Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 25961 - 25980 Napsat příspěvek

Spazz

tam de spis o to, ze v USA meritku by jednicka byla slusne Rko a 3ka je lehci PG-13, byt to animak, muzou na to deti.
646965
tam de spis o to, ze v USA meritku by jednicka byla slusne Rko a 3ka je lehci PG-13, byt to animak, muzou na to deti.
Spazz
0 0
reagovat
Tak on ale prvni dil vicemene realisticky byl... z historickeho hlediska to byl samozrejme blabol, v tomhle mi treba pristup adaptace legendy nijak nevadi, konec koncu by to nebyl cinsky hrdina, kdyby nemasakroval japonske psy po stovkach, ale v tech bitkach se to drzelo velice pri zemi. Proste legenda o tom, jak Ip Man realisticky mlatil lidi... To se mi na tom prave libilo :D
646964
Tak on ale prvni dil vicemene realisticky byl... z historickeho hlediska to byl samozrejme blabol, v tomhle mi treba pristup adaptace legendy nijak nevadi, konec koncu by to nebyl cinsky hrdina, kdyby nemasakroval japonske psy po stovkach, ale v tech bitkach se to drzelo velice pri zemi. Proste legenda o tom, jak Ip Man realisticky mlatil lidi... To se mi na tom prave libilo *:D*
0 0
reagovat
jo, ja to taky beru jako umirnenejsi adaptace legendy, treba 300 je takova presna adaptace legendy, jak si to asi anticti plebs suskali mezi sebou.
646963
jo, ja to taky beru jako umirnenejsi adaptace legendy, treba 300 je takova presna adaptace legendy, jak si to asi anticti plebs suskali mezi sebou.
0 0
reagovat
Fantasy možná používám nepřesně, spíš je to adaptace legendy, nikoliv historické osobnosti.
646962
Fantasy možná používám nepřesně, spíš je to adaptace legendy, nikoliv historické osobnosti.
0 0
reagovat
"Tak ja v tom to fantasy jako zanr nevidim." Fakt ne jo už od prvního dílu jsi to bral realisticky? :o

Jako fakt nic ve zlém, evidentně k té kultuře máš 100x větší vztah než já, ale prostě mi přijde, že na to koukáš uplně jinou optikou, než jsou ty filmy zač. :)

S příběhem nemám problém kvalitou, je to béčko. Jestli tam je něco mimo zasazením je mi vcelku jedno, bohudík.
646961
"Tak ja v tom to fantasy jako zanr nevidim." Fakt ne jo už od prvního dílu jsi to bral realisticky? *:o* Jako fakt nic ve zlém, evidentně k té kultuře máš 100x větší vztah než já, ale prostě mi přijde, že na to koukáš uplně jinou optikou, než jsou ty filmy zač. *:)* S příběhem nemám problém kvalitou, je to béčko. Jestli tam je něco mimo zasazením je mi vcelku jedno, bohudík.
0 0
reagovat

TonyClifton

Tak ja v tom to fantasy jako zanr nevidim. Pokud k tomu takhle pristupujes, tak je asi vsechno v pohode a spoustu mych namitek pak v tvych ocich logicky nema vubec smysl resit, ale mne osobne proste neprijde, ze to chteli prvoplanove nadsadit. Dost mozna je to vlivem tech let v Cine, ale jedine, co v tom vidim ja, je zkratka snaha byt cool, jen je to snaha detinska a pro ne dost typicka...

Ja v tom fakt strasne citim, jak se strasne placali po ramenou, kdyz prisli s tim, ze kdyz se Tyson nasere a nekoho uderi pesti, tak ten typek odleti deset metru. "Wasai!!! To bude masakr!!!!"

Proste tu strasne selhava dramaturgie... Nemuzes prece chvili nekoho nechat bambusovyma tycema rozrazet betonove pilire a pet minut na to se zas tvarit, zes natocil biograficky snimek.

Pribehove ti to taky prijde v poradku? Nebo to beres automaticky tak, ze o to tam prece nejde? Opravdu mi prislo ,ze to slo od nikud nikam a zas se tam proste jenom vrstvily sceny, ktere mely byt cool, drsne nebo treba emocionalni atd., ale bez jakekoliv vize a proto vsechno vysumi a zpetne to postrada smysl.

