reaguje na:
(=LIFTY=)
Taky jsem u dvojky trpěl, nalákala mě k tomu tehdy ta výstava Gigera, že tam byl mj. náčrtek monstra, tak jsem si říkal, že si vůbec nepamatuju, že na tom nějak dělal, někdy to doženu. Nemusel jsem, vybavim si z toho jen toho ujetýho dědu alias hereckou inspiraci služebného z dvojky Scary Movie. Ale letos jsem se teprv dokopal k tý trojce a nakonec ... to vlastně nebylo tak zlý jako dvojka. Pomáhá tomu přesun do věžáku nacpanýho zrcadly, ale jasně, doškrábu se maximálně na 3/5 a ne, nikdo se u toho nebude bát. Pohnutky k remaku mi přišly obdobný jako nápad udělat remake Přichází Satan.
|
reagovat
|



