
Asi naposledy som mal takyto pocit pri pozerani mother! a teda uplne som to nepoberal, co sa deje a myslel som, ze som totalne strateny v tejto pseudo-psycho-pozer-hipstercine. Uplny koniec bol vsak nastastie az moc doslovny, takze som stihol vyplavat na breh, kym som sa v tom totalne utopil. Niekedy su lepsie dni, niekedy horsie, treba sa divat na to pozitivne, ked to ide a neupadat do totalnych sraciek ked to nejde.
Davam 6.9/10, lebo sa bojim dat menej, alebo viac


Ale nerozumiem prečo sa Aqua takto rozhodol, lebo keď si predstavoval veci ktoré mu robia radosť, tak jediné čo videl bola Kana ako sa smeje a sem tam Ruby
Šanci tomu určitě dám.
Definitivně se z toho stalo laciné béčko, které občas přijde s dobrou akční scénou, ale o kvalitní adaptaci Zaklínače se ani vzdáleně nejedná. Každého, kdo zná knižní předlohu to musí zákonitě urážet nebo se tomu bude jen smát. 