Stejne jako u SPL2, ktere jsem tu onehda diskutoval s Axisem. Ten film nominalne ma momenty, ktere jsou treba samy o sobe cool, ma momenty, ktere asi na papire vypadaly hodne srdceryvne, ale v kontextu celeho filmu pak zase vidis, ze jak strasne moc vychtene to bylo a polovina z tech veci tam fakt byt nemusela a s pribehem by to neudelalo vubec nic, resp. nic negativniho.... mozna by to jeste pomohlo.
646959
Tak ja v tom to fantasy jako zanr nevidim. Pokud k tomu takhle pristupujes, tak je asi vsechno v pohode a spoustu mych namitek pak v tvych ocich logicky nema vubec smysl resit, ale mne osobne proste neprijde, ze to chteli prvoplanove nadsadit. Dost mozna je to vlivem tech let v Cine, ale jedine, co v tom vidim ja, je zkratka snaha byt cool, jen je to snaha detinska a pro ne dost typicka... Ja v tom fakt strasne citim, jak se strasne placali po ramenou, kdyz prisli s tim, ze kdyz se Tyson nasere a nekoho uderi pesti, tak ten typek odleti deset metru. "Wasai!!! To bude masakr!!!!" Proste tu strasne selhava dramaturgie... Nemuzes prece chvili nekoho nechat bambusovyma tycema rozrazet betonove pilire a pet minut na to se zas tvarit, zes natocil biograficky snimek. Pribehove ti to taky prijde v poradku? Nebo to beres automaticky tak, ze o to tam prece nejde? Opravdu mi prislo ,ze to slo od nikud nikam a zas se tam proste jenom vrstvily sceny, ktere mely byt cool, drsne nebo treba emocionalni atd., ale bez jakekoliv vize a proto vsechno vysumi a zpetne to postrada smysl. Stejne jako u SPL2, ktere jsem tu onehda diskutoval s Axisem. Ten film nominalne ma momenty, ktere jsou treba samy o sobe cool, ma momenty, ktere asi na papire vypadaly hodne srdceryvne, ale v kontextu celeho filmu pak zase vidis, ze jak strasne moc vychtene to bylo a polovina z tech veci tam fakt byt nemusela a s pribehem by to neudelalo vubec nic, resp. nic negativniho.... mozna by to jeste pomohlo.
TonyClifton
0 0
reagovat

Rio Grande (1950)

Po šiestom videnom filme od Johna Forda musím skonštatovať, že zo všetkých megaklasikov old school Hollywoodu ma baví najmenej a jeho filmy starnú asi najviac ( aspoň v konkurencii Wylera, Hawksa, Wildera alebo nebodaj Wellesa s Hitchom). Rio Grande je rovnako ako jeho ostatné diela čo som videl výborné, ale opäť mi tam chýba nejaký háčik, ktorý by to kvalitatívne vyniesol do nebeských výšin súdobej konkurencie. Slabších 8/10
646958
Po šiestom videnom filme od Johna Forda musím skonštatovať, že zo všetkých megaklasikov old school Hollywoodu ma baví najmenej a jeho filmy starnú asi najviac ( aspoň v konkurencii Wylera, Hawksa, Wildera alebo nebodaj Wellesa s Hitchom). Rio Grande je rovnako ako jeho ostatné diela čo som videl výborné, ale opäť mi tam chýba nejaký háčik, ktorý by to kvalitatívne vyniesol do nebeských výšin súdobej konkurencie. Slabších 8/10
Rio Grande (1950)
0 0
reagovat
Mne to taky bavilo, když to člověk bere jako fantasy není absolutně problém. mám pocit, že Spazzům problém je v tom, že to hodnotí jako uplně jiný žánr. :)
646957
Mne to taky bavilo, když to člověk bere jako fantasy není absolutně problém. mám pocit, že Spazzům problém je v tom, že to hodnotí jako uplně jiný žánr. *:)*
0 0
reagovat

speta.jr

Neeee... :- :D:D
646956
Neeee... *:-* *:D**:D*
speta.jr
0 0
reagovat

Ip Man 3

Tak po Spazzove sode jsem si to musel hned pustit. Jako... zachranovat skolu a manzelku, neni tak cool, jak zachranovat cest Ciny za okupace Japonske nebo si budovat povest mezi kung-fu kartelem a zachranovat cest Ciny za okupace Britske. Souboje jsou trochu na houpacce, ale bavil jsem se pri nich slusne 7/10.
646955
Tak po Spazzove sode jsem si to musel hned pustit. Jako... zachranovat skolu a manzelku, neni tak cool, jak zachranovat cest Ciny za okupace Japonske nebo si budovat povest mezi kung-fu kartelem a zachranovat cest Ciny za okupace Britske. Souboje jsou trochu na houpacce, ale bavil jsem se pri nich slusne 7/10.
Ip Man 3
0 0
reagovat

