reaguje na:
HAL
to asi hej, ak chceš niečo na štýl prvého Aliena, tam by to nesedelo až tak, ale napr. do dvojky či štvorky sedia perfetkne. Toto sa síce hrá skôr na niečo psychlologické, tempom pomalšie podobne ako prvý film, no vôbec mu to nejde a tak ma teší, že počas tituliek hrajú dobré songy. Je to strašne málo, ale tento seriál nič lepšie bohužiaľ neponúka.
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|


Devátý a desátý díl jsou super, satira náboženské sekty 

