
Pluribus
Jinak konečně po dlouhé sérii krátkých kryptických spotů Vince vypustil i plnohodnotný trailer. Který stále neřekne člověku vlastně téměř nic, ale očekávání jsou stejně samozřejmě vyšponovaná na maximum. Snad to bude zase nezapomenutelný zážitek. Klidně i několik sérií dlouhý. 

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

Jinak asi nejsem ten pravý co by po tobě měl chtít nějaké argumenty, mě to zkazil nesympatický casting a Vetřelec co byl k smíchu
Že bude druhá série nevěřím.
)

Je otázka, jestli je lepší nějaké pokračování, byť nepovedené nebo žádné? (Jakožto fanynka TRONa nad tím přemýšlím už dva týdny.