A kdo měl tu možnost Nikolaje naživo trochu poznat, tak ví, že je to neuvěřitelnej (byť krapet roztržitej) sympaťák.
Bydlel u "nás" pár tejdnů, když se v Praze natáčela Britania. Z těch známějších jmen, které jsem měl možnost poznat během svejch hotelovejch let, na něj vzpomínám asi nejraději.
reaguje na:
Carlito
|
reagovat
|



, ale tak furt může bejt utlačovaný gay