Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 25981 - 26000 Napsat příspěvek
vžyť říkám, obojí je stejná hovadina, ale jedno se nebere tak směšně vážně.
645944
vžyť říkám, obojí je stejná hovadina, ale jedno se nebere tak směšně vážně.
0 0
reagovat
až na to, že jedno je hloupá rodinná komedie bez většího poselství, s nezáživnou akcí a nulovými ambicemi na diváka a to druhé je vesmírné sci-fi o objevování nových světů a záchraně lidstva, se zaměřením na rodinu, resp. vztah otce a dcery, kteří jsou od sebe nechtěně odloučení, jenom aby je nakonec spojila ta nejsilnější gravitační síla, kterou kdy vesmír poznal.

jo, naprosto stejné ;) :D
645943
až na to, že jedno je hloupá rodinná komedie bez většího poselství, s nezáživnou akcí a nulovými ambicemi na diváka a to druhé je vesmírné sci-fi o objevování nových světů a záchraně lidstva, se zaměřením na rodinu, resp. vztah otce a dcery, kteří jsou od sebe nechtěně odloučení, jenom aby je nakonec spojila ta nejsilnější gravitační síla, kterou kdy vesmír poznal. jo, naprosto stejné *;)* *:D*
0 0
reagovat
do Od
shodné prvky:

hlavní hrdina řeší vztah s dcerou, snaží se k ní dostat, musí na ní dlouho čekat, kecá se o kvantový fyzice, hlavní hrdina se v dceřině pokojíčku objevuje jako "duch/strašidlo, hlavní hrdina má starého mentora, ve finále hrdina padá mimo čas a prostor do sféry kvantové fyziky aby se nakonec objevil... wait for it....v dceřině pokojíku! Vše končí nerealistickou rodinnou idylou a mimorodinným sexuálním vztahem
645942
do Od shodné prvky: [spoiler]hlavní hrdina řeší vztah s dcerou, snaží se k ní dostat, musí na ní dlouho čekat, kecá se o kvantový fyzice, hlavní hrdina se v dceřině pokojíčku objevuje jako "duch/strašidlo, hlavní hrdina má starého mentora, ve finále hrdina padá mimo čas a prostor do sféry kvantové fyziky aby se nakonec objevil... wait for it....v dceřině pokojíku! Vše končí nerealistickou rodinnou idylou a mimorodinným sexuálním vztahem[/spoiler]
0 0
reagovat
Ant-man = Interstellar? Wait... what?
645941
Ant-man = Interstellar? Wait... what?
0 0
reagovat

Ant-man

konečně jsem to sjel. Docela nuda, ošklivý vizuál, pár vtipných nápadů.

Vlastně to byl takovej lepší Interstellar. Bylo tam všechno co v Interstellaru, ale nebralo se to tak směšně vážně a občas to bylo vtipný.
645940
konečně jsem to sjel. Docela nuda, ošklivý vizuál, pár vtipných nápadů. Vlastně to byl takovej lepší Interstellar. Bylo tam všechno co v Interstellaru, ale nebralo se to tak směšně vážně a občas to bylo vtipný.
Ant-man
0 0
reagovat

Midnight Special

Nichols je pán. Bylo to zřejmý už z traileru, ale je to obrovskej old-school, kde se Nicholsova syrovost potkává se spielbergovskou 80's sci-fi. Velmi chválim, že i přes přímočarej vývoj děje (a viditelně skromnej rozpočet) to v závěrečný třetině příběhově a vizuálně překvapí. Nebude to sedět každýmu, předevšim závěr bude rozdělovat, ale je na tom vidět, že tvůrčí záměr byl naplněnej. 8-9/10
645938
Nichols je pán. Bylo to zřejmý už z traileru, ale je to obrovskej old-school, kde se Nicholsova syrovost potkává se spielbergovskou 80's sci-fi. Velmi chválim, že i přes přímočarej vývoj děje (a viditelně skromnej rozpočet) to v závěrečný třetině příběhově a vizuálně překvapí. Nebude to sedět každýmu, předevšim závěr bude rozdělovat, ale je na tom vidět, že tvůrčí záměr byl naplněnej. 8-9/10
Midnight Special
0 0
reagovat

