Ono to není jen fans friendly, ale hlavně to není friendly jakékoli logice. Tak když už máš stěžejní součástí příběhu nějaký magic bullshit, tak to musíš přiznat a pracovat s tím jako v posledním Supovi, a ne se snažit tvářit oh so serious a pak všechnu tu vážnost totálně shodit tím magic bullshitem.
Nedovedu si představit jak by to co ten trailer teasuje mohlo fungovat.
reaguje na:
dreamy
|
reagovat
|

A Kelly není nikdy dost! 