Ta nostalgie na konci na mě naprosto fungovala a ta promluva k divákům.
Ano, přesně tohle chceme.
Navíc je to výborně rozehrané do dalších řad.
Do té doby bych chtěl stihnout zasvětit ženu do původního Dextera, protože teď si to o opakování přímo říká.
Nepamatuji si kvalitnější seriálový návrat a zrovna Dexter si ho fakt zasloužil.
prvá sezóna jednoznačne lepšia. druhá je stále dobrá, no pokles scenáristickej kvality je citeľný. 
Tohle bude u mě mít podobný efekt jako Dahmer.
