Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2381 - 2400 Napsat příspěvek

Válečný velitel

Si snad otevřu sázkovou kancelář na tipy ohledně seriálů, které se v upoutávkách snaží působit velkolepě a co nejvíc akčně a ve výsledku jsou ukecaná nuda...Plus je tohle viditelně  další příklad toho, že to bylo nejspíš původně myšlené jako film, ale někdo rozhodl o tom, že se to musí roztáhnout na devět hodin a tím pádem tak udělat několikahodinovou vatu. Začátek aspoň působí jako fajn náhled do domorodé kultury. Ty dva první prologové díly jsou určitě nejlepší. Jakmile se do děje zapojí naprosto zbytečná bělošská linka, která tu je stejně jen kvůli tomu, aby postavy z naprosto nepochopitelného důvodu začali mluvit anglicky, čímž to ztratí i ten punc autenticity, tak se z toho stane docela nuda. A vesměs je to ve výsledku hlavně o tom, že Momoa se urazí, že když na rok zmizel a všichni ho měli za mrtvého, tak mu jeho oblíbenou frajerku přebral někdo jinej. Plus Momoa v hlavní roli místy působí dost směšně, hlavně když se má jeho nahej tlustej zadek rozhýbat v nějaké atletické póze, tak se mu to prostě nedá věřit. Fajn vizuál a výrazný Zimmerův ústřední motiv bohužel nedokáží zachránit všechny ostatní chyby.
955445
Si snad otevřu sázkovou kancelář na tipy ohledně seriálů, které se v upoutávkách snaží působit velkolepě a co nejvíc akčně a ve výsledku jsou ukecaná nuda...Plus je tohle viditelně  další příklad toho, že to bylo nejspíš původně myšlené jako film, ale někdo rozhodl o tom, že se to musí roztáhnout na devět hodin a tím pádem tak udělat několikahodinovou vatu. Začátek aspoň působí jako fajn náhled do domorodé kultury. Ty dva první prologové díly jsou určitě nejlepší. Jakmile se do děje zapojí naprosto zbytečná bělošská linka, která tu je stejně jen kvůli tomu, aby postavy z naprosto nepochopitelného důvodu začali mluvit anglicky, čímž to ztratí i ten punc autenticity, tak se z toho stane docela nuda. A vesměs je to ve výsledku hlavně o tom, že Momoa se urazí, že když na rok zmizel a všichni ho měli za mrtvého, tak mu jeho oblíbenou frajerku přebral někdo jinej. Plus Momoa v hlavní roli místy působí dost směšně, hlavně když se má jeho nahej tlustej zadek rozhýbat v nějaké atletické póze, tak se mu to prostě nedá věřit. Fajn vizuál a výrazný Zimmerův ústřední motiv bohužel nedokáží zachránit všechny ostatní chyby.
Válečný velitel
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Shameless

Jsem za osmým dílem S2 a pořád se tam něco děje. Ale cítím, že po zhlédnutí druhé série si nejspíš dám krátkou pauzu, abych chvilku koukal i na něco jiného. 
955429
Jsem za osmým dílem S2 a pořád se tam něco děje. Ale cítím, že po zhlédnutí druhé série si nejspíš dám krátkou pauzu, abych chvilku koukal i na něco jiného. 
Shameless
3 0
reagovat
reaguje na: fabec
Tohle zkoušel Nesbo v jednom dílu Harryho Holea. Tak před 15 lety a i tak to bylo hrozně komický, že se tam borec mstí za WW2. 

Možná, možná v Japonsku, kde je asi 100 tisíc lidí přes 100 let by to fungovat mohlo. 
955418
Tohle zkoušel Nesbo v jednom dílu Harryho Holea. Tak před 15 lety a i tak to bylo hrozně komický, že se tam borec mstí za WW2.  Možná, možná v Japonsku, kde je asi 100 tisíc lidí přes 100 let by to fungovat mohlo. 
955416
0 0
reagovat

Osudová pouta (Sleboda)

