reaguje na:
Ravenous
😑
|
reagovat
|
PS: Radšej by som bol keby z Wednesday spravia variáciu na Dextera, viz. ten začiatok série. Bolo by to imho zaujímavejšie ako Nevermore a rodinné tajomstvá Addamsovcov.|
reagovat
|
Dneska jsem na HBO MAX dojel a jedním slovem - výborný. Neměl jsem tucha, že to existuje.|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|