reaguje na:
pepo
Ty bys vyhejtil i chudaky doktory a sestřičky v Urgentu :D
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|

) funguje jako pr masina filmoveho bizu. Ale pak se podivas na divacky CinemaScore a kdyz nejaka ta znacka vyfasuje Becko (coz je vlastne 8/10), tak to znamena, ze se nelibi. Kdyz odmyslim nektery specificky projekty. Takze z pohledu ty divacky vetsiny bude dood vlastne hlas rozumu, ktery si to vsechno dokaze uzit tak jako oni. Zadnej zapsklej kritik, ktery prece filmy uz davno nesnasi.
A to je nakonec i v zajmu vsech tehle filmovych webu, ktery jeste fungujou. Rikat jak je to dobry, ze to stoji za ten cas, at se lidi hezky koukaj dal, at si o tom hledaj info, ctou clanky atd.
(neviděl jsem to, nehodnotím to, třeba je to dokonalost, rozebírám tvůj neargument). 