Včera jsem dokončil rewatch první řady Stranger Things (za 4 dny)
Jednak jsem si ji až na vyjímky vůbec nepamatoval (třeba jsem byl přesvědčený, že už tady skončí Nancy s Jonathanem) a jednak je to TAK našlapané, vůbec to nezestárlo a má to tak propracované a sympatické charaktery, že se na to Welcome to Derry absolutně nechytá.
Největší rozdíl oproti prvnimu shlednuti byl v tom, ze pred tim jsem Stevea nemel rad, ale kdyz uz znam jeho dejovy oblouk, tak ho vnimam jinak.
reaguje na:
Ash_Black
|
reagují:
Kostěj
|
reagovat
|

) se na mě podívala a zeptala se, jestli je tohle vážně seriál nebo si z ní dělám legraci.
. Jinak první série fajn, ale trvalo mi chvíli, než jsem se do toho dostal. Jsem hodně zvědavý, co nabídnou tvůrci dál
).
