
reaguje na:
pepo
No ale u tebe to zrovna tady normálny meter být ani nemůže, u tebe je to vždy hejt k seriálom meter. 

|
reagují:
pepo
|
reagovat
|

A to je nakonec i v zajmu vsech tehle filmovych webu, ktery jeste fungujou. Rikat jak je to dobry, ze to stoji za ten cas, at se lidi hezky koukaj dal, at si o tom hledaj info, ctou clanky atd.