Větší dramaturgickou kravinu jsem už  dlouho neviděl. Podotýtkám, že celý děj s se odehrává v součanosti a řeší věci v návaznosti na II. Světovou válku. OK, řekneš si, to může být zajímavé, jak to v tom Polsku i po letech řeší. No jo, ale oni to řeší s postavama, které tu válku zažili jako dospělý, ale v současnosti a vypořádávaj se s minulostí. Takže tu máme několik postav, kterým musí být nejméně 100 - 105 let!!!!, a to se držím spíše při dolní hranici.  Budiž, občas se někdo takový najde, ale tady ty postavy jsou v plné kondici. Babča tam sama obstarává celé hospodářství a zrube o několik generací mladšího týpka...To jako tohle autory vůbec netrklo?
955416
Větší dramaturgickou kravinu jsem už  dlouho neviděl. Podotýtkám, že celý děj s se odehrává v součanosti a řeší věci v návaznosti na II. Světovou válku. OK, řekneš si, to může být zajímavé, jak to v tom Polsku i po letech řeší. No jo, ale oni to řeší s postavama, které tu válku zažili jako dospělý, ale v současnosti a vypořádávaj se s minulostí. Takže tu máme několik postav, kterým musí být nejméně [b]100 - 105 let!!!![/b], a to se držím spíše při dolní hranici.  Budiž, občas se někdo takový najde, ale tady ty postavy jsou v plné kondici. Babča tam sama obstarává celé hospodářství a zrube o několik generací mladšího týpka...To jako tohle autory vůbec netrklo?
Osudová pouta (Sleboda)
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

The Last Frontier Trailer (Apple TV)

Vypadá to celkem dobře. Jason Clarke nahání uprchlé vězně ze spadlého letadla po zimní Aljašce.
Pilotní a bohužel jediný díl z 10 režíroval Sam Hargrave (Extraction 1 a 2). Myslím, že je to i on, co si tam zahraje menší roli v 0:58 
link
955409
Vypadá to celkem dobře. Jason Clarke nahání uprchlé vězně ze spadlého letadla po zimní Aljašce. Pilotní a bohužel jediný díl z 10 režíroval Sam Hargrave (Extraction 1 a 2). Myslím, že je to i on, co si tam zahraje menší roli v 0:58  https://www.youtube.com/watch?v=Y_O7puXja-E
The Last Frontier Trailer (Apple TV)
2 0
reagovat

Shameless

Druhá řada, pátý a šestý díl. Je to pořád dobrý a Louise Fletcher v roli Gallagherovic babičky je neuvěřitelná. Ta tam je její legendární Velká sestra. :+

A musím taky vyzdvihnout představitele Kevina. Sice není úplně můj typ, ale za svoje tělo se rozhodně nemusí nijak stydět. A já se rád podívám. :+
955378
Druhá řada, pátý a šestý díl. Je to pořád dobrý a Louise Fletcher v roli Gallagherovic babičky je neuvěřitelná. Ta tam je její legendární Velká sestra. *:+* A musím taky vyzdvihnout představitele Kevina. Sice není úplně můj typ, ale za svoje tělo se rozhodně nemusí nijak stydět. A já se rád podívám. *:+*
Shameless
1 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
chtěl jsem napsat dabing samozřejmě, ale při pátku mi mozek prostě vybral nějaké náhodné slovo z přihrádky :D Titulky to už i má. Nevím jak moc ofiko ale myslím že ne špatný. 
955375
chtěl jsem napsat dabing samozřejmě, ale při pátku mi mozek prostě vybral nějaké náhodné slovo z přihrádky *:D* Titulky to už i má. Nevím jak moc ofiko ale myslím že ne špatný. 
955367
1 0
reagovat

Ginga Tokkyuu Milky☆Subway (2025)

Další milé překvapení. Pilot mě příliš nezaujal, ale u seriálu jsem se skvěle bavil a i zasmál. 

