Anime Frozen. Nedivím se že to získalo tak velkou popularitu, a vlastně celkem zaslouženě. Je to o dost zábavnější než ty Disneyovky - v propracovanosti CGI je vidět že na tohle měli jen zlomek rozpočtu, ale bohatě to nahání dynamickou klipovou režií, bezvadnou prací s kamerou v akci a hlavně hromadou milých vtipů rozesetých úplně všude... teda aspoň v první polovině. V té druhé už se víc řeší message pro malé holky čistě převzatá z toho Frozen a tak už se film poněkud táhne.
7/10
KPop Demon Hunters
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|



