Já teda k realitkám nemám vesměs vůbec fajn. Naposled prostě Lepší zůstanou...psycho Vladko, Regína se sprejem, Zvěřina vole z Václaváku...Od tý doby nic. K tomuhle jsem se odhodlal, protože stylově mi to připomnělo Amazing Race, kterej si vybavuju z dětství, že jsem ho docela hltal. Plus jedna ze soutěžících je ségra mého známého a bejvalka mého spolužáka, ačkoliv dnes už oproti té době už značně vytuněná. Věčná škoda, že FB už po takové době nearchivuje její "zajímavější fotky", které tehdy kolovaly...
Ale nevim no. Vim, že tady někteří hodně žeřete ty Survivory atp. Cenim teda, že jsem si po prvním dílu dokázal nakonec zapamatovat všechny týmy. Ačkoliv pocitově mi přišlo, že minimálně dva jsou dost upozadněny, co se prostoru na obrazovce týče a čekal jsem, že jeden z nich vypadne jako první. Což se nakonec nestalo . Nechybí pochopitelně naprostí exoti, ještě odněkut z Kazachstánu. Pak rádoby takticky hrající tým. Rádoby celebrity...Ale jak říkám, nakonec jsem je dokázal nějak úspěšně zařadit, ačkoliv vyloženě sympatickej mi je zatím asi jen Vávra Hradílek (ten druhej týpek, co je s nim, se teda zatim jen absolutně veze a nic nedělá...)
Nejslabší mi zatim příjdou asi moderátoři. Ze Štáfka docela tryská, že jen čeká na vejlplatu. Matějovského účast jsem zatim vůbec nepobral. Voiceover přidává zbytečně další výplatní pásku a scénáristicky je příšernej.
Nedokážu to porovnat vesměs s čímkoliv jiným. Ale zatim mi to přišlo bez nějaké větší gradace či napětí. Ty hry jako takový by nemuseli bejt až tak špatný, ale samotné jejich TV natočení je opět bez nějakého většího uchycení diváka.
Asia Express
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|




Moje GP na nedeli rano.