
reaguje na:
Demonic8
Jasně, no. Ale v první moment mě to prostě pobavilo, vzhledem k tomu, jak specifické "dobrodružství" Denji a spol. zažívají. Na horora, jak by řekl klasik. 

|
reagovat
|


