
reaguje na:
fabec
ja som si literatúru opakoval na maturitu od začiatku po posledné učivo s tým, že s každou ďalšou látkou som tomu opakovaniu dával menej a menej času a pozornosti. Vytiahol som si úplne prvú hodinu: starovek, antika - grécka, rímska, sumerská, indická literatúra a pod. Čiže tú látku, ktorú som si opakoval ako prvú a teda som ju mal naučenú úplne dokonale, takže cajk 

|
reagovat
|




