Postava Supermana mi nikdy nepřirostla k srdci.
Prvniho jsem viděl možná někdy v televizi a Muže z Oceli jsem si užil hlavně díky hudbě, nepřetržité akci a tomu, jak pojal Shannon Zoda.
Kdyby to tedy netočil Gunn a nebyla kolem toho taková kontroverze, tak bych to možná nikdy neviděl.
Konečně se ale můžu postavit na jednu stranu barikády a sorry, ale tým do_Od a Toren.
Bylo to úplně v pohodě. Samozřejmě mi tam pár věcí vadilo (Metamorpho s děckem a divné záběry při létání, na kterých nevím proč postavili kampaň)
Ale podobně, jako debilní running joke s Lajkou a Gunnovym bráchou ve třetích Strážcích galaxie, jsem to tomu dokázal odpustit.
Tohle lidské pojetí Supermana mě bavilo a za mě je i velmi dobře zahraný.
Akce, i vedlejší postavy fajn a příběh, který po osmdesate sedmé nevypravel to samé taky.
Jestli tady Gunn ztratil fanoušky, tak se vsadím, že od zítra je s druhou řadou Peacemakera získá zpátky.
Momentálně mě DC zajímá, až na výjimky (Spider-man je srdcovka) víc, než Marvel.
Edit: Metamorpha hrál "Noho Hank"? Takové plýtvání talentem za maskou!
Superman
|
reagovat
|


.