Stranger Things 5 Vol. 2
Za mě fajn, ale chyběl mi tam nějaký moment překvapení. Plus mají postavy místy už extrémní plot armor a neuškodilo by, kdyby se Dufferovi tak nebáli kohokoliv zbavit (odchod Nancy s Jonathanem bych po tom výborným rozloučení kvitoval). Mrzí mě review bombing kvůli Willovi, jeho scéna byla solidní, i když docela narušila nějaké tempo v závěru epizody. A trochu mě mrzí, kolik prostoru dostává Holly na úkor těch, co sledujeme už několik řad (i když hraje skvěle). Celkově fajn setup směrem k finále, už se to sice trochu točí v kruhu, ale pořád je to srdcovka
|
reagovat
|

Takže no stress.