Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26661 - 26680 Napsat příspěvek
Ten film má naprosto luxusní obsazení! Proč mě úplně takový projekt minul?
643474
Ten film má naprosto luxusní obsazení! Proč mě úplně takový projekt minul?
0 0
reagovat

The Big Short

Ty vole, on měl pravdu ten chlapec! Ten film je jako kdyby Margin Call na steroidech měl sex s Vlkem z Wall Street + Margot Robbie! 10/10
643473
Ty vole, on měl pravdu ten chlapec! Ten film je jako kdyby Margin Call na steroidech měl sex s Vlkem z Wall Street + Margot Robbie! 10/10
The Big Short
0 0
reagovat

xxendxx

Neokrôchanectvo :D
643472
Neokrôchanectvo *:D*
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

to nemorálne správanie bankérov z wall street
643470
to nemorálne správanie bankérov z wall street
xxendxx
0 0
reagovat

Samuraj (1967)

Skvelá minimalistická kriminálka 8/10
643469
Skvelá minimalistická kriminálka 8/10
Samuraj (1967)
0 0
reagovat
something wild (1986)
100% - perfektni film, kterej sem si uzil do posledni fteriny a kraluje mu paradni soundtrack, kde nesmi chybet david byrne. pohodove x hekticky film, u kteryho sem se furt tesil, co prijde dal. stejne genialni debut, jako ukazala kate winslet v heavenly creatures, predved tady ray liotta. od jonathana demme chci jeste videt rachel getting married.
643468
something wild (1986) 100% - perfektni film, kterej sem si uzil do posledni fteriny a kraluje mu paradni soundtrack, kde nesmi chybet david byrne. pohodove x hekticky film, u kteryho sem se furt tesil, co prijde dal. stejne genialni debut, jako ukazala kate winslet v heavenly creatures, predved tady ray liotta. od jonathana demme chci jeste videt rachel getting married.
0 0
reagovat

xxendxx

643462
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=chrap%C3%BAnstvo
xxendxx
0 0
reagovat
co je to chrapunstvo?
643461
co je to chrapunstvo?
0 0
reagovat

The Big Short

Holy Shit! Nerdy verzia Wolf of Wall Street. S menším množstvom fetu, štetiek a chľastu no so stálymi konštantami ako chrapúnstvo, egoizmus, dobrá zábava a Margot Robbie. A ak budete poslúchať, príde aj ex Justina a Doctora. 9/10
643460
Holy Shit! Nerdy verzia Wolf of Wall Street. S menším množstvom fetu, štetiek a chľastu no so stálymi konštantami ako chrapúnstvo, egoizmus, dobrá zábava a Margot Robbie. A ak budete poslúchať, príde aj ex Justina a Doctora. 9/10
The Big Short
0 0
reagovat

The Hateful Eight

Po pro mě dokonalých Panchartech a perfektním Djangovy přišla trochu studená sprcha...
Tarantino si natočil prodlouženou verzi barové scény z Panchartů, která mohla být o 40 minut kratší...
Je fajn, že se to celé nakonec zvrtne v perfektní jízdu, ale ten začátek z hlavy nevymažu...
Herci ovšem skvěli - Goggins by byl super komiksový záporák - třeba Hádankář!

643450
Po pro mě dokonalých Panchartech a perfektním Djangovy přišla trochu studená sprcha... Tarantino si natočil prodlouženou verzi barové scény z Panchartů, která mohla být o 40 minut kratší... Je fajn, že se to celé nakonec zvrtne v perfektní jízdu, ale ten začátek z hlavy nevymažu... Herci ovšem skvěli - Goggins by byl super komiksový záporák - třeba Hádankář!
The Hateful Eight
0 0
reagovat

Disketa1

Fanoušci Donalda Trumpa jsou naštěstí jen na ženský. :D
643447
Fanoušci Donalda Trumpa jsou naštěstí jen na ženský. *:D*
Disketa1
0 0
reagovat

LOFT 2014

z nudy jsem se podíval na film, o který se tu nedávno někdo zajímal. podotýkám, že jsem neviděl jeho předchozí dvě inkarnace.

5 týpků sdílí šukací superbejvák v luxusním mrakodrapu, kam si voděj milenky, aby nemuseli zametat důkazy před manželkama.

Soudce Dredd Urban, Tlustej Majkl Skoufýld, ještě tlustší tlustej gej z Modern Family, Cyclops z novejch Xmenů a nějakej noname loser z Danish Girl. Hlavní sestava, která je na začátku filmu na policejní stanici a vysvětlujou, jak se dostala mrtvá šlapka do jejich apartmánu.

To celý se začne zpětně vysvětlovat a je to tak hrozně moc překombinovaný, že jsem se v těch šlapkách po půl hodině začal ztrácet. Navíc je to tak blbě vyprávený, že se člověk začne ztrácet i v motivacích postav. Po hodině vaření guláše si však tvůrci řeknou FUCK YOU a šoupnou na konec epickej megatwist.

Postavy / herci jsou sympaticky, námět je taky dobrej, ale to provedení mi moc nesedlo. Škoda. Člověk by řekl, že když už to ten režiser točí potřetí, tak že si nechá napsat dobrej scénář.

