Tak já to taky zrovna neobhajuju a (kvůli restartu obvzlášť) chápu, čím to někomu může vadit. Ale imfovo "zhůvěřilost a urážka všech filmových profesí" je po shlédnutí trochu WTF. Je to "jen" naprosto zapomenutelný film. Z pohledu zásadního pilíře je to zatraceně málo, ale nebudu to hodnotit v metarovině, že... Bavilo mě to asi jako Thunderbolts a zapomenu to asi jako Thunderbolts.
Že jedno je "marvelovský filler" a druhé je "klíčový pilotní projekt" je sice velmi úsměvné, ale to je asi tak vše.
reaguje na:
connor
|
reagují:
connor
|
reagovat
|




