Ale teď jsem viděl tohle (nic jsem si osobně nevyspoileroval, ale rozhodně neklikejte, pokud jste finále neviděli) a jo, to zní přesně jako Sheridan, kterého nesnáším. Zajímavé, jak moc se mohou názory lišit.


|
reagují:
Papricek
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
yeniczek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
). Chtěl jsem to dělat Karlovi (
), ale ten radši leavnul naši společnou konverzaci, protože se bál, že mu to budeme spoilerovat. Jako bychom mu snad něco už někdy vyspoilerovali. |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|