Já úplně žeru, jak film, který je tak obrovsky nekonfliktní, a jeho hlavní message je prostě "být dobrým člověkem", tady dovede měsíc po premiéře pořád tak pravidelně čeřit vody...
To si jinak nikdo neberte osobně, sto lidí-sto chutí, jen mi to po té době už opravdu trochu přijde jako mlácení prázdné slámy...
|
reagovat
|




