Jinak co se týče režie vůbec by mi nevadilo, kdyby první bondovku natočila i třeba nějaká ženská režisérka ale dal bych přednost Chad Stahelski režisér Johna Wicka za mě by natočil perfektní Bondovku
u mě je na prvním místě Chad Stahelski, Denis Villeneuve, Danny Boyle, David Leitch, Paul Greengrass, a jak sem řekl i ženská režisérka a to Kathryn Bigelow
režišér
|
reagovat
|