Guido

Hudsucker Proxy si uz videl?
646954
Hudsucker Proxy si uz videl?
Guido
0 0
reagovat

Disketa1

chystám sa, možno to dám cez sviatky
646953
chystám sa, možno to dám cez sviatky
Disketa1
0 0
reagovat

Tři barvy: Červená (1994)

Červená je obvykle hodnocena jako nejlepší a nejsilnější film z celé trilogie. Právem. Což ovšem neznamená, že by Modrá a Bílá byly nějaké slabé snímky, to ani omylem. Celý tenhle pojekt evropské koprodukční trilogie (natáčela se v Paříži, Varšavě a Ženevě) patří mezi výjimečné počiny 90. let a Krzysztof Kieślowski se se světem nemohl rozloučit lépe.

pepo
Snad jsem tě tímhle třídenním hypováním konečně přesvědčil, že bys ty filmy měl stoprocentně vidět. ;)
646940
Červená je obvykle hodnocena jako nejlepší a nejsilnější film z celé trilogie. Právem. Což ovšem neznamená, že by Modrá a Bílá byly nějaké slabé snímky, to ani omylem. Celý tenhle pojekt evropské koprodukční trilogie (natáčela se v Paříži, Varšavě a Ženevě) patří mezi výjimečné počiny 90. let a Krzysztof Kieślowski se se světem nemohl rozloučit lépe. [b]pepo[/b] Snad jsem tě tímhle třídenním hypováním konečně přesvědčil, že bys ty filmy měl stoprocentně vidět. *;)*
Tři barvy: Červená (1994)
0 0
reagovat

Sweet Smell of Success (1957)

Výborný a myšlienkovo bohužiaľ veľmi nadčasový film. Duo Lancaster - Curtis je úplne super, rovnako ako vizuálna stránka. Skvelé ústredné postavy, ktoré v skutočnosti nechcem v osobnom živote poznať ale fascinovalo ma ich sledovať. Škoda, že príbeh a zápletka okolo nich nebola trochu zaujímavejšia. 8/10
646951
Výborný a myšlienkovo bohužiaľ veľmi nadčasový film. Duo Lancaster - Curtis je úplne super, rovnako ako vizuálna stránka. Skvelé ústredné postavy, ktoré v skutočnosti nechcem v osobnom živote poznať ale fascinovalo ma ich sledovať. Škoda, že príbeh a zápletka okolo nich nebola trochu zaujímavejšia. 8/10
Sweet Smell of Success (1957)
0 0
reagovat
raising arizona (1987)
80% - kdyz uz se prokousavam k tomu blood simple, tak sem nevynechal ani tohle, i kdyz sem to uz videl. kradez plenek je jedna z nejlepsich scen v dejinach filmu. hudba taky paradni, at to sou zvuky apocalypsy nebo redneck brnkacky. hrozne milej film.
646948
raising arizona (1987) 80% - kdyz uz se prokousavam k tomu blood simple, tak sem nevynechal ani tohle, i kdyz sem to uz videl. kradez plenek je jedna z nejlepsich scen v dejinach filmu. hudba taky paradni, at to sou zvuky apocalypsy nebo redneck brnkacky. hrozne milej film.
0 0
reagovat

Ip Man 3

speta.jr: Dvojka byla proti tomuhle jeste kvalitni kultura... Ja fakt nevim, o co v tom filmu vlastne slo? Je teda fakt, ze to bylo tak spatne, ze jsem to obcas jenom nechal jet na pozadi a vyrizoval pri tom jine zalezitosti, takze mi treba unikly nejake informace, ale tak jako tak, obe (nebo 2 a pul) "pribehove" linky vysumely vylozene do ztracena.

Pokazde, kdyz dojde k rozuzleni - samozrejme formou groteskniho souboje - misto nejake katarze spis vyjde najevo jak totalne bezpredmetne cele predchozi deni bylo.

Cele to pak podtrhava ta humusacka forma soucasne HK kinematografie (ale abych byl fer, fakt z toho strasne smrdi ta demence z pevninske Ciny, takovyhle pokles prece jinak neni mozny...) a to, ze jedina potencialni deviza toho filmu (jelikoz o pribehu se fakt neda mluvit) - bojove sceny - stoji za hovno snad jeste vic nez minule...

