reaguje na:
speta.jr
Zvlášť ta první část dnes mě rozbourala jak už dlouho nic. Finále velmi emotivní, vyloženě jsem měl chuť si hodit sickday a sjet hned i Rogue One a celou starou trilogii.
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|


Uf. Zakadym ked som po tych epkach videl v kreditoch scenaristov willimona a gilroyovcov tak len klobucik. Ak toto nebude nominovane na kopu emmy a teda tu scenaristicku nevyhra, tak uz neviem. 


