Je to... nieco ako zazitok...hlavne cez leto ked som to cital na laptope vo vlaku a zrazu okna mangy plne obrovskeho penisu... tak som to rychlo zavrel a Punpunovi som dal odvtedy kratku pauzu


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
studo
|
reagovat
|

|
reagovat
|
to je dobrá náhoda. Jinak se divím, proč Look Back zmizel z Prime a že nikde není.Nebo se mýlím? |
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|


.|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|
Neviem, ale osobne mi to je ako veľkému fanúšikovi Dextera jedno. Ja patrím medzi tých, ktorí si užili nielen New Blood, ale aj posledné série pôvodného seriálu. A budem rád, ak to dostane ďalšie série. Škoda len, že to nemá podobne ikonickú znelku ako originál alebo Original Sin. To je asi jediná vec, čo mi tam chýba k maximálnej spokojnosti.|
reagovat
|