Whiteův Leknín 3 8/10
Po uspechane a pro me straslive druhe rade navrat ke kvalite. Vlastne bych mohl negovat to, co jsem k te druhe rade napsal a byl bych hotovy. To by bylo ale line. Ano, prvni dil je nuda k posrani, ale uz nekdy u tretiho jsem se naladil. Vsechny ctyri hlavni linky me bavily a ta pata lokalni byla tentokrat smraknuta na nezbytne minimum a mela aspon vtipne zakonceni. Hudba, kamera, strih, tematizace v jednotlivych epizodach, casting... Mlask!
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|