Pe7er

Ticho grázel :D
645935
Ticho grázel *:D*
Pe7er
0 0
reagovat
Tak zdravy rozum prekvapivo vyhral
645934
Tak zdravy rozum prekvapivo vyhral
0 0
reagovat
Tak ufňukané decká zase vyhrali :)
645933
Tak ufňukané decká zase vyhrali :)
0 0
reagovat
Fuka: "Tak aktuální verze je, že český název bude "Rogue One: Star Wars Story" (tedy jenom vypuštěné "A" z původního názvu)"

zdroj: v diskuzi úplně dole
645927
Fuka: "Tak aktuální verze je, že český název bude "Rogue One: Star Wars Story" (tedy jenom vypuštěné "A" z původního názvu)" zdroj: [link="http://www.fffilm.name/2016/02/wtf-darebak-jedna-star-wars-story.html"]v diskuzi úplně dole[/link]
0 0
reagovat
ČSFD už taky jen Rogue One. Yes! Justice!
645926
ČSFD už taky jen Rogue One. Yes! Justice!
0 0
reagovat
Gonzi: Kéž by, Darebák jedna mě pořád budí ze sna.
645923
Gonzi: Kéž by, Darebák jedna mě pořád budí ze sna.
0 0
reagovat

Ucho

Neví někdo plot pointy Ucha ? Musím odevzdat seminárku a nechce se mi na to koukat znovu. Spíš dnes už není čas :D
645920
Neví někdo plot pointy Ucha ? Musím odevzdat seminárku a nechce se mi na to koukat znovu. Spíš dnes už není čas :D
Ucho
0 0
reagovat

Rogue One

je snad zase Rogue One (and Fuka can suck it). Disclaimer: zatím jsem to viděl jen na facebooku.
645917
je snad zase Rogue One (and Fuka can suck it). Disclaimer: zatím jsem to viděl jen na facebooku.
Rogue One
0 0
reagovat
sparks - the final derriere from guy maddin and evan johnson film the forbidden room. :+
645900
[link="https://youtu.be/8YQw6KLJGf8"]sparks - the final derriere[/link] from guy maddin and evan johnson film the forbidden room. *:+*
0 0
reagovat

LIFTY

Pisu si.
645858
Pisu si.
LIFTY
0 0
reagovat

TedGeorge

Dej si Southbound... Dlouho jsem tak dobrý horor neviděl.
645856
Dej si Southbound... Dlouho jsem tak dobrý horor neviděl.
TedGeorge
0 0
reagovat

LIFTY

Jop, trochu sem se tesil a sracka.
645801
Jop, trochu sem se tesil a sracka.
LIFTY
0 0
reagovat

Gympl a Vejška

O víkendu jsem se dozvěděl, že se Gympl dočkal sequelu pod názvem Vejška, tak jsem si to hodil do O2 boxu: Gympl mi pořád připadá naprosto v pohodě a kdyby Vorel netlačil ty dospělé postavy do totálních karikatur, tak bych tomu dal v pohodě i víc jak 8/10. Ale ta Vejška, to je hrozná sračka. Úplně stejné shit pokračování jako 2Bobule. Nejdřív je to hodina za sebe naházených skečů a nakonec přijde na řadu závěrečných 15 mimut "děje" tak směšného, že mi bylo vyloženě stydno. Jako základní kámen úrazu byl v tom, že v reálu uteklo asi sedm let, ale tvůrci točili na zakázku, takže ve filmu to byly roky sotva dva. Je škoda nemít ambice, když potenciál tam je. :-

Gympl - 8/10
Vejška - 4/10
645785
O víkendu jsem se dozvěděl, že se Gympl dočkal sequelu pod názvem Vejška, tak jsem si to hodil do O2 boxu: Gympl mi pořád připadá naprosto v pohodě a kdyby Vorel netlačil ty dospělé postavy do totálních karikatur, tak bych tomu dal v pohodě i víc jak 8/10. Ale ta Vejška, to je hrozná sračka. Úplně stejné shit pokračování jako 2Bobule. Nejdřív je to hodina za sebe naházených skečů a nakonec přijde na řadu závěrečných 15 mimut "děje" tak směšného, že mi bylo vyloženě stydno. Jako základní kámen úrazu byl v tom, že v reálu uteklo asi sedm let, ale tvůrci točili na zakázku, takže ve filmu to byly roky sotva dva. Je škoda nemít ambice, když potenciál tam je. *:-* Gympl - 8/10 Vejška - 4/10
Gympl a Vejška
0 0
reagovat
Upoutávka na letošního Českého lva link aneb Krása střídá nádheru... :-
645764
Upoutávka na letošního Českého lva http://www.youtube.com/watch?v=CVFRCiFlFco aneb Krása střídá nádheru... *:-*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se