Já tu vidím dvě poněkud odlišné otázky (a nejsem si jistý, na kterou odpovídat):
1) který seriál bychom chtěli vidět jako poprvé
2) který divácký zážitek ze sledování seriálu bychom si chtěli zopakovat
(on totiž ten zážitek je neodlučně spjatý s tím, kolik toho tou dobou máme nakoukáno a odžito, že...)
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|
.