Jde o parádní scifi jednohubku (díly mají 3,5minuty), kde se Makina a Chiharu dostanou do problémů, nebo spíše na policii, a spolu s dalšími dostanou za trest uklidit vlak, který se zcvokne.
Překvapilo mě, že dabing to má velmi hezky udělaný a postavy jsou fakt zábavné, všechny tři dvojice i ta policistka. 
Je to free na youtube zde
955370
Další milé překvapení. Pilot mě příliš nezaujal, ale u seriálu jsem se skvěle bavil a i zasmál.  Jde o parádní scifi jednohubku (díly mají 3,5minuty), kde se Makina a Chiharu dostanou do problémů, nebo spíše na policii, a spolu s dalšími dostanou za trest uklidit vlak, který se zcvokne. Překvapilo mě, že dabing to má velmi hezky udělaný a postavy jsou fakt zábavné, všechny tři dvojice i ta policistka.  Je to free na youtube [url=https://youtu.be/iHd7eWUXuLU?si=W3BPokRv4szPCa7P]zde[/url]. 
Ginga Tokkyuu Milky☆Subway (2025)
0 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
S dětma spíš dabing, vesměs jsou líné číst titulky a mají s tím problémy i někteří dospělí. 
955367
S dětma spíš dabing, vesměs jsou líné číst titulky a mají s tím problémy i někteří dospělí. 
955365
0 0
reagují: MarvinP
reagovat
Wolf Children - nejlepší film na koukání na den matek a jedno z nejlepších rodinných anime, co jsem kdy viděl.  

Když teď oprášili pro česká kina Kimi no na wa, tak tenhle by měl být další. Ale chce to titulky aby se na to dalo chodit s dětma. 
955365
Wolf Children - nejlepší film na koukání na den matek a jedno z nejlepších rodinných anime, co jsem kdy viděl.   Když teď oprášili pro česká kina Kimi no na wa, tak tenhle by měl být další. Ale chce to titulky aby se na to dalo chodit s dětma. 
3 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: Demonic8
dik, Wolf Children pozriem. Frieren mi minuly rok hrala neustale. Na urovni soundtrackov Interstellaru a How to Train Your Dragon, co sa tyka epicnosti :+
955352
dik, Wolf Children pozriem. Frieren mi minuly rok hrala neustale. Na urovni soundtrackov Interstellaru a How to Train Your Dragon, co sa tyka epicnosti *:+*
955338
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Oba coming outy jsou tam skvělý, máš se na co těšit. :)

Ještě tu nezazněla chvála na V s Kevem, což je mi tam nejpodobnější postava. :D

A pomalu začne nastupovat Lip a kam to herecky dotáhne všichni víme. 
955343
[spoiler]Oba coming outy jsou tam skvělý, máš se na co těšit. *:)* [/spoiler]Ještě tu nezazněla chvála na V s Kevem, což je mi tam nejpodobnější postava. *:D* A pomalu začne nastupovat Lip a kam to herecky dotáhne všichni víme. 
955342
0 0
reagovat

Shameless

Třetí a čtvrtý díl druhé série. Baví mě to čím dál víc, skoro jsem až na tom seriálu závislý. Linka Iana a Mickeyho je momentálně upozaděna, ale věřím, že jejich velké chvilky jistě přijdou. Jsem hodně zvědavý na jejich coming out v obou rodinách a určitě to žádná pohoda nebude. Velký prostor tu dostává Frank a baví mě, jak ho v tom seriálu prakticky všichni znají, nejen v té hospodě Alibi (vtipnější název v tomto kontextu nemohli tvůrci vymyslet :D). Netflix tady fakt zabodoval a já si to zkrátka užívám. :+
955342
Třetí a čtvrtý díl druhé série. Baví mě to čím dál víc, skoro jsem až na tom seriálu závislý. Linka Iana a Mickeyho je momentálně upozaděna, ale věřím, že jejich velké chvilky jistě přijdou. Jsem hodně zvědavý [spoiler]na jejich coming out v obou rodinách a určitě to žádná pohoda nebude.[/spoiler] Velký prostor tu dostává Frank a baví mě, jak ho v tom seriálu prakticky všichni znají, nejen v té hospodě Alibi (vtipnější název v tomto kontextu nemohli tvůrci vymyslet *:D*). Netflix tady fakt zabodoval a já si to zkrátka užívám. *:+*
Shameless
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
No konečně, já si přišel divný, že se mi to líbí. Protože k mému údivu to spadlo do modrého. Možná na to má vliv ta "jiná" rodinka 8)
955339
No konečně, já si přišel divný, že se mi to líbí. Protože k mému údivu to spadlo do modrého. Možná na to má vliv ta "jiná" rodinka *8)*
955330
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Zcela souhlasím, soundtrack Frieren mě tu jel hodně často. 

