Za mě si to v průměru stále drží tu kvalitu. Neustále se experimentuje jak s příběhy či animací a pořád mě to dokáže bavit. Na druhou stranu je fakt, že experimenty přináší i mnohem horší díly než v předchozích sériích.
U mě vedou epizody Řev tyranosaura, Ta druhá velká věc. Pro zasmání je fajn Chytré věci, hloupí majitelé.
Top hodnocení si drží zatím Pavoučí růže.
Celkově série 7/10.
Love, Death & Robots - 4.série
|
reagovat
|





