minula povoláním. Samotné finále bylo v tomto směru dokonalé a přesně vystihlo, jak se věci mají a Benicio Del Toro si zaslouží můj respekt. Emily Blunt také byla skvělá ale její postava by si zasloužila trochu lepší vývoj než jen od naivní idealistky po vystresovanou a velice otřesenou holku, která se ale stále nedokázala zbavit svého naivního vidění světa. Josh Brolin také neměl chybu. Největší pochvalu si ale jistě zaslouží režisér Denis Villeneuve, který odvedl velice dobrou práci.
Moje hodnocení: 9/10
643432
Velice mě mrzí, že jsem tento film neviděl v kině, protože jeho atmosféra mě dokonale pohltila. Napětí a nekompromisní krutost války proti drogovým kartelům, kde neplatí žádné zákony, musí nějak zasáhnout každého. Na rovinu se musím přiznat, že mi byl od začátku sympatičtější hrdina Alejandro a jeho nekompromisní metody než naivní a podle mě vážně realitu nechápající agentka FBI Kate, která se podle všeho minula povoláním. Samotné finále bylo v tomto směru dokonalé a přesně vystihlo, jak se věci mají a Benicio Del Toro si zaslouží můj respekt. Emily Blunt také byla skvělá ale její postava by si zasloužila trochu lepší vývoj než jen od naivní idealistky po vystresovanou a velice otřesenou holku, která se ale stále nedokázala zbavit svého naivního vidění světa. Josh Brolin také neměl chybu. Největší pochvalu si ale jistě zaslouží režisér Denis Villeneuve, který odvedl velice dobrou práci. Moje hodnocení: 9/10
Sicario
0 0
reagovat
Veselo bude, až Eddie Redmayne vyhraje druhého Oscara, což mu upřímně přeju, protože to bude zasloužená výhra. A docela škodolibě se těším na vaše vztekání. 8)
643431
Veselo bude, až Eddie Redmayne vyhraje druhého Oscara, což mu upřímně přeju, protože to bude zasloužená výhra. A docela škodolibě se těším na vaše vztekání. *8)*
0 0
reagovat
Já mám pocit, že Danish girl natočili jen proto, aby bylo v diskuzích veselo.
643429
Já mám pocit, že Danish girl natočili jen proto, aby bylo v diskuzích veselo.
0 0
reagovat
A stejně je to prdel.
Je to takovej pevnej bod ve světě chaosu.
643422
A stejně je to prdel. Je to takovej pevnej bod ve světě chaosu.
0 0
reagovat
Občas si říkám, proč se tady ty diskuze vůbec odehrávají, když všichni stejně vědí, kdo co napíše a jak na to další bude reagovat.
643420
Občas si říkám, proč se tady ty diskuze vůbec odehrávají, když všichni stejně vědí, kdo co napíše a jak na to další bude reagovat.
0 0
reagovat
Nic takového jsem nenapsal, ale překrucování je u tebe běžné.
643419
Nic takového jsem nenapsal, ale překrucování je u tebe běžné.
0 0
reagovat
sledovat ošklivé muže jak si dělají manginu je zajisté nebesky krásný a úžasný divácký zážitek, bohužel ne pro mě.
643418
sledovat ošklivé muže jak si dělají manginu je zajisté nebesky krásný a úžasný divácký zážitek, bohužel ne pro mě.
0 0
reagovat
Bavím se nad tím, jaké jste všichni útlocitné citlivky. Pokud si z filmu odnesete jenom tohle, pak jste - s prominutím - směšní. Hlavní postava si na dvě sekundy zkusí manginu a vy se z toho může zbláznit. :D:-
643417
Bavím se nad tím, jaké jste všichni útlocitné citlivky. Pokud si z filmu odnesete jenom tohle, pak jste - s prominutím - směšní. Hlavní postava si na dvě sekundy zkusí manginu a vy se z toho může zbláznit. *:D**:-*
0 0
reagovat

xxendxx

WOW, ta Mangina je real, nebo je to tiple z Californication? :D:D:D Dik, co si z toho odnesu je, to, ze pokud je Hawking jeste horsi tak to nechci nikdy videt. :+
643415
WOW, ta Mangina je real, nebo je to tiple z Californication? *:D**:D**:D* Dik, co si z toho odnesu je, to, ze pokud je Hawking jeste horsi tak to nechci nikdy videt. *:+*
xxendxx
0 0
reagovat

Creed (2015)

Dlouho jsem při sledování uvažoval o 3 hvězdách , ale v momentě kdy se u Rockyho objevila rakovina, tak to získalo ještě větší melancholickej nádech, že jsem zvednul na 4*.
p.s. Stallone se fakt snažil, ale tohle na nějakou cenu opravdu není, bohužel.
p.s.2. Závěrečný souboj postrádal větší grády a byl neustále rozmnělňován rozmluvami Slyeho a Adonise, na to nejlepší ze série Rocky neměl ani náhodou.
Ale celkově ok, důstojné zakončení slavné série. 4/5
643413
Dlouho jsem při sledování uvažoval o 3 hvězdách , ale v momentě kdy [spoiler]se u Rockyho objevila rakovina[/spoiler], tak to získalo ještě větší melancholickej nádech, že jsem zvednul na 4*. p.s. Stallone se fakt snažil, ale tohle na nějakou cenu opravdu není, bohužel. p.s.2. Závěrečný souboj postrádal větší grády a byl neustále rozmnělňován rozmluvami Slyeho a Adonise, na to nejlepší ze série Rocky neměl ani náhodou. Ale celkově ok, důstojné zakončení slavné série. 4/5
Creed (2015)
0 0
reagovat

