
reaguje na:
Demonic8
Yess, sice to není prequel o masakrování Sovětů ze Zimní a Pokračovací války, jak se odkazovalo v prvním dílu, ale po WWII, ale to je vlastně jedno. V kontextu současné situace uspokojující 

|
reagovat
|



