reaguje na:
AndyKaufman
jj, já proto nemám rád Sons of Anarchy. Ono je to řekněme dobré drama, ale jak to pořád spirálovitě jede do větších a větších sraček, tak to nevnímám jako dobré, ale jako úmorné.
|
reagovat
|