Skvělé soundtracky mají i filmy. Mrkni třeba na Vlčí děti / Wolf children (2012) - Maternity Sky 

A moc hezké písničky má i Belle (2021) - A Million Miles Away
955338
Zcela souhlasím, soundtrack Frieren mě tu jel hodně často.  Skvělé soundtracky mají i filmy. Mrkni třeba na[b] Vlčí děti / Wolf children[/b] (2012) - [url=https://youtu.be/J1WuldMCDsw?si=h5ozerHc-DJNtunt]Maternity Sky [/url] A moc hezké písničky má i [b]Belle[/b] (2021) - [url=https://youtu.be/UaZrspJ7eVY?si=4aXFdNPmBIt4MHk6]A Million Miles Away[/url]
955329
1 0
reagují: studo
reagovat

Long Story Short (Netflix)

Vynikající animovaná adult záležitost od tvůrců BoJacka s naprosto skvělými dialogy a komplikovanými lidskými příběhy. 

Doporučuju ;)
955330
Vynikající animovaná adult záležitost od tvůrců BoJacka s naprosto skvělými dialogy a komplikovanými lidskými příběhy.  Doporučuju *;)*
Long Story Short (Netflix)
2 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: Demonic8
Tiež sa mi to v playliste začína zbierať. Ale v poslednej dobe, v podstate každý deň počúvam ost k Frieren (keď si kreslím...áno anime ma dokopalo k tomu aby som si kúpil skicár a ceruzky, no a fakt ma to baví :D ) Niektoré sú extrémne  epické a pri niektorých mám normálne knedlík v hrdle a slzy na krajíčku ?) link
955329
Tiež sa mi to v playliste začína zbierať. Ale v poslednej dobe, v podstate každý deň počúvam ost k Frieren (keď si kreslím...áno anime ma dokopalo k tomu aby som si kúpil skicár a ceruzky, no a fakt ma to baví *:D* ) Niektoré sú extrémne  epické a pri niektorých mám normálne knedlík v hrdle a slzy na krajíčku *?)* https://music.youtube.com/watch?v=WQkhnichGlw&si=JELdW_JI6h2ctPcX&feature=xapp_share
955314
2 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: studo
Nikdo jiný OP a ED pro CotN nedělá, aspoň zatím. A je možné, že to tak i zůstane, vzhledem k tomu, jak manga vznikla a jaký maj k seriálu vztah. 
955327
Nikdo jiný OP a ED pro CotN nedělá, aspoň zatím. A je možné, že to tak i zůstane, vzhledem k tomu, jak manga vznikla a jaký maj k seriálu vztah. 
955318
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
*mi

myslis Creepy Nuts? 8)
955318
*mi myslis Creepy Nuts? *8)*
955313
1 0
reagují: connor
reagovat
Tak tohle se netýká jen anime (i když jejich OP, ED JSOU něčím unikátní, to jo), ale seriálů obecně. 
Zrovna teď si každý týden zatraceně užívám "Julian, it's a hungry world. They're gonna eat you alive son, yeeeaah" :D u Peacemakera, navíc fakt miluju, když znělka začíná uz přímo v poslední scéně před ní, viz i parádní Succession. A týden, dva dozadu jsem si zase užíval velmi pěkně pojaté endingy u Dextera: Ressurection.
955315
Tak tohle se netýká jen anime (i když jejich OP, ED JSOU něčím unikátní, to jo), ale seriálů obecně.  Zrovna teď si každý týden zatraceně užívám "Julian, it's a hungry world. They're gonna eat you alive son, yeeeaah" *:D* u Peacemakera, navíc fakt miluju, když znělka začíná uz přímo v poslední scéně před ní, viz i parádní Succession. A týden, dva dozadu jsem si zase užíval velmi pěkně pojaté endingy u Dextera: Ressurection.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se