A chudak Tyson se sice snazi, ale samozrejme je za totalniho saska... Chytre hlavy chtely (asi logicky) implementovat jeho boxersky styl se vsim vsudy, tak zapojily jeho legendarni duckingy tim, ze s nima zacne jeste kdyz je od Ip Mana pet metru daleko. Groteska!
646931
speta.jr: Dvojka byla proti tomuhle jeste kvalitni kultura... Ja fakt nevim, o co v tom filmu vlastne slo? Je teda fakt, ze to bylo tak spatne, ze jsem to obcas jenom nechal jet na pozadi a vyrizoval pri tom jine zalezitosti, takze mi treba unikly nejake informace, ale tak jako tak, obe (nebo 2 a pul) "pribehove" linky vysumely vylozene do ztracena. Pokazde, kdyz dojde k rozuzleni - samozrejme formou groteskniho souboje - misto nejake katarze spis vyjde najevo jak totalne bezpredmetne cele predchozi deni bylo. Cele to pak podtrhava ta humusacka forma soucasne HK kinematografie (ale abych byl fer, fakt z toho strasne smrdi ta demence z pevninske Ciny, takovyhle pokles prece jinak neni mozny...) a to, ze jedina potencialni deviza toho filmu (jelikoz o pribehu se fakt neda mluvit) - bojove sceny - stoji za hovno snad jeste vic nez minule... A chudak Tyson se sice snazi, ale samozrejme je za totalniho saska... Chytre hlavy chtely (asi logicky) implementovat jeho boxersky styl se vsim vsudy, tak zapojily jeho legendarni duckingy tim, ze s nima zacne jeste kdyz je od Ip Mana pet metru daleko. Groteska!
Ip Man 3
0 0
reagovat

Spazz

jakto? je to jeste vic komousske jak minule?
646932
jakto? je to jeste vic komousske jak minule?
Spazz
0 0
reagovat

Feast

celkem super trilogie
646930
celkem super trilogie
Feast
0 0
reagovat

neznámí film a všchni si myslí že beru drogy

Zdravím mám dotaz ohledně jednoho movie který má asi 3-4 díly vypadá jak natočený od Rodrigueze a hrajou tam prostitutky :D 2 trpaslíci převlečený jak mysterio jejich mrtvá babička v pytli ninja bez rukou týpek s trubkou v hlavě a nějakej týpek myslím že danny trejo nebo podobný hovado který se tam objeví jako záchrana ale jenom na 5 minut jelikož jedna prostituka nemá zajištěnou zbraň a ustřelí mu hlavu :D:D a snaží se zachránit před nějakýma mutantníma monstrama :D:D hrozně moc potřebuju vědět jak se to jmenuje jelikož sem to vždy nějak jednou za rok vychytal na coolu ale už to musim vidět znova :D:D:D
646929
Zdravím mám dotaz ohledně jednoho movie který má asi 3-4 díly vypadá jak natočený od Rodrigueze a hrajou tam prostitutky :D 2 trpaslíci převlečený jak mysterio jejich mrtvá babička v pytli ninja bez rukou týpek s trubkou v hlavě a nějakej týpek myslím že danny trejo nebo podobný hovado který se tam objeví jako záchrana ale jenom na 5 minut jelikož jedna prostituka nemá zajištěnou zbraň a ustřelí mu hlavu :D:D a snaží se zachránit před nějakýma mutantníma monstrama :D:D hrozně moc potřebuju vědět jak se to jmenuje jelikož sem to vždy nějak jednou za rok vychytal na coolu ale už to musim vidět znova :D:D:D
neznámí film a všchni si myslí že beru drogy
0 0
reagovat

Ted

Holiday:+:+:+ Ja ho videla diky pepovi, posledni mesic jedu podle jeho doporuceni a je to pecka vedle pecky. Prazdniny a Pribeh z Filadelfie jsou nejvic, nechce nekdo napsat clanek, v cem vlastne je to kouzlo a proc takove na prvni pohled jednoduche filmy funguji i po 80 letech?
646928
Holiday*:+**:+**:+* Ja ho videla diky pepovi, posledni mesic jedu podle jeho doporuceni a je to pecka vedle pecky. Prazdniny a Pribeh z Filadelfie jsou nejvic, nechce nekdo napsat clanek, v cem vlastne je to kouzlo a proc takove na prvni pohled jednoduche filmy funguji i po 80 letech?
Ted
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se