
reaguje na:
fabec
To je velká škoda. Líbila by se vám oběma. 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
yeniczek
|
reagovat
|

|
reagovat
|
) opáčko i hollywoodské verze a musím s potěšením konstatovat, že se dodnes nic nezměnilo a je to pořád stejná blockbusterová pecka jako v době premiéry
.
), ukázkový charakterový oblouk hlavního hrdiny od sebestředného oportunisty k obětavému týmovému hráči, nápaditě zpracovaná časová smyčka, v rámci které se děj s každým dalším "pokusem" obohacuje o další příběhové vrstvy, po hodně dlouhé době opravdu originální design mimozemských agresorů, decentně pojatá romantická linka, partička vojáků s vlastní osobností (v rámci žánru akčních military sci-fi tady podobně zapamatovatelní členové jednotky nebyli snad od Aliens, Predatora a Starship Troopers) a v neposlední řadě prvotřídní akce s exoskeletony v čele s intenzivním výsadkem na pláži, nápadně připomínajícím úvod Spielbergova majstrštyku Saving Private Ryan (což jistě nebude náhoda
).|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagují:
RingMan
|
reagovat
|
|
reagovat
|
dík za příval recenzí, i když jsem ještě neviděl ani jedno, tohle mě baví číst. A další názor, že si tedy Cronin udělal další svý Evil Dead, ok.|
reagovat
|