První řada za tři dny a to jen protože jsem musel do práce.
Dlouho mě tak seriál nestrhl.
Už se těším, jak si u známých v kavárne objednám "černou kávu, jako bezměsíčnou noc"
Cooper je jedna z nejlepších seriálových postav vůbec.
Naopak ale veškerá mužská omladina jsou větší polena, než nosí u sebe jedna z místních obyvatelek.
A jen dotaz pro místní Twin Peaksaky - mam si mezi druhou a treti dat radsi prodlevu nebo muzu rovnou navazat?
Jen jestli to nebude pro me moc skok v pojeti serialu?
Twin Peaks
|
reagovat
|


