reaguje na:
HAL
Skyblivion vychází letos a vypadá (nemyslím jen vizuálně) skvěle. Leda že by ho na poslední chvíli Bethesda zakázala, jestli by něco takového mohla udělat.
|
reagovat
|
) už asi nebude moc velký problém. 