5/10
643445
z nudy jsem se podíval na film, o který se tu nedávno někdo zajímal. podotýkám, že jsem neviděl jeho předchozí dvě inkarnace. 5 týpků sdílí šukací superbejvák v luxusním mrakodrapu, kam si voděj milenky, aby nemuseli zametat důkazy před manželkama. Soudce Dredd Urban, Tlustej Majkl Skoufýld, ještě tlustší tlustej gej z Modern Family, Cyclops z novejch Xmenů a nějakej noname loser z Danish Girl. Hlavní sestava, která je na začátku filmu na policejní stanici a vysvětlujou, jak se dostala mrtvá šlapka do jejich apartmánu. To celý se začne zpětně vysvětlovat a je to tak hrozně moc překombinovaný, že jsem se v těch šlapkách po půl hodině začal ztrácet. Navíc je to tak blbě vyprávený, že se člověk začne ztrácet i v motivacích postav. Po hodině vaření guláše si však tvůrci řeknou FUCK YOU a šoupnou na konec epickej megatwist. Postavy / herci jsou sympaticky, námět je taky dobrej, ale to provedení mi moc nesedlo. Škoda. Člověk by řekl, že když už to ten režiser točí potřetí, tak že si nechá napsat dobrej scénář. 5/10
LOFT 2014
0 0
reagovat
Tak Alicia Vikander je tam výborná, o tom samozřejmě žádná. Ten film jinak není pro každého, ale technická kvalita je absolutně špičková.

Jinak je zajímavé, že nikomu nevadí násilné rozbíjení lebek a prýštění krve, ale jakmile sem přijde debata o lidské sexualitě jako takové, tak si připadám jako na stránkách fanoušků Donalda Trumpa a polských ultrakatolíků z rádia Maryja. :)):-
643444
Tak Alicia Vikander je tam výborná, o tom samozřejmě žádná. Ten film jinak není pro každého, ale technická kvalita je absolutně špičková. Jinak je zajímavé, že nikomu nevadí násilné rozbíjení lebek a prýštění krve, ale jakmile sem přijde debata o lidské sexualitě jako takové, tak si připadám jako na stránkách fanoušků Donalda Trumpa a polských ultrakatolíků z rádia Maryja. *:))**:-*
0 0
reagovat

Danish Girl

Nádherná výprava a kamera, ktorým fakt nie je čo vytknúť, špičková filmárčina. Desplatov soundtrackový štandard (ktorý je hodne vysoký).
Čo som bol ale prekvapený, že to nie je Redmayneov film. Ten nahodí jeden tón a ide ho do konca filmu. Pravou hlavnou postavou (a pre mňa i zaujímavejšou a komplexnejšou) je Alicia Vikander. Ak si z toho filmu má niekto zobrať Oskara tak by som ho prial jej (aj v spojení s tým, že Ex Machina je jeden z mojich top filmov roku).
Inak ale fakt sa mi hĺadá ťažko argument pre priemerného MZ diváka, ktorý už má plné zuby "run-of-the-mill" oskarových životopisov. Lebo toto je presne jeden z tých (i keď o míľe míľuce pred Teóriou všetkého). I napriek tomu ale musím pochváliť, že je to v prvom rade osobný príbeh, ktorý nehrá na veľké témy a problematiky. Proste ani na jeden moment nie je cítiť z toho filmu hru na city cez chladnú vypočítavosť (ako napr. pri mnoho černošských filmoch a pod.). Je to len proste fungujúci silný osobný príbeh. 7/10
643442
Nádherná výprava a kamera, ktorým fakt nie je čo vytknúť, špičková filmárčina. Desplatov soundtrackový štandard (ktorý je hodne vysoký). Čo som bol ale prekvapený, že to nie je Redmayneov film. Ten nahodí jeden tón a ide ho do konca filmu. Pravou hlavnou postavou (a pre mňa i zaujímavejšou a komplexnejšou) je Alicia Vikander. Ak si z toho filmu má niekto zobrať Oskara tak by som ho prial jej (aj v spojení s tým, že Ex Machina je jeden z mojich top filmov roku). Inak ale fakt sa mi hĺadá ťažko argument pre priemerného MZ diváka, ktorý už má plné zuby "run-of-the-mill" oskarových životopisov. Lebo toto je presne jeden z tých (i keď o míľe míľuce pred Teóriou všetkého). I napriek tomu ale musím pochváliť, že je to v prvom rade osobný príbeh, ktorý nehrá na veľké témy a problematiky. Proste ani na jeden moment nie je cítiť z toho filmu hru na city cez chladnú vypočítavosť (ako napr. pri mnoho černošských filmoch a pod.). Je to len proste fungujúci silný osobný príbeh. 7/10
Danish Girl
0 0
reagovat
každopádně good luck všem, co uvidí Danish Girl, si na tuhle jeho roli pak nevzpomínat při sledování Fantastických zvířat (protože všichni víme, jaký z toho bude hit a že tu ta série bude minimálně dalších deset let)
643441
každopádně good luck všem, co uvidí Danish Girl, si na tuhle jeho roli pak nevzpomínat při sledování Fantastických zvířat (protože všichni víme, jaký z toho bude hit a že tu ta série bude minimálně dalších deset let)
0 0
reagovat

Disketa1

přesně tak, a ty mu ještě chceš cpát oskara;)
643438
přesně tak, a ty mu ještě chceš cpát oskara*;)*
Disketa1
0 0
reagovat

meanwhile...

...je to dnes prvně, co slyším/vidím termín "mangína" .. občas bych preferoval nevědomost.
643436
...je to dnes prvně, co slyším/vidím termín "mangína" .. občas bych preferoval nevědomost.
meanwhile...
0 0
reagovat
Trapné. :-
643435
Trapné. *:-*
0 0
reagovat

Disk

Jasně, a Bruce Jenner je žena roku... :D:(:-
643434
Jasně, a Bruce Jenner je žena roku... *:D**:(**:-*
Disk
0 0
reagovat

xxendxx

643433
[link="http://i.imgur.com/235afue.jpg"]link[/link]
xxendxx
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se