reaguje na:
TedGeorge
Oka a to jsem si chtěl zrovna Disney pozastavit protože je tam fakt kulový, když neberu tu jejich knihovnu věci, co už jsem viděl. Rewatch moc nestíhám už. Dneska jsem akorát mrknul na Alien Romulus, žádný Hype ale líbilo se mi to 7/10
|
reagovat
|





