Válečný velitel
Si snad otevřu sázkovou kancelář na tipy ohledně seriálů, které se v upoutávkách snaží působit velkolepě a co nejvíc akčně a ve výsledku jsou ukecaná nuda...Plus je tohle viditelně další příklad toho, že to bylo nejspíš původně myšlené jako film, ale někdo rozhodl o tom, že se to musí roztáhnout na devět hodin a tím pádem tak udělat několikahodinovou vatu. Začátek aspoň působí jako fajn náhled do domorodé kultury. Ty dva první prologové díly jsou určitě nejlepší. Jakmile se do děje zapojí naprosto zbytečná bělošská linka, která tu je stejně jen kvůli tomu, aby postavy z naprosto nepochopitelného důvodu začali mluvit anglicky, čímž to ztratí i ten punc autenticity, tak se z toho stane docela nuda. A vesměs je to ve výsledku hlavně o tom, že Momoa se urazí, že když na rok zmizel a všichni ho měli za mrtvého, tak mu jeho oblíbenou frajerku přebral někdo jinej. Plus Momoa v hlavní roli místy působí dost směšně, hlavně když se má jeho nahej tlustej zadek rozhýbat v nějaké atletické póze, tak se mu to prostě nedá věřit. Fajn vizuál a výrazný Zimmerův ústřední motiv bohužel nedokáží zachránit všechny ostatní chyby.
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|

Titulky to už i má. Nevím jak moc ofiko ale myslím že ne špatný. 

