Len tak som na to náhodne klikol na Netflixe a zas ďalšia korejská pecka. Ja to nechápem ako je možné, že je to vždy tak kvalitné po každej stránke. Hudba, herci, všetky postavy sú super. Kto nenávidí šikanu (hádam každý) tak ako ja, tak si to užije dvojnásobne. Prvá séria je fantastická, druhá je už troška pritiahnutá za vlasy (nie že by prvá nebola) ale stále to má tie kvality
link
Weak Hero
|
reagovat
|