The Danish Girl (2015)

Krásný a poetický film s úžasnými výkony Eddieho Redmaynea a Alicie Vikander. Naprosto fantastická výtvarná stránka (kamera, výprava, kostýmy) - vše perfektně ladí a je pastvou pro oči. Čistá filmařina. Jak jsem měl problém s Královou řečí (všechno hezké, ale totálně bez duše), tak Dívka z Dánska má emocí na rozdávání, přičemž velký podíl na tom má můj skladatelský oblíbenec Alexandre Desplat, jehož soundtrack je opět nebesky krásný. Ještě jednou - úžasný divácký zážitek.

P.S.: Pokud Eddie Redmayne získá Oscara, bude to právem.
643412
Krásný a poetický film s úžasnými výkony Eddieho Redmaynea a Alicie Vikander. Naprosto fantastická výtvarná stránka (kamera, výprava, kostýmy) - vše perfektně ladí a je pastvou pro oči. Čistá filmařina. Jak jsem měl problém s Královou řečí (všechno hezké, ale totálně bez duše), tak Dívka z Dánska má emocí na rozdávání, přičemž velký podíl na tom má můj skladatelský oblíbenec Alexandre Desplat, jehož soundtrack je opět nebesky krásný. Ještě jednou - úžasný divácký zážitek. P.S.: Pokud Eddie Redmayne získá Oscara, bude to právem.
The Danish Girl (2015)
0 0
reagovat

MarvinP

:D
643409
*:D*
MarvinP
0 0
reagovat

Pepo

Ja ich čítam, píš ďalej.
643408
Ja ich čítam, píš ďalej.
Pepo
0 0
reagovat

MarvinP

Já třeba jo, ale většinou na CSFD a dokonce jsem už byl Pepem dokopán k pár prachem zapadaným filmům.
643407
Já třeba jo, ale většinou na CSFD a dokonce jsem už byl Pepem dokopán k pár prachem zapadaným filmům.
MarvinP
0 0
reagovat

pepo

:D to jako zkoušíš, jestli ta tvá hodnocení ještě někdo čte?!
643405
*:D* to jako zkoušíš, jestli ta tvá hodnocení ještě někdo čte?!
pepo
0 0
reagovat

Na konci s dychom (1960)

Geniálne. Dokonalá pocta tvorbe Eda Wooda. Godardovi sa parádne podarilo kvalitatívne nadviazať na tvorbu majstra. V réžii, scenári a hlavne myšlienkovej hĺbke. A dokonca ju celú aj bez problémov prekonať. Bravo, tlieskam. Albert Pyunn, alebo Zdeněk Troška sa o to snažia celú kariéru a nepodarilo sa im to takto precízne nikdy spraviť. Moje číselné hodnotenie je obrovsky prepálené ale čo už, mám filmy rád tak im rád občas nejaký bodík za snahu prihodím 2/10
643403
Geniálne. Dokonalá pocta tvorbe Eda Wooda. Godardovi sa parádne podarilo kvalitatívne nadviazať na tvorbu majstra. V réžii, scenári a hlavne myšlienkovej hĺbke. A dokonca ju celú aj bez problémov prekonať. Bravo, tlieskam. Albert Pyunn, alebo Zdeněk Troška sa o to snažia celú kariéru a nepodarilo sa im to takto precízne nikdy spraviť. Moje číselné hodnotenie je obrovsky prepálené ale čo už, mám filmy rád tak im rád občas nejaký bodík za snahu prihodím 2/10
Na konci s dychom (1960)
0 0
reagovat

Red Shoes (1948)

Vizuálne nádherné z doteraz neopozeraného prostredia. Vynikajúci film, ale trochu mi tam chýbalo viac "človečiny". 9/10
643402
Vizuálne nádherné z doteraz neopozeraného prostredia. Vynikajúci film, ale trochu mi tam chýbalo viac "človečiny". 9/10
Red Shoes (1948)
0 0
reagovat

kubqo

On je to takovej hereckej c__acek, kterej to od panu disponujicich cenami (nerikam kritiku) dostava jenomo za takova dulezita oskarova temata, u kterych vetsina divacke obce ziva.

A Hooper je vul, takze nevim, o cem mluvis...
643401
On je to takovej hereckej c__acek, kterej to od panu disponujicich cenami (nerikam kritiku) dostava jenomo za takova dulezita oskarova temata, u kterych vetsina divacke obce ziva. A Hooper je vul, takze nevim, o cem mluvis...
kubqo
0 0
reagovat
Náhodou ja sa na Danish Girl tiež teším. Nechápem ten iracionálny hate na Redmaynea na MZ.
A keby tam nehral on ale niekto iný, tak by to bol zrejme jeden z najospevovanejších filmov roku vzhľadom na režiséra...
643398
Náhodou ja sa na Danish Girl tiež teším. Nechápem ten iracionálny hate na Redmaynea na MZ. A keby tam nehral on ale niekto iný, tak by to bol zrejme jeden z najospevovanejších filmov roku vzhľadom na režiséra...
0 0
reagovat
okej, jak komu
643391
okej, jak komu
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se