Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 25941 - 25960 Napsat příspěvek
Na IMDB sa uvádza Jay Adams ako policista z Gothamu - žeby nový Harvey Bullock?
link
647067
Na IMDB sa uvádza Jay Adams ako policista z Gothamu - žeby nový Harvey Bullock? http://www.imdb.com/name/nm4643145/?ref_=ttfc_fc_cl_i47
0 0
reagovat

Milosh

Na slovensku cez gorila.sk. Ja už mám objednané :D
647056
Na slovensku cez gorila.sk. Ja už mám objednané *:D*
Milosh
0 0
reagovat

Milosh

Díky! Tohle si zítra naklikám!
647052
Díky! Tohle si zítra naklikám!
Milosh
0 0
reagovat

Man from UNCLE

Stylová špionážní ritchieovka, která jede v našlapaným tempu od začátku do konce, bez nějakých výrazněji slabších momentů a která svým možná až trochu moc zamotaným dějem může zamotat hlavu, kór když k tomu připočítáte i nespočet zvratů, ale ve výsledku dostatečně pobaví a to nejen tématikou, sympatickým castem, nepřetržitě sednoucí hudbou a kamerovými hrátky s chladným filtrovým podkresem. Ritchie si jede pořád to své a jde mu to pořád dobře. :+
647049
Stylová špionážní ritchieovka, která jede v našlapaným tempu od začátku do konce, bez nějakých výrazněji slabších momentů a která svým možná až trochu moc zamotaným dějem může zamotat hlavu, kór když k tomu připočítáte i nespočet zvratů, ale ve výsledku dostatečně pobaví a to nejen tématikou, sympatickým castem, nepřetržitě sednoucí hudbou a kamerovými hrátky s chladným filtrovým podkresem. Ritchie si jede pořád to své a jde mu to pořád dobře. *:+*
Man from UNCLE
0 0
reagovat
Zemřel Jan Němec, režisér geniálních Démantů noci a recitálu Marty Kubišové Proudy lásku odnesou.

RIP. :-
647048
Zemřel Jan Němec, režisér geniálních Démantů noci a recitálu Marty Kubišové [link="https://www.youtube.com/watch?v=qAr5CIDUeHc"]Proudy lásku odnesou[/link]. RIP. *:-*
0 0
reagovat
link Interesantní nabídka
647044
http://www.arara.cz/filmova-padesatka Interesantní nabídka
0 0
reagovat
Mna na konci s dychom skoro zabilo.takze sa asi nezhodneme ☺
647043
Mna na konci s dychom skoro zabilo.takze sa asi nezhodneme ☺
0 0
reagovat
pepo
diky tvemu uvedeni v zebricku na refresher.cz sem si to teda konecne pustil. v poradniku to cekalo uz hezky dlouho a furt to neco vic fresh nebo zajimavejsiho predbihalo. truffaut je sympatak, ale ja radsi godarda.
647042
pepo diky tvemu uvedeni v zebricku na refresher.cz sem si to teda konecne pustil. v poradniku to cekalo uz hezky dlouho a furt to neco vic fresh nebo zajimavejsiho predbihalo. truffaut je sympatak, ale ja radsi godarda.
0 0
reagovat

GuidoA.

nerouhej se. ten film je strašná pecka
647007
nerouhej se. ten film je strašná pecka
GuidoA.
0 0
reagovat
la nuit americaine (1973)
60% - hrozna nuda. je to strasne nezazivny, ale pribeh je docela fajn, i kdyz je to sama obecna pravda. "i think his films are like a river, lovely to see, to bathe in, extraordinarily refreshing and pleasant. then the water flows and is gone. very little of the pleasant feeling remains because i soon feel dirty again and need another bath"
647006
la nuit americaine (1973) 60% - hrozna nuda. je to strasne nezazivny, ale pribeh je docela fajn, i kdyz je to sama obecna pravda. "i think his films are like a river, lovely to see, to bathe in, extraordinarily refreshing and pleasant. then the water flows and is gone. very little of the pleasant feeling remains because i soon feel dirty again and need another bath"
0 0
reagovat

Dirty Pretty Things (2002)

Príbeh je možno príliš vykonštruovaný, ale herci a režisér to stále podržia nad vodou. Silný, temný, občas krutý ale stále ľudský film. Chýba akurát niečo, kvôli čomu by bol výnimočný. 8/10
647004
Príbeh je možno príliš vykonštruovaný, ale herci a režisér to stále podržia nad vodou. Silný, temný, občas krutý ale stále ľudský film. Chýba akurát niečo, kvôli čomu by bol výnimočný. 8/10
Dirty Pretty Things (2002)
0 0
reagovat
anomalisa (2015)
75% - jeho filmy nejsou dokonaly a to ani zdaleka. dokonalych prvku je tu dost a neco tak krasnyho zase dlouho neuvidim, ale obcas to nedrzi pohromade. nekdy doslova. na to jak je to kratky a na kaufmanuv styl neskutecne primocary, tak je tam spousta veci k zamysleni. realna teorie o tom ze misto anomalisy vojel tu cinskou automatu je dost neprijemna.
646995
anomalisa (2015) 75% - jeho filmy nejsou dokonaly a to ani zdaleka. dokonalych prvku je tu dost a neco tak krasnyho zase dlouho neuvidim, ale obcas to nedrzi pohromade. nekdy doslova. na to jak je to kratky a na kaufmanuv styl neskutecne primocary, tak je tam spousta veci k zamysleni. [spoiler]realna teorie o tom ze misto anomalisy vojel tu cinskou automatu je dost neprijemna.[/spoiler]
0 0
reagovat
Prostě Sorkin no. On pořád říká, že píše divadelní hry, ne filmy :)
646992
Prostě Sorkin no. On pořád říká, že píše divadelní hry, ne filmy :)
0 0
reagovat

pepo

:+
646991
*:+*
pepo
0 0
reagovat

pepo

:+
646990
*:+*
pepo
0 0
reagovat

Steve Jobs (2015)

Fantasticky napísaná, zrežírovaná, nastrihaná a hlavne zahraná divadelná hra. Má to skvelý drive a aj napriek tomu, že to je asi najukecanejší film čo som videl, som sa ani chvíľu nenudil a žral som to tvorcom aj s navijákom. 9/10
646989
Fantasticky napísaná, zrežírovaná, nastrihaná a hlavne zahraná divadelná hra. Má to skvelý drive a aj napriek tomu, že to je asi najukecanejší film čo som videl, som sa ani chvíľu nenudil a žral som to tvorcom aj s navijákom. 9/10
Steve Jobs (2015)
0 0
reagovat
Špatný křestní jméno.
646980
Špatný křestní jméno.
0 0
reagovat
Viz letošní Febio - hodně slušnej výběr. Anomalisa dneska a v neděli atd.
646979
Viz letošní Febio - hodně slušnej výběr. Anomalisa dneska a v neděli atd.
0 0
reagovat
Na tu bych se podíval
646973
Na tu bych se podíval
0 0
reagovat
anomalisa
646972
anomalisa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se