
reaguje na:
TedGeorge
Pepo nie je jediný. Mňa to tiež nebavilo. Dopozeral som to len kvôli hypu, ktorý sľuboval niečo epické a naivne som čakal, že niečo fakt epické príde, ale nie, nič také tam nie je. 

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
Tam mě vždycky dostane, kolik protichůdných emocí se dokáže narvat do pár minut